105.2585

ПАНЧЕВАЧКА ЛИГА Без победника у дербију

04.09.2024. 12:35 12:36
Извор: pixabay.com

У дербију није било победника, гости су повели голом из слободног ударца Крачуњела са 25 метара.

Раднички (К) - Црвена звезда (П) 1:1 (1:1)

КОВИН: Игралиште Радничког, гледалаца 150, судија: А. Цветковић (Панчево), стрелци: Чолић у 38. за Раднички, а Крачуњел у 17. минуту за Цврену звезду.

РАДНИЧКИ: Полић 7, Мићић 7, Чолић 7, Живковић 7, Бицуљевић 7, Ћирић 7, Вукајловић 7, Митковски 6,5 (Шалипур), Китић 6,5 (Сјеклић 6,5), Бабић 6,5 (Мачкић 6,5), Поткоњак 7.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Кикош 7, Керкез 6,5, Пуцар 7,5, Ердеји 7, Јовановић 7, Бобић 7, Радак 6,5, Трњанац 7, Вукомановић7, Жула 6,5, Крачуњел 7.

Домаћини су наставили са нападима и стигли до изједначења голом Чолића.

Шевац - Будућност (BB) 2:0 (1:0)

КУСИЋ: Игралиште Шевца, гледалаца 70, судија: С. Митровић (Баваниште), стрелци: Пауновић у 28. и Л. Бекировски у 58. минуту.

ШЕВАЦ: М. Попов 7, Ћулибрк 6,5, Вељковић 7 (Грујин), Богојевић 7 (Урошикић 6,), Балог 7. Л. Бекировски 7,5 (С. Бекировски), Јовановић7 (Будак), П. Попов 6,5, Рутић 6,5, Петковић 6,5, Пауновић 7,5 (Ђурђевић 6,5).

БУДУЋНОСТ: Милутиновић 7, Радивојев 7, Станишић 6, М. Станојевић 7, Брајовић 6 (Рамовић 6), Вранић 6,5, Јовановић 6, Марковић 6,5, Стефановић 6 (Денић 6), Иванишевић 7, Ускоковић 6 (Н. Станојковић 6).

Од првог минута фудбалери тренера Ненада Илића желели су победу и успели су после боље игре. Пауновић је у 28. минуту шутирао са 20 метара и савладао немоћног Милутиновића.

Један од најопаснијих у тиму домаћина био је Лука Бекировски, после неколико пропуштених прилика успео је да се упише у стрелце за победу.

Слога (П) - Спартак 1:2 (1:0)

ПЛАНДИШТЕ: Игрлиште Слоге, гледалаца 80, судија: Б. Мијаиловић (Вршац), стрелци: Јаћимовски у 17. за Слогу, а Станисављевић у 85. и 90. минуту за Спартак. Црвени картон: Загорац (Спартак).

СЛОГА: Стевановић7, Марјановић 6, Петровић 6,5 (Царан 6,5), Унковић 6, Недимовић 7, Црногорац 6,5 (Боро), Дудовски 6,5 (Нешковић 6), Поткоњак 6,5 (Лазаревић 6,5), Јаћимовски 7, Кнежевић 6,5, Стефановски 7.

СПАРТАК: Загорац, Вукшић 7 (Коцка 6,5), Бартош 7 (Мохачи), Ђукић 7, Живковић 7, Станисављевић 7,5 (Ђурђев), Пниш 6 (Живу 7), Корењ 7, Нитрај 6 (Залокар 6,5), Николић 6,5, Јавор 7.

У отвореној игри домаћини су стекли предност голом Јаћимовског, а од 21. минута имали су играча више, јер је голман Загорад добио црвени картон.

У последњих пет минута гости из Дебељаче, преко  Станисављевића стигли су до победе.

Униреа - Глогољ 1:3 (0:0)

УЗДИН: Игралиште Унирее, гледалаца 100, судија: Д. Милановић (Панчево), стрелци: Секулић у 77. за Униреу, Костадиновић у 9. и 50. и Тома у 11. минуту за Глогоњ. Црвени картон: тренер Рудић (Униреа), Трбојевић (Глогоњ).

УНИРЕА: Антонић 6, Кондан 6 (Ђорђев 6), Штрбац 6, Романов 6, Стамески 6, Ђурић 6,5, Јанковић 6, Секулић 6, Бјеговић (Поповић 6), Ђокић 6,5, Стојановић 6 (Недић 6).

ГЛОГОЊ: Трбојевић7, Вулетић 6 (Арсић 7), Додић 7, Ковач 7, Тома 7,5, Костадиновић 7,5 (петровић), Ивић 7, Васић 7 (Милутиновић), Живаљевић 7, Америјан 7, Алавања 7.

Резултати и табела:

Слога (П) - Спартак 1:2, Раднички (К) - Црвена звезда 1:1, Банатул - Хајдучица 3:1, Караш - Долина 1:1, Униреа - Глогоњ 1:3, Вултурул - СЛога (БНС) 4:2, Шевац - Будућност 2:0, Потпорањ - Темпо 2:3.