PANČEVAČKA LIGA Bez pobednika u derbiju

04.09.2024. 12:35 12:36
Izvor: pixabay.com

U derbiju nije bilo pobednika, gosti su poveli golom iz slobodnog udarca Kračunjela sa 25 metara.

Radnički (K) - Crvena zvezda (P) 1:1 (1:1)

KOVIN: Igralište Radničkog, gledalaca 150, sudija: A. Cvetković (Pančevo), strelci: Čolić u 38. za Radnički, a Kračunjel u 17. minutu za Cvrenu zvezdu.

RADNIČKI: Polić 7, Mićić 7, Čolić 7, Živković 7, Biculjević 7, Ćirić 7, Vukajlović 7, Mitkovski 6,5 (Šalipur), Kitić 6,5 (Sjeklić 6,5), Babić 6,5 (Mačkić 6,5), Potkonjak 7.

CRVENA ZVEZDA: Kikoš 7, Kerkez 6,5, Pucar 7,5, Erdeji 7, Jovanović 7, Bobić 7, Radak 6,5, Trnjanac 7, Vukomanović7, Žula 6,5, Kračunjel 7.

Domaćini su nastavili sa napadima i stigli do izjednačenja golom Čolića.

Ševac - Budućnost (BB) 2:0 (1:0)

KUSIĆ: Igralište Ševca, gledalaca 70, sudija: S. Mitrović (Bavanište), strelci: Paunović u 28. i L. Bekirovski u 58. minutu.

ŠEVAC: M. Popov 7, Ćulibrk 6,5, Veljković 7 (Grujin), Bogojević 7 (Urošikić 6,), Balog 7. L. Bekirovski 7,5 (S. Bekirovski), Jovanović7 (Budak), P. Popov 6,5, Rutić 6,5, Petković 6,5, Paunović 7,5 (Đurđević 6,5).

BUDUĆNOST: Milutinović 7, Radivojev 7, Stanišić 6, M. Stanojević 7, Brajović 6 (Ramović 6), Vranić 6,5, Jovanović 6, Marković 6,5, Stefanović 6 (Denić 6), Ivanišević 7, Uskoković 6 (N. Stanojković 6).

Od prvog minuta fudbaleri trenera Nenada Ilića želeli su pobedu i uspeli su posle bolje igre. Paunović je u 28. minutu šutirao sa 20 metara i savladao nemoćnog Milutinovića.

Jedan od najopasnijih u timu domaćina bio je Luka Bekirovski, posle nekoliko propuštenih prilika uspeo je da se upiše u strelce za pobedu.

Sloga (P) - Spartak 1:2 (1:0)

PLANDIŠTE: Igrlište Sloge, gledalaca 80, sudija: B. Mijailović (Vršac), strelci: Jaćimovski u 17. za Slogu, a Stanisavljević u 85. i 90. minutu za Spartak. Crveni karton: Zagorac (Spartak).

SLOGA: Stevanović7, Marjanović 6, Petrović 6,5 (Caran 6,5), Unković 6, Nedimović 7, Crnogorac 6,5 (Boro), Dudovski 6,5 (Nešković 6), Potkonjak 6,5 (Lazarević 6,5), Jaćimovski 7, Knežević 6,5, Stefanovski 7.

SPARTAK: Zagorac, Vukšić 7 (Kocka 6,5), Bartoš 7 (Mohači), Đukić 7, Živković 7, Stanisavljević 7,5 (Đurđev), Pniš 6 (Živu 7), Korenj 7, Nitraj 6 (Zalokar 6,5), Nikolić 6,5, Javor 7.

U otvorenoj igri domaćini su stekli prednost golom Jaćimovskog, a od 21. minuta imali su igrača više, jer je golman Zagorad dobio crveni karton.

U poslednjih pet minuta gosti iz Debeljače, preko  Stanisavljevića stigli su do pobede.

Unirea - Glogolj 1:3 (0:0)

UZDIN: Igralište Uniree, gledalaca 100, sudija: D. Milanović (Pančevo), strelci: Sekulić u 77. za Unireu, Kostadinović u 9. i 50. i Toma u 11. minutu za Glogonj. Crveni karton: trener Rudić (Unirea), Trbojević (Glogonj).

UNIREA: Antonić 6, Kondan 6 (Đorđev 6), Štrbac 6, Romanov 6, Stameski 6, Đurić 6,5, Janković 6, Sekulić 6, Bjegović (Popović 6), Đokić 6,5, Stojanović 6 (Nedić 6).

GLOGONJ: Trbojević7, Vuletić 6 (Arsić 7), Dodić 7, Kovač 7, Toma 7,5, Kostadinović 7,5 (petrović), Ivić 7, Vasić 7 (Milutinović), Živaljević 7, Amerijan 7, Alavanja 7.

Rezultati i tabela:

Sloga (P) - Spartak 1:2, Radnički (K) - Crvena zvezda 1:1, Banatul - Hajdučica 3:1, Karaš - Dolina 1:1, Unirea - Glogonj 1:3, Vulturul - SLoga (BNS) 4:2, Ševac - Budućnost 2:0, Potporanj - Tempo 2:3.