108.3501

Општинска лига Шид: Преокрет у наставку

11.10.2017. 10:20 10:22

ОФК Бачинци-Обилић 3:2 (1:2)

БАЧИНЦИ: Игралиште ОФК Бачинаца, гледалаца 80, судија Владић (Шид). Стрелци: Марковић у 30, Мечинанин у 61.и У. Радивојшић у 80. за ОФК Бачинце, а А.Зец у 20. и Војновић у 22.  минута за Обилић. Жути картони: Милинковић, Огњеновић, Барјактаревић, Меничанин, У. Радивојшић (ОФК Бачинци), Рудић, Крамар, Цвијановић, Бертић (Обилић).

ОФК БАЧИНЦИ: Барјактаревић 9, Милинковић 9, Џуња 9, Цетић 8, Д. Радивојшић 9, Блажановић 9, Калинић 9, У. Радивојшић 9, Огњановић 8, Меничанин 9 (Тубић), Марковић 8 (Перишић).

ОБИЛИЋ: Панић 8, Рудић 7, М. Зец 7, Крамар 8, Ускоковић 8, Бертић 7, Војновић 8 (Вајагић), Болић 8 (Цвијановић), Марић 7, А. Зец 8 (Басташић), Стамболија 8 (Топаловић).

Гости очекивали победу .Али, нису успели, то да остваре, јер су их домаћини, у наставку надиграли. Играли су домаћини борбено, и много организованије, и у одбрани и у нападу и победа није изостала.

З. Лазаров

Граничар (Ј) - Сремац 1:4 (1:2)

ЈАМЕНА: Стадион Граничара, гледалаца 100, судија Миладиновић (Шид). Стрелци: Зарић у 20. за Граничар, Леваја у 39. и 50. и Субић у 40. и 83. минуту за Сремац. Жути картони: Грозданић, Шибалић (Граничар), Мијатовић, Остојић (Сремац).

ГРАНИЧАР: Богдан Цвијановић 7, Грозданић 6, З. Јовић 7, Д. Јовић 6, Векић 6, Стевић 6, Гојић 6, Шибалић 6, Ђурић 6, Зарић 6, Станивуковић 7 (Јурошевић).

СРЕМАЦ: Козељац 6, С. Видовић 7, Остојић 7, Миличић 7, Симић 7 (Д. Видовић), Мијатовић 5, Јанковић 7, Ерор 7, Субић 8, Леваја 7, Влаисављевић 6 (Парента).

Гости су, играли доста добро  и веома ефикасно.Домаћини су искористили само своју једну, најбољу прилику, од многобројних, и зато и нису могли проћи боље.

М. Даниловић

Синђелић - Јединство (М) 1:2 (0:2)

ГИБАРАЦ: Игралиште Синђелића, гледалаца 50, судија Петровић (Шид). Стрелци: Угљешић у 65. за Синђелић, Миловановић у 32. и 35. минуту за Јединство. Жути картони: Савић, Губић (Синђелић), Ј. Сарић, Ковачевић (Јединство).

СИНЂЕЛИЋ: Медаковић 6, Стојановић 6 (В. Милетић 6), Савић 6, Лекић 6, Дреновац 6, Вудрак 6, Тодоровић 6, Угљешић 6, П. Малешевић 6, Губић 6 (Везировић 6), Т. Милетић 6 (Шпановић 6).

ЈЕДИНСТВО: Ранисављевић 7, Ј. Сарић 7, Смајић 7, Суботић 7 (Спасојевић 7), Вуцоња 7, Миловановић 8, Ковачевић 7, Јањатовић 7, Кљајић 7, Н. Сарић 7, Јовановић 7.

Домаћини, су, лако, изгубили још три бода, јер нису успели, да реализују своје шансе, још у првом полувремену. Гости, из Моровића су, два, своја зицера, претворили у голове и остварили заслужену победу.

В. Милетић

Ердевик - Једнота 3:0 (1:0)

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Билић (Моровић). Стрелци: Масликоса у 44. и 50. и Гавриловић у 89. минуту. Жути картони: Масликоса, Бабић, Цветковић, Гавриловић (Ердевук), Јанковић, Милутиновић, Радосављевић (Једнота).

ЕРДЕВИК: Мркоњић 8, Герик 8, Цветковић 8, Арежина 9, Бабић 8, Петровић 8, Штрбац 8, Пап 8 (Тележар 7), Томан 7 (Богољеновић 7), Ненадовић 7 (Матијевић 7), Масликоса 8 (Гавриловић 7).

ЈЕДНОТА: Стојадиновић 6 (Влаисављевић 6), Старчевић 7,  С. Јовановић 7, Трлајић 6, Петровић 6 (Грујић 6), Јанковић 6, Косановић 7 (Марчетић 6), Милутиновић 7 (Радосављевић 6), Мијатовић 6, Спасојевић 6, Ћосић 6.

У Ердевику све је било у знаку домаћина, али  гости изненадили добром игром.Масликоса је са две повратне лопте са десетак метара био сигуран стрелац, док је Гавриловић био стрелац из шута са око 16 метара.

М. Станивуковић

Напредак - Омладинац (Б) 1:0 (1:0)

ВАШИЦА: Стадион Напретка, гледалаца 100, судија Ђуркић (Шид). Стрелац: А. Младеновић у 33. минуту. Жути картони: Кулачин, Милекић, Новаковић (Напредак), Г. Момчиловић (Омладинац).

НАПРЕДАК: Нединић, Адамец, Б. Новаковић, П. Петровић, Кулачин, Станојчић, А. Младеновић, Милекић, Брекић, Ивковић (Панић), Марковић (Башић).

ОМЛАДИНАЦ: Павловић, Стојаковић (Дујаковић), Г. Момчиловић (Бодо), Фаркаш, Манојловић (Б. Момчиловић), Лазић, Смајић, Мијатовић, Гачић (Маливук), Асмир (Божић), Димитровић.

Опет, се се разиграли, домаћини, што је било довољно за још једну, планирану победу.Гости, су пружили, снажан отпор фаворизованом домаћину.Посебно се истакао голман гостију Павловић који је бранио скоро све. Умало да одбрани и шут стрелцу А. Младеновићу. После центаршута Новаковић је снажно шутирао, неко из одбране гостију, је кратко одбио лопту, на њу је натрчао А. Младеновић и спровео у мрежу.

Д. Јастребић

БингулаЈединство (Љ) 5:0 (3:0)

БИНГУЛА: Стадион ОФК Бингуле, гледалаца 50, судија Аврамовић (Моловин). Стрелци: Фаркаш у 13. и 29, Н. Поповић у 44. и Ћалић у 89. и 90.  минуту. Жути картони: Н. Рајић, Ј. Рајић (ОФК Бингула), Ж. Сремчић (Јединство).

ОФК БИНГУЛА: Волић, Палић, Шућак, Н. Поповић, Јелчић, Ј. Рајић, Н. Рајић, Ћалић (Yеvеr), Ситаревић (Самарџић), Фаркаш, Радосављевић (Пајић).

ЈЕДИНСТВО: Шили, Томан (Зечевић), Лаћарац, Пунош, Рамић, Циганков (Мартиночки), Д. Руман, Ж. Сремчић, П. Сремчић, Ганић, Чалић.

Домаћи нападачи, су могли, постићи бар још два, три гола. Али, уопште, гости, су се преставили као одлична екипа. И поред тога што су примили пет голова из израђених акција.

С. Ћосић

ВАШИЦА: Напредак - Омладинац (Б) 1:0, БИНГУЛА: ОФК Бингула - Јединство (Љ) 5:0, БАЧИНЦИ: ОФК Бачинци - Обилић 3:2, ЈАМЕНА: Граничар - Сремац 1:4, ГИБАРАЦ: Синђелић - Јединство (М) 1:2, ЕРДЕВИК: Ердевик - Једнота 3:0.

1. Напредак           8      6      2      0      20:6  20

2. Обилић              8      6      1      1      20:9  19

3. Ердевик             8      6      1      1      16:6  19

4. Једин. (М)          8      5      1      2      16:9  16

5. Бачинци             8      3      4      1      17:10        13

6. Сремац              8      3      2      3      18:14        11

7. ОФК Бингула     8      2      3      3      13:9  9

8. Синђелић           8      2      3      3      12:11        9