Opštinska liga Šid: Preokret u nastavku

11.10.2017. 10:20 10:22

OFK Bačinci-Obilić 3:2 (1:2)

BAČINCI: Igralište OFK Bačinaca, gledalaca 80, sudija Vladić (Šid). Strelci: Marković u 30, Mečinanin u 61.i U. Radivojšić u 80. za OFK Bačince, a A.Zec u 20. i Vojnović u 22.  minuta za Obilić. Žuti kartoni: Milinković, Ognjenović, Barjaktarević, Meničanin, U. Radivojšić (OFK Bačinci), Rudić, Kramar, Cvijanović, Bertić (Obilić).

OFK BAČINCI: Barjaktarević 9, Milinković 9, Džunja 9, Cetić 8, D. Radivojšić 9, Blažanović 9, Kalinić 9, U. Radivojšić 9, Ognjanović 8, Meničanin 9 (Tubić), Marković 8 (Perišić).

OBILIĆ: Panić 8, Rudić 7, M. Zec 7, Kramar 8, Uskoković 8, Bertić 7, Vojnović 8 (Vajagić), Bolić 8 (Cvijanović), Marić 7, A. Zec 8 (Bastašić), Stambolija 8 (Topalović).

Gosti očekivali pobedu .Ali, nisu uspeli, to da ostvare, jer su ih domaćini, u nastavku nadigrali. Igrali su domaćini borbeno, i mnogo organizovanije, i u odbrani i u napadu i pobeda nije izostala.

Z. Lazarov

Graničar (J) - Sremac 1:4 (1:2)

JAMENA: Stadion Graničara, gledalaca 100, sudija Miladinović (Šid). Strelci: Zarić u 20. za Graničar, Levaja u 39. i 50. i Subić u 40. i 83. minutu za Sremac. Žuti kartoni: Grozdanić, Šibalić (Graničar), Mijatović, Ostojić (Sremac).

GRANIČAR: Bogdan Cvijanović 7, Grozdanić 6, Z. Jović 7, D. Jović 6, Vekić 6, Stević 6, Gojić 6, Šibalić 6, Đurić 6, Zarić 6, Stanivuković 7 (Jurošević).

SREMAC: Kozeljac 6, S. Vidović 7, Ostojić 7, Miličić 7, Simić 7 (D. Vidović), Mijatović 5, Janković 7, Eror 7, Subić 8, Levaja 7, Vlaisavljević 6 (Parenta).

Gosti su, igrali dosta dobro  i veoma efikasno.Domaćini su iskoristili samo svoju jednu, najbolju priliku, od mnogobrojnih, i zato i nisu mogli proći bolje.

M. Danilović

Sinđelić - Jedinstvo (M) 1:2 (0:2)

GIBARAC: Igralište Sinđelića, gledalaca 50, sudija Petrović (Šid). Strelci: Uglješić u 65. za Sinđelić, Milovanović u 32. i 35. minutu za Jedinstvo. Žuti kartoni: Savić, Gubić (Sinđelić), J. Sarić, Kovačević (Jedinstvo).

SINĐELIĆ: Medaković 6, Stojanović 6 (V. Miletić 6), Savić 6, Lekić 6, Drenovac 6, Vudrak 6, Todorović 6, Uglješić 6, P. Malešević 6, Gubić 6 (Vezirović 6), T. Miletić 6 (Španović 6).

JEDINSTVO: Ranisavljević 7, J. Sarić 7, Smajić 7, Subotić 7 (Spasojević 7), Vuconja 7, Milovanović 8, Kovačević 7, Janjatović 7, Kljajić 7, N. Sarić 7, Jovanović 7.

Domaćini, su, lako, izgubili još tri boda, jer nisu uspeli, da realizuju svoje šanse, još u prvom poluvremenu. Gosti, iz Morovića su, dva, svoja zicera, pretvorili u golove i ostvarili zasluženu pobedu.

V. Miletić

Erdevik - Jednota 3:0 (1:0)

ERDEVIK: Igralište Sloge, gledalaca 100, sudija Bilić (Morović). Strelci: Maslikosa u 44. i 50. i Gavrilović u 89. minutu. Žuti kartoni: Maslikosa, Babić, Cvetković, Gavrilović (Erdevuk), Janković, Milutinović, Radosavljević (Jednota).

ERDEVIK: Mrkonjić 8, Gerik 8, Cvetković 8, Arežina 9, Babić 8, Petrović 8, Štrbac 8, Pap 8 (Teležar 7), Toman 7 (Bogoljenović 7), Nenadović 7 (Matijević 7), Maslikosa 8 (Gavrilović 7).

JEDNOTA: Stojadinović 6 (Vlaisavljević 6), Starčević 7,  S. Jovanović 7, Trlajić 6, Petrović 6 (Grujić 6), Janković 6, Kosanović 7 (Marčetić 6), Milutinović 7 (Radosavljević 6), Mijatović 6, Spasojević 6, Ćosić 6.

U Erdeviku sve je bilo u znaku domaćina, ali  gosti iznenadili dobrom igrom.Maslikosa je sa dve povratne lopte sa desetak metara bio siguran strelac, dok je Gavrilović bio strelac iz šuta sa oko 16 metara.

M. Stanivuković

Napredak - Omladinac (B) 1:0 (1:0)

VAŠICA: Stadion Napretka, gledalaca 100, sudija Đurkić (Šid). Strelac: A. Mladenović u 33. minutu. Žuti kartoni: Kulačin, Milekić, Novaković (Napredak), G. Momčilović (Omladinac).

NAPREDAK: Nedinić, Adamec, B. Novaković, P. Petrović, Kulačin, Stanojčić, A. Mladenović, Milekić, Brekić, Ivković (Panić), Marković (Bašić).

OMLADINAC: Pavlović, Stojaković (Dujaković), G. Momčilović (Bodo), Farkaš, Manojlović (B. Momčilović), Lazić, Smajić, Mijatović, Gačić (Malivuk), Asmir (Božić), Dimitrović.

Opet, se se razigrali, domaćini, što je bilo dovoljno za još jednu, planiranu pobedu.Gosti, su pružili, snažan otpor favorizovanom domaćinu.Posebno se istakao golman gostiju Pavlović koji je branio skoro sve. Umalo da odbrani i šut strelcu A. Mladenoviću. Posle centaršuta Novaković je snažno šutirao, neko iz odbrane gostiju, je kratko odbio loptu, na nju je natrčao A. Mladenović i sproveo u mrežu.

D. Jastrebić

BingulaJedinstvo (LJ) 5:0 (3:0)

BINGULA: Stadion OFK Bingule, gledalaca 50, sudija Avramović (Molovin). Strelci: Farkaš u 13. i 29, N. Popović u 44. i Ćalić u 89. i 90.  minutu. Žuti kartoni: N. Rajić, J. Rajić (OFK Bingula), Ž. Sremčić (Jedinstvo).

OFK BINGULA: Volić, Palić, Šućak, N. Popović, Jelčić, J. Rajić, N. Rajić, Ćalić (Yever), Sitarević (Samardžić), Farkaš, Radosavljević (Pajić).

JEDINSTVO: Šili, Toman (Zečević), Laćarac, Punoš, Ramić, Cigankov (Martinočki), D. Ruman, Ž. Sremčić, P. Sremčić, Ganić, Čalić.

Domaći napadači, su mogli, postići bar još dva, tri gola. Ali, uopšte, gosti, su se prestavili kao odlična ekipa. I pored toga što su primili pet golova iz izrađenih akcija.

S. Ćosić

VAŠICA: Napredak - Omladinac (B) 1:0, BINGULA: OFK Bingula - Jedinstvo (LJ) 5:0, BAČINCI: OFK Bačinci - Obilić 3:2, JAMENA: Graničar - Sremac 1:4, GIBARAC: Sinđelić - Jedinstvo (M) 1:2, ERDEVIK: Erdevik - Jednota 3:0.

1. Napredak           8      6      2      0      20:6  20

2. Obilić              8      6      1      1      20:9  19

3. Erdevik             8      6      1      1      16:6  19

4. Jedin. (M)          8      5      1      2      16:9  16

5. Bačinci             8      3      4      1      17:10        13

6. Sremac              8      3      2      3      18:14        11

7. OFK Bingula     8      2      3      3      13:9  9

8. Sinđelić           8      2      3      3      12:11        9