108.1434

Општинска лига Рума–Ириг: Бољи и са 10 играча

27.09.2017. 09:20 09:24

Полет - Слога (В) 2:1 (0:0)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 200, судија Тодоровић (Хртковци).Стрелци: Марковић у 81. и Стевановић у 88. за Полет, а  Драгичевић у 90. минуту за Слогу. Жути картони: Гвока, Лозанчић, Стевановић, Перић, Видић (Полет), Недић, Бјелобрк (Слога).Црве ни картон: Јокић (Полет).

ПОЛЕТ: Вељовић, Лозанчић, Марић, Гвока (Видић), Јовановић (Перић), Стевановић, Симић, Дамјановић, Б. Јокић, Петровић, Лубашчик (Марковић).

СЛОГА: Босанчић, Г. Петровић (С. Петровић), Бјелобрк, Милановић, Морак (Вучковић), Вукмановић (Р. Мијатовић), Драгичевић, Цвијановић, Недић, Крстић, Бенежан.

Никинчани, иако, су играли, са десет играча, јер је рано искључен Јокић, али и тако су потпуно надиграли, фаворизоване госте из Вогња. Први гол за домаће, постигао је Марковић.Избио је сам испред Босанчића, и лако га матирао.И други гол домаћини су постигли после контре.Петровић и Марић, су направили праву бравуру у казненом простору гостију. Стевановић, је акцију, само завршио голом.

Б. Тадић

Фрушкогорац - Младост (П) 0:0

МАЛИ РАДИНЦИ: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Ђукановић (Рума). Жути картон: Антонић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Цветковић, А. Топић, Миоковић, Радвањ, Бакић, Антонић, Павловић, Љубишић, М. Топић (Samaryija), Бајић, Дакић.

МЛАДОСТ: Јовановић (О. Срећковић), Цвјетиновић, Бенежан, Мишкулин, Н. Пантелић, Тешовић (Симић),  Тодоровић, Јоцић, Милошевић, Смиљанић, Н. Срећковић.

Домаћини су били бољи у току целе утакмице, али чврста и непробојна одбрана гостију све домаће налете издржала, и зато, гости у Павловце, заслужено носе бод.

Р. Миоковић

Јединство (П) - 27. октобар 2:0 (1:0)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, гледалаца 200, судија Бјелан (Хртковци). Стрелци: Бошњачић у 32. (из пенала) и И. Клајн у 68. минуту. Жути картон: Шкара (Јединство).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Трумић, Шкара, Стојановић (Лозић), Д. Кљан, Кулић, И. Клајн (Денић), Ђурашевић, Васић (Настић), Гавриловић, Бошњачић.

27. ОКТОБАР: Васић, Михајлик, С. Јухас, И. Бирињи, Варга, Станковић (В. Јухас), Д. Радојчић, Марковић, Фекете, В. Радојчић, Греч.

У првом полувремену виђен је добар фудбал. Али, домаћини, нису успели да реализију неколико лепих прилика у почетку меча. Чим, је Бошњачић довео домаћине у вођство, игра, се пренела на половину гостију. И тако се играло све до краја сусрета.

С. Бранковић

Јединство (Р) - Јединство (К) 1:0 (0:0)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 50, судија Николић (Рума). Стрелац: Кулушић у 79. минуту (из пенала). Жути картони: Зец., Алемпић, Маринковић, Басара, Маћешић (домаћи), Томић, Кордолуп (гости). Црвени картон: Спасојевић (гости).

ЈЕДИНСТВО (Р): Кухар 7, Маћешић 7, Грбић 7, Л. Јовић 7, Мирић 8 (Видаковић 7), Врготић 7, Кадар 8, (Кулушић 8), Зец 7, Басара 6, Маринковић 6, Алемпић 8 (Павловић 7).

ЈЕДИНСТВО (К): Кошутић, 7, Честић 7, Ненадић 7, Јовић 8, Миловановић 7 (С. Лазаревић 7), Кордолуп 7 (Банда), Спасојевић 6, Богановић 7 (Влајин 7), Загорчић 6, Томић 6, Рикановић 7.

Дерби оправдао очекивања. Играо се доста борбен и добар фудбал. А, играчи из Краљеваца, су пружили  добар отпор, и покушали су да извуку бод. И да Кулушић није постигао погодак с пенала, ко зна, како би се меч завршио. Имали, су домаћини још један  пенал, али га Маринковић није искористио.

Д. Видаковић

Граничар (Г) - Војводина 4:1 (2:0)

ГРАБОВЦИ: Стадион Граничара, гледалаца 100, судија Павловић (Кленак). Стрелци: Ђорђић у 10, Станојевић у 38. и 86. и М. Samaryić у 58. за Граничар, а Калушевић у 48.  минуту за Војводину.

ГРАНИЧАР: Мијалчић, С. Јовановић, Стевић, Васић, Јовић, Гавриловић (В. Samaryić), М. Samaryić, Станојевић (Ђурђевић), Лазић, С. Ђорђић, Таборовић.

ВОЈВОДИНА: Лукић, Мандић, Ђујић, Колопић, Ј. Еркановић, Бјеливук, Цурковић, Матић, Радивојевић Калушевић, Радовановић.

Домаћини су у првом делу играли за класу боље од свог ривала из Нерадина. Али, нису успели да реализују шансе.У наставку, игра, као да је била мало равноправнија.

М. Стевић

Сремац (Д) - Борац (С) 6:0 (3:0)

РУМА: Стадион Првог маја, гледалаца 100, судија Лежаков (Врдник). Стрелци: С. Вукајловић два, Mayarac два и Томић два. Жути картон: С. Вукајловић (Сремац).

СРЕМАЦ: Секулић, Ђурић, (З. Ашћерић), Паунковић, Маричић, Милић, Вучковић, Мађарац (Михајловић),  Бојанић (Бељин), Љ. Вукмановић, С. Вукајловић, Томић.

БОРАЦ: Јанковић, Вукмировић, В. Нешковић, Кескеновић, Максић, Ж. Нешковић, Зељајић, Бежановић, Д. Ђаковић (Д.Поповић), Раковић, Милошевић.

Домаћини, играју само добро, против слабијих екипа, а када се појави мало бољи ривал, домаћини, никако да се снађу на терену.

Р. Вукајловић

ПЛАТИЧЕВО: Јединство - 27.октобар 2:0, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Младост (П) 0:0, НИКИНЦИ: Полет - Слога (В) 2:1, РУМА: Јединство - Јединство (К) 1:0, РУМА: Сремац (Д) - Борац (С) 6:0, ГРАБОВЦИ: Граничар - Војводина 4:1.

1. Јединство (Р)                     5      5      0      0      8:3   15

2. Полет                                 4      4      0      0      13:2  12

3. Јединство (П)                    5      3      0      1      15:5  12

4. Слога (В)                           5      3      0      2      26:9  9

5. Фрушкогор.                        5      2      2      1      11:10        8

6. Сремац (Д)                        4      2      1      1      16:5  7

7. Јединство (К)                    4      2      0      2      7:3   6

8. Граничар (Г)                     5      2      0      3      9:14  6