Opštinska liga Ruma–Irig: Bolji i sa 10 igrača

27.09.2017. 09:20 09:24

Polet - Sloga (V) 2:1 (0:0)

NIKINCI: Igralište Poleta, gledalaca 200, sudija Todorović (Hrtkovci).Strelci: Marković u 81. i Stevanović u 88. za Polet, a  Dragičević u 90. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Gvoka, Lozančić, Stevanović, Perić, Vidić (Polet), Nedić, Bjelobrk (Sloga).Crve ni karton: Jokić (Polet).

POLET: Veljović, Lozančić, Marić, Gvoka (Vidić), Jovanović (Perić), Stevanović, Simić, Damjanović, B. Jokić, Petrović, Lubaščik (Marković).

SLOGA: Bosančić, G. Petrović (S. Petrović), Bjelobrk, Milanović, Morak (Vučković), Vukmanović (R. Mijatović), Dragičević, Cvijanović, Nedić, Krstić, Benežan.

Nikinčani, iako, su igrali, sa deset igrača, jer je rano isključen Jokić, ali i tako su potpuno nadigrali, favorizovane goste iz Vognja. Prvi gol za domaće, postigao je Marković.Izbio je sam ispred Bosančića, i lako ga matirao.I drugi gol domaćini su postigli posle kontre.Petrović i Marić, su napravili pravu bravuru u kaznenom prostoru gostiju. Stevanović, je akciju, samo završio golom.

B. Tadić

Fruškogorac - Mladost (P) 0:0

MALI RADINCI: Stadion Fruškogorca, gledalaca 100, sudija Đukanović (Ruma). Žuti karton: Antonić (Fruškogorac).

FRUŠKOGORAC: Cvetković, A. Topić, Mioković, Radvanj, Bakić, Antonić, Pavlović, Ljubišić, M. Topić (Samaryija), Bajić, Dakić.

MLADOST: Jovanović (O. Srećković), Cvjetinović, Benežan, Miškulin, N. Pantelić, Tešović (Simić),  Todorović, Jocić, Milošević, Smiljanić, N. Srećković.

Domaćini su bili bolji u toku cele utakmice, ali čvrsta i neprobojna odbrana gostiju sve domaće nalete izdržala, i zato, gosti u Pavlovce, zasluženo nose bod.

R. Mioković

Jedinstvo (P) - 27. oktobar 2:0 (1:0)

PLATIČEVO: Igralište Jedinstva, gledalaca 200, sudija Bjelan (Hrtkovci). Strelci: Bošnjačić u 32. (iz penala) i I. Klajn u 68. minutu. Žuti karton: Škara (Jedinstvo).

JEDINSTVO: V. Sabo, Trumić, Škara, Stojanović (Lozić), D. Kljan, Kulić, I. Klajn (Denić), Đurašević, Vasić (Nastić), Gavrilović, Bošnjačić.

27. OKTOBAR: Vasić, Mihajlik, S. Juhas, I. Birinji, Varga, Stanković (V. Juhas), D. Radojčić, Marković, Fekete, V. Radojčić, Greč.

U prvom poluvremenu viđen je dobar fudbal. Ali, domaćini, nisu uspeli da realiziju nekoliko lepih prilika u početku meča. Čim, je Bošnjačić doveo domaćine u vođstvo, igra, se prenela na polovinu gostiju. I tako se igralo sve do kraja susreta.

S. Branković

Jedinstvo (R) - Jedinstvo (K) 1:0 (0:0)

RUMA: Igralište Jedinstva, gledalaca 50, sudija Nikolić (Ruma). Strelac: Kulušić u 79. minutu (iz penala). Žuti kartoni: Zec., Alempić, Marinković, Basara, Maćešić (domaći), Tomić, Kordolup (gosti). Crveni karton: Spasojević (gosti).

JEDINSTVO (R): Kuhar 7, Maćešić 7, Grbić 7, L. Jović 7, Mirić 8 (Vidaković 7), Vrgotić 7, Kadar 8, (Kulušić 8), Zec 7, Basara 6, Marinković 6, Alempić 8 (Pavlović 7).

JEDINSTVO (K): Košutić, 7, Čestić 7, Nenadić 7, Jović 8, Milovanović 7 (S. Lazarević 7), Kordolup 7 (Banda), Spasojević 6, Boganović 7 (Vlajin 7), Zagorčić 6, Tomić 6, Rikanović 7.

Derbi opravdao očekivanja. Igrao se dosta borben i dobar fudbal. A, igrači iz Kraljevaca, su pružili  dobar otpor, i pokušali su da izvuku bod. I da Kulušić nije postigao pogodak s penala, ko zna, kako bi se meč završio. Imali, su domaćini još jedan  penal, ali ga Marinković nije iskoristio.

D. Vidaković

Graničar (G) - Vojvodina 4:1 (2:0)

GRABOVCI: Stadion Graničara, gledalaca 100, sudija Pavlović (Klenak). Strelci: Đorđić u 10, Stanojević u 38. i 86. i M. Samaryić u 58. za Graničar, a Kalušević u 48.  minutu za Vojvodinu.

GRANIČAR: Mijalčić, S. Jovanović, Stević, Vasić, Jović, Gavrilović (V. Samaryić), M. Samaryić, Stanojević (Đurđević), Lazić, S. Đorđić, Taborović.

VOJVODINA: Lukić, Mandić, Đujić, Kolopić, J. Erkanović, Bjelivuk, Curković, Matić, Radivojević Kalušević, Radovanović.

Domaćini su u prvom delu igrali za klasu bolje od svog rivala iz Neradina. Ali, nisu uspeli da realizuju šanse.U nastavku, igra, kao da je bila malo ravnopravnija.

M. Stević

Sremac (D) - Borac (S) 6:0 (3:0)

RUMA: Stadion Prvog maja, gledalaca 100, sudija Ležakov (Vrdnik). Strelci: S. Vukajlović dva, Mayarac dva i Tomić dva. Žuti karton: S. Vukajlović (Sremac).

SREMAC: Sekulić, Đurić, (Z. Ašćerić), Paunković, Maričić, Milić, Vučković, Mađarac (Mihajlović),  Bojanić (Beljin), LJ. Vukmanović, S. Vukajlović, Tomić.

BORAC: Janković, Vukmirović, V. Nešković, Keskenović, Maksić, Ž. Nešković, Zeljajić, Bežanović, D. Đaković (D.Popović), Raković, Milošević.

Domaćini, igraju samo dobro, protiv slabijih ekipa, a kada se pojavi malo bolji rival, domaćini, nikako da se snađu na terenu.

R. Vukajlović

PLATIČEVO: Jedinstvo - 27.oktobar 2:0, MALI RADINCI: Fruškogorac - Mladost (P) 0:0, NIKINCI: Polet - Sloga (V) 2:1, RUMA: Jedinstvo - Jedinstvo (K) 1:0, RUMA: Sremac (D) - Borac (S) 6:0, GRABOVCI: Graničar - Vojvodina 4:1.

1. Jedinstvo (R)                     5      5      0      0      8:3   15

2. Polet                                 4      4      0      0      13:2  12

3. Jedinstvo (P)                    5      3      0      1      15:5  12

4. Sloga (V)                           5      3      0      2      26:9  9

5. Fruškogor.                        5      2      2      1      11:10        8

6. Sremac (D)                        4      2      1      1      16:5  7

7. Jedinstvo (K)                    4      2      0      2      7:3   6

8. Graničar (G)                     5      2      0      3      9:14  6