OPŠTINSKA LIGA RUMA-IRIG Rumljani razigrani i raspucani

06.06.2018. 10:20 10:38
Izvor: Ekipa Sremca iz Dobrinaca Foto: privatna arhiva

KRALJEVCI: Jedinstvo - 27.oktobar 6:3, STEJANOVCI: Borac - Sloga 0:4, NERADIN: Vojvodina - Mladost (P) 4:0, GRABOVCI: Graničar - Jedinstvo (P) 1:0, RUMA: Sremac (D) - Fruškogorac 3:2, Jedinstvo (R) - Polet 7:3.

Jedinstvo (R) - Polet 7:3 (2:2)

RUMA: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija Nikolić (Ruma). Strelci: Ljubišić u 9, 61. i 81, Panjak u 20. i 85, Kadar u 64. i Alempić u 73. za Jedinstvo, a Lubaščik u 18, Damjanović u 44. i Perić u 69.  minutu za Polet. Žuti karton: Marinković (Jedinstvo).Crveni karton: Marinković (Jedinstvo).

JEDINSTVO: Mirić 7, Mađešić 7, Jović 7, Marinković 5, Greč 8, Kulušić 8, Kadar 7, Zec 7, Panjak 8, Ljubišić 9, Alempić 8.

POLET: Veljović 6, Denić 7, Stevanović 7, Vidić 7, Petrović 6, Lubaščik 7, Damjanović 6, Jokić 7,  Marković 6, Perić 7.

Još, jedna pobeda fudbalera sa Brega. Ovoga, puta, odigrali su najbolju partiju, u poslednjih šest meseci.

Sremac (D) - Fruškogorac 3:2 (1:0)

RUMA: Stadion Fruške gore, gledalaca 10, sudija Otašević (Ruma).Strelci: S. Vukajlović u 38, 73. i 80.za Sremac, a Pavlović u 60.i 86. minutu za Fruškogorac. Žuti kartoni: D. Vukmanović, Đ. Čestić, S. Vukajlović (Sremac), Graovac (Fruškogorac).

SREMAC: Đurić, R. Ašćerić, Tomić, D. Vukmanović, Paunković, Madžarac, Đ. Čestić, Maričić, Mihajlović, Z.Ašćerić (Beljin), S. Vukajlović.

FRUŠKOGORAC: Cvetković, Pavlović, Graovac, D. Knežević, Antonić, Radvanj, Stojaković, Mioković, Vasić, Samardžija, M. Knežević.

Vredno pomena na ovoj utakmici je prv i gol S. Vukajlovića.On je iz slobodnog udarca s 25 metara pogodio loptom same rašlje.

J. Đorđević

Vojvodina - Mladost (P) 4:0 (2:0)

NERADIN: Igralište Vojvodine, gledalaca 30, sudija Bjelan (Hrtkovci).Strelci: Škorić u 23, Bjelivuk u 40.i 81.i Babić u 85.Žuti karton: Jocić (Mladost).

VOJVODINA: Jovičić, Avramović, Škorić, Kalušević, Georgijević, Bajić, Bjelivuk, J. Erkanović, Šević (B. Bizumić), Babić (Ratković), Nikolić (Pušić).

MLADOST: Mošić, Milošević, Anđić, Malešević, Ratrković, Živčić, O. Srećković, Tešović,  Todorović (Simić), Jocić, N. Srećković.

Teško su Neradinci došli do tri boda.Gosti iz Pavlovaca, igrali su bolji fudbal od očekivanog, ali na kraju je slavio uporniji i srećniji tim.

J. Birinji

Graničar (G) - Jedinstvo (P) 1:0 (0:0)

GRANIČAR: Igralište Graničara, gledalaca 50, sudija Pavlović (Klenak).Strelac: S. Gavrilović u 63.  minutu. Žuti karton: M. Samaryić (Graničar).

GRANIČAR: Mijajčić, S. Jovanović, Sekulić, Petković, I. Jovanović,  M. Samaryić, Stanojević, Đorđić (Đurđević), Taborović, Milovanović  (V. Samaryić), Lazić (S. Gavrilović).

JEDINSTVO: V. Sabo, Tripić, Trumić (Žakula), Ž. Radović, Đurašević, Kulić, D. Klajn, M. Radović, Crnković, Lozić (Stanojević), Petrović.

Rutinska pobeda, domaćina. Mada, su svi očekivali, da će gosti iz Platičeva, slaviti ubedljivo.U drugom poluvremenu domaćini su igrali otvoreni fudbal, ustvari igrali su onoliko koliko im je bilo potrebno za uspeh. Inače, domaćini su pobedili, posle izvanrednog gola Slavka Gavrilvića. Bila je to povratna lopta. On je loptu zahvatio volej udarcem s 18 metara i golman gostiju Sabo je bio nemoćan.

M. Stević

Jedinstvo (K) - 27.oktobar 6:3 (2:1)

KRALJEVCI: Igralište Jedinstva, gledalaca 50, sudija Dobrojević (Ruma).Strelci: Simić u 38.i 67, Jović u 43. (iz penala), M. Lazarević u 46, Lasković u 60. i Tomić u 63. za Jedinstvo, a Mihajlik u 42. i Pavin  u 77. i 85. minutu za 27.oktobar. Žuti karton: Mihajlik (27.oktobar).

JEDINSTVO: Košutić 7 (Jokić), Banda 7, Lasković 7 (David Čestić 7), Spasojević 7, Jović 8, Simić 8, S. Lazarević 7, Mihajlović 7 (Tomić 7), Dragan Čestić 9, Rikanović 7, M. Lazarević 7.

27.OKTOBAR: Sabo 6, Tepavac 6, V. Juhas 6, S.Juhas 7, Mihajlik 7, D. Radojčić 7 (Stanković 7), Fekete 7, Pavin 7, V. Radojčić 6, Brzak 6, Sulomar 6.

Bila je to interesantna utakmica. Igralo se fer. A, da su domaćini  bili malo spretniji i srećniji mogli su voditi, još, ubedljivije u prvom poluvremenu.U, nastavku rivali, su svaku svoju šansu pretvorili u gol.

B. Kordolup

Borac (S) - Sloga (V) 0:4 (0:2)

STEJANOVCI: Igralište Borca, gledalaca 150, sudija  Ljubinković (Ruma).Strelci: Mudrić u 33, Dragičević u 41, Benežan u 53.i Nedić u 52.Žuti karton: Zeljaić (Borac)

BORAC: Z. Radivojević 7, Opačić 6, Ž. Nešković 5, Maksić 6, Bognar 6, M. Ninković 6 (Keskenović),  Zeljajić 6, D. Đaković 6, Tornjanski 5, Lovrenčić 6 (Vukmirović), V. Nešković 7.

SLOGA: Mačak 7, G, Petrović 6, Maletić 6, Bjelobrk 7, Krstić 8, Vučković 8, Vukomanović 7,  Dragičević 8, Mudrić 8 (Nedić), Benežan 7, Cvijanović 6 (Tepšić).

Gosti, iz Vognja, zaslužili su sva tri boda. Mada, su, i domaćini, samo, na trenutke, igrali onako kako se od njih očekuje, ali to nije bilo dovoljne da se iznenadi bolji rival.