Opštinska liga Pećinci: Rutinska pobeda Sibačana

29.04.2019. 15:36 15:38

Igrao se odličan fudbal. A, gosti iz Sibača slavili rutinski, protiv mlade i perspektivne ekipe domaćina, u kojoj igra i nekoliko iskusnijih igrača kao što su to Živić i Nikolić.

Vitez - Sloven 2:4 (0:2)

SUBOTIŠTE: Igralište Viteza, gledalaca 50, sudija Despotović (Ogar).Strelci: Gajić u 56. i N. Radaković u 85. za Vitez, Simić u 21, 38. i 75. i Tojaga u 70. minutu za Sloven.

VITEZ: Novaković 7 (Ćulum 6), L. Radaković 6, Milić 6, Ivanović 7, Živić 7, Đurčić 6, Miloš Radaković 7, N. Radaković 7, Gajić 7, Nikolić 7, Cucić 6.

SLOVEN: Nenadov 7, Beljin 7, Grujić 7, Stanojević 7, Vukin 7, Pajić 7, Ljubinković 7, Simić 9,  Tojaga 8, Gmizić 7, Nebrigić 7.

P. Grujić

Mladost (P) - OFK Brestač 0:8 (0:4)

PRHOVO: Igralište Mladosti, gledalaca 60, sudija Lazić (Ašanja).Strelci: Inajetović u 20. i  38, Stojkovski u 35, Cvetković u 44. i 83, Stevanović u 62. i 64. i Radivojević u 89. minutu.

MLADOST: Krstić 5 (Đekić 6), Tošić 6, Petrović 6, Stojšić 6, Poznanović 7, Budulica 6, Đurđević 7, D. Vasić 7, Savić 6, Tomašević 6, Krnjulac 6.

OFK BRESTAČ: Sretković 7, Belić 7, V. Kovačević 7, Glušac 7, Stojkovski 8, Stevanović 8, Inajetović 8 (M. Jovičić 7), Miletić 7, Cvetković 8, Bošković 7, M. Kovačević 7 (Radivojević 7).

Gosti iz Brestača, su imali, priliku da slave i ubedljivijim rezultatom, ali, nisu uspeli od niz šansi, da postignu više od osam golova.Mada su i igrači Mladosti, imali nekoliko pravih šansi.

N. Drljić

Kameni - Srem 1:0 (prekinuto u 60. minutu)

AŠANJA: Igralište Kamenog, gledalaca 100, sudija Nenad Mihajlović (Šimanovci). Strelac: Cvejić u 25. minuti.

KAMENI: Urošević 7, A. Stančić 7, Balaban 7, Jetić 7, Labahur 7, Madacki 7, A. Jovanović 7, Dobriković 7, P. Marković 7, Radojčić 7, Cvejić 8 (Popović 7).

SREM: Anđelić 7, Turudić 7, S. Ranković, Ranisavljević 7, A. Ranković 7, Bošković 7, F. Matić 7, S . Matić 7, Bajlović 7, Nakić 7, Andrić 7.

Nesportski gest Radojčića, doveo je do prekida meča.Gosti će zbog toga dobiti sva tri boda, a igrač koji je izazvao prekid biće kažnjen.

M. Filipović

KARLOVČIĆ: Lovac - Sremac (D) 0:3 (domaćini istupili iz takmičenja), PRHOVO: Mladost - OFK Brestač 0:8, SUBOTIŠTE: Vitez -Sloven 2:4, AŠANJA: Kameni - Srem 1:0 (prekinuto u 60.minutu).Hajduk iz Šimanovaca je bio slobodan.