105.2585

ОПШТИНСКА ЛИГА ИНЂИЈА/СТ. ПАЗОВА/ИРИГ Прва победа Јарковчана

16.05.2018. 11:46 11:48
Извор: Dnevnik.rs

Борац из Јарковаца славио је против Цара Уроша резултатом  4:1 (3:0). Прва победа у првенству и то заслужена.

Мада, су, домаћини, могли у првом полувремену водити још  убедљивије.Док су имали снаге и кондиције, гости, донекле су и пружали отпор. Гол Несторовића био је и најлепши. Он је из слободног ударца с 30 метара, погодио саме рашље.

П. Михајловић

ЈАРКОВЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија Суџум (Инђија).Стрелци: Мандић у 5. и 18. Несторовић у 40. и Наранџић у 70. за Борац, а Милошевић у 90. минуту за Цар Урош.

БОРАЦ: Видановић 7, Инђић 6, Димитријевић 7, Аљић 7, Ковачевић 7, Радуловић 7 (Шовљански 6), Наранџић 7, Митровић 6, Трбојевић 7, Несторовић 7, Мандић 7.

ЦАР УРОШ: Р. Родић 6, Грујић 6, Ердевички 6, Бугарски 6, Бабник 6 (Грубански), Антонијевић 6, Јуришић 6, Бојић 6, Јовановић 6, Радусиновић 6, Милошевић 7.

Крушедол - Слога (К) 3:1 (1:0)

Изванредна утакмица за овај ранг такмичења. Већ дуго времена у Крушедолу није гостовала тако добра екипа каква је Слога из Крњешаваца. Крушедолци могу да се диче победом.

С. Радуловић

КРУШЕДОЛ: Стадион Крушедола, гледалаца 100, судија Росић (Инђија).Стрелци: Новковић у 29, Вукојевић у 46.и Д. Кљајић у 55.за Крушедол, Комазец у 52.за Слогу.Жути картони: Новковић, Крунић, Д.Кљајић (Крушедол), Комазец, Јовановић, М. Николић (Слога).

КРУШЕДОЛ: Тувеџић -, З. Клајић 8, Д. Клајић 8, Бураји 8, Вишњић 9, Миланов 8, Еркановић 8, Боројевић 9 (Језичић), Крунић 8 (Којић), Вукојевић 8 (Бјелица), Новковић 7(Пејић).

СЛОГА: Трифуновић 8, Миловановић 8, Марчетић 8, М. Николић 8 (Т. Николић), Комазец 8, Вујчић 8, Јовановић 7 (Милосављевић), Белић 7, Лешић 8 (Деспић), Јездић 8, Никетић 8 (Живановић).

Слога (М) - Планинац 4:1 (1:0)

Дасу домаћи стрелци само мало били присебнији, гости из Ривице, били би просто прегажени. Шта,су, све домаћини промашили.

З. Давидовски

МАРАДИК: Стадион Слоге, гледалаца 100, судија Калинић (Инђија).Стрелци: М. Цурковић у 22, Јовановић у 65, Милошевић у 75. и Н. Цурковић у 78. за Слогу, а Дудуковић у 85. минуту за Планинац. Жути картони: Јовановић (Слога), Д. Ћирић (Планинац).

СЛОГА: Перић 8, Јовановић 8, Ђокић 7, Богуновић 8, Брадић 8, Милошевић 8, Белановић 7 (Милаковић 7), Ратковић 8, Н. Цурковић 9 (Милин), Кусић 7 (Степановић), М. Цурковић 9 (Војичић 8).

ПЛАНИНАЦ: Кизић 8, Д. Ћирић 7, Живанчевић 7, Илић 7, Митровић 7, Пајић 7, Васиљевић 8, Опачић 8,  Дудуковић 8, М. Ћирић 7, М. Ћосић 8.

Раднички Сремски витезови - Дунав 1:1 (1:0)

У живој и дамичној игри, домаћини, су стварали, више шанси у првом полувремену, и постигли  гол. Станковић је изврсно проиграо Николића, који је са 14 метара лако савладао Лошића. У наставку гости су били  бољи ривал.Китић је из контре прошао кроз одбрану домаћина и лако постигао изједначујући гол.

И. Таглиавиа

ИРИГ: Игралиште Радничког, гледалац а 50, судија Гагић (Нова Пазова).Стрелци: Николић у 20. за Раднички, а Китић у 50. минуту за Дунав. Жути картони: М. Милешевић, Минић (Дунав). Црвени картон: Радуловић (Дунав).

РАДНИЧКИ СРЕМСКИ ВИТЕЗОВИ: Лекић, Митровић, Поткоњак, Пазарски, Бакаи, Кошпрдић, Поповић, Лончар (Словак), Николић, Станковић (Савић), Матић.

ДУНАВ: Лошић, Попадић, Тошковић, Радуловић, Минић, Срејемац (Мрђа), Корачевић, Китић, У. Милешевић (Јокић), М. Милешевић, Станчић.

ЧСК - Фрушкогорац 4:2 (4:0)

Од првог минута утакмице, домаћини, су притисли госте на своју половину, и до краја полувремена су успели да постигну само четири гола. А, у наставку, гости су били бољи, али гостујући стрелци, само су  два пута, усплели, матирати доста доброг голмана домаћих Војновића.

П. Станчев

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, гледалаца 50, судија Белић (Ириг).Стрелци: Суботин у 27, Ђокић у 30, Стаменковић у 32. и Радовановић у 35. за ЧСК, а Тртица у 55.и Петровић у 60. минуту за Фрушкогорац.

ЧСК: Војновић 8, Станишљевић 8, Петричевић 8, Радовановић 8, Ђокић 8, Душан Димић 8 (Иванишевић), Кнежевић 8,  П. Суботин 8, Стаменковић 8, Драгичевић 8, Јокић 8.

ФРУШКОГОРАЦ: Ранитовић 7, Ћосовић 7,  Петровић 7, Чортан 7, Петковић 7, Тртица 7, Симовић 7,  Н. Филиповић 7, Крстић 7, С. Вучић 7, Д. Вучић 7.

ЈАРКОВЦИ: Борац - Цар Урош 4:1, КРУШЕДОЛ: Крушедол - Слога (К) 3:1, МАРАДИК: Слога - Планинац 4:1, ИРИГ: Раднички Сремски витезови -Дунав 1:1, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Фрушкогорац 4:2.