OPŠTINSKA LIGA INĐIJA/ST. PAZOVA/IRIG Prva pobeda Jarkovčana

16.05.2018. 11:46 11:48
Izvor: Dnevnik.rs

Borac iz Jarkovaca slavio je protiv Cara Uroša rezultatom  4:1 (3:0). Prva pobeda u prvenstvu i to zaslužena.

Mada, su, domaćini, mogli u prvom poluvremenu voditi još  ubedljivije.Dok su imali snage i kondicije, gosti, donekle su i pružali otpor. Gol Nestorovića bio je i najlepši. On je iz slobodnog udarca s 30 metara, pogodio same rašlje.

P. Mihajlović

JARKOVCI: Igralište Borca, gledalaca 50, sudija Sudžum (Inđija).Strelci: Mandić u 5. i 18. Nestorović u 40. i Narandžić u 70. za Borac, a Milošević u 90. minutu za Car Uroš.

BORAC: Vidanović 7, Inđić 6, Dimitrijević 7, Aljić 7, Kovačević 7, Radulović 7 (Šovljanski 6), Narandžić 7, Mitrović 6, Trbojević 7, Nestorović 7, Mandić 7.

CAR UROŠ: R. Rodić 6, Grujić 6, Erdevički 6, Bugarski 6, Babnik 6 (Grubanski), Antonijević 6, Jurišić 6, Bojić 6, Jovanović 6, Radusinović 6, Milošević 7.

Krušedol - Sloga (K) 3:1 (1:0)

Izvanredna utakmica za ovaj rang takmičenja. Već dugo vremena u Krušedolu nije gostovala tako dobra ekipa kakva je Sloga iz Krnješavaca. Krušedolci mogu da se diče pobedom.

S. Radulović

KRUŠEDOL: Stadion Krušedola, gledalaca 100, sudija Rosić (Inđija).Strelci: Novković u 29, Vukojević u 46.i D. Kljajić u 55.za Krušedol, Komazec u 52.za Slogu.Žuti kartoni: Novković, Krunić, D.Kljajić (Krušedol), Komazec, Jovanović, M. Nikolić (Sloga).

KRUŠEDOL: Tuvedžić -, Z. Klajić 8, D. Klajić 8, Buraji 8, Višnjić 9, Milanov 8, Erkanović 8, Borojević 9 (Jezičić), Krunić 8 (Kojić), Vukojević 8 (Bjelica), Novković 7(Pejić).

SLOGA: Trifunović 8, Milovanović 8, Marčetić 8, M. Nikolić 8 (T. Nikolić), Komazec 8, Vujčić 8, Jovanović 7 (Milosavljević), Belić 7, Lešić 8 (Despić), Jezdić 8, Niketić 8 (Živanović).

Sloga (M) - Planinac 4:1 (1:0)

Dasu domaći strelci samo malo bili prisebniji, gosti iz Rivice, bili bi prosto pregaženi. Šta,su, sve domaćini promašili.

Z. Davidovski

MARADIK: Stadion Sloge, gledalaca 100, sudija Kalinić (Inđija).Strelci: M. Curković u 22, Jovanović u 65, Milošević u 75. i N. Curković u 78. za Slogu, a Duduković u 85. minutu za Planinac. Žuti kartoni: Jovanović (Sloga), D. Ćirić (Planinac).

SLOGA: Perić 8, Jovanović 8, Đokić 7, Bogunović 8, Bradić 8, Milošević 8, Belanović 7 (Milaković 7), Ratković 8, N. Curković 9 (Milin), Kusić 7 (Stepanović), M. Curković 9 (Vojičić 8).

PLANINAC: Kizić 8, D. Ćirić 7, Živančević 7, Ilić 7, Mitrović 7, Pajić 7, Vasiljević 8, Opačić 8,  Duduković 8, M. Ćirić 7, M. Ćosić 8.

Radnički Sremski vitezovi - Dunav 1:1 (1:0)

U živoj i damičnoj igri, domaćini, su stvarali, više šansi u prvom poluvremenu, i postigli  gol. Stanković je izvrsno proigrao Nikolića, koji je sa 14 metara lako savladao Lošića. U nastavku gosti su bili  bolji rival.Kitić je iz kontre prošao kroz odbranu domaćina i lako postigao izjednačujući gol.

I. Tagliavia

IRIG: Igralište Radničkog, gledalac a 50, sudija Gagić (Nova Pazova).Strelci: Nikolić u 20. za Radnički, a Kitić u 50. minutu za Dunav. Žuti kartoni: M. Milešević, Minić (Dunav). Crveni karton: Radulović (Dunav).

RADNIČKI SREMSKI VITEZOVI: Lekić, Mitrović, Potkonjak, Pazarski, Bakai, Košprdić, Popović, Lončar (Slovak), Nikolić, Stanković (Savić), Matić.

DUNAV: Lošić, Popadić, Tošković, Radulović, Minić, Srejemac (Mrđa), Koračević, Kitić, U. Milešević (Jokić), M. Milešević, Stančić.

ČSK - Fruškogorac 4:2 (4:0)

Od prvog minuta utakmice, domaćini, su pritisli goste na svoju polovinu, i do kraja poluvremena su uspeli da postignu samo četiri gola. A, u nastavku, gosti su bili bolji, ali gostujući strelci, samo su  dva puta, uspleli, matirati dosta dobrog golmana domaćih Vojnovića.

P. Stančev

ČORTANOVCI: Igralište ČSK-a, gledalaca 50, sudija Belić (Irig).Strelci: Subotin u 27, Đokić u 30, Stamenković u 32. i Radovanović u 35. za ČSK, a Trtica u 55.i Petrović u 60. minutu za Fruškogorac.

ČSK: Vojnović 8, Stanišljević 8, Petričević 8, Radovanović 8, Đokić 8, Dušan Dimić 8 (Ivanišević), Knežević 8,  P. Subotin 8, Stamenković 8, Dragičević 8, Jokić 8.

FRUŠKOGORAC: Ranitović 7, Ćosović 7,  Petrović 7, Čortan 7, Petković 7, Trtica 7, Simović 7,  N. Filipović 7, Krstić 7, S. Vučić 7, D. Vučić 7.

JARKOVCI: Borac - Car Uroš 4:1, KRUŠEDOL: Krušedol - Sloga (K) 3:1, MARADIK: Sloga - Planinac 4:1, IRIG: Radnički Sremski vitezovi -Dunav 1:1, ČORTANOVCI: ČSK - Fruškogorac 4:2.