105.2585

Општинска лига Инђија – Стара Пазова – Ириг: Кизић одбранио пенал

12.09.2018. 11:32 11:34

​​​​​​​Дунав - Планинац 1:0 (1:0)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Стадион Дунава, гледалаца 100, судија Белић (Ириг). Стрелац: У. Милешевић у 24. минуту. Жути картон: Поповић (Дунав).

ДУНАВ: Тарбук, Флањак, Дудић, У. Милешевић, Сурдучки, Нинић, Срјемац, Паповић, Китић (Градић), М. Милешевић (Станчић), Радуловић (Поповић, Јокић, Тошковић).

ПЛАНИНАЦ: Кизић, Милошевић, Живанчевић, Цвјетиновић, Митровић, Пантелић, Илић, Дудуковић, Путица, Опачић (Н. Срећковић), Тодоровић (О. Срећковић).

Победник је одлучен већ у 24. минуту игре када је У. Милешевић, после изванредне акције својих саиграча лопту угурао у мрежу голмана гостију Кизића. Домаћини су могли повести у 14. Минуту из пенала. Али, шут Сурдучког са беле тачке Кизић је одбранио.

Б. Вујаклија

Борац (Ј) - ЧСК 2:2 (1:1)

ЈАРКОВЦИ: Стадион Борца, гледалаца 50, судија Радић (Инђија). Стрелци: Наранџић у 17.и Несторовић у 57. за Борац, а Драгичевић у 45. и Шпоња у 68. минуту за ЧСК. Жути картони: Варда (Борац), Кнежевић (ЧСК).

БОРАЦ: Видановић 7, Радуловић 7, Димитријевић 7, Инђић 7, Наранџић 7, Варда 7, Несторовић 7, Пенев 7, Трбојевић 7, Марчић 7, Шовљански 7 (Маричић).

ЧСК: Војновић 7, Душан Димић 7, Кнежевић 7, Гајић 7, Шпоња 7, П. Суботин 7, Бошњаковић 7, Матош 7, Драгичевић 7, Стаменковић 7 (Стефановић), Лапчић 7.

Фаворизовани гости из Чортановаца, нису показали шта знају.Напротив играли су слабо. Тако, игром нису ни заслужили више од бода.

П. Станчев

Цар Урош - Слога (М) 6:3 (3:1)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 150, судија Радић (Ириг). Стрелци: Опачић у 5, 20. и 74, Ракита у 25, Младеновић у 60. и 90. за Цар Урош, а Живановић у 14, Милошевић у 80. и Кусић у 87. (из пенала) за Слогу.

ЦАР УРОШ: Узуновић 9, Антонијевић 7, Вукмировић 9, Грујић 9, Младеновић 9, Шмит 8, Бојић 8, Ракита 8 (Бабник), Јуришић 7 (Илкић), Опачић 8, Познан 7.

СЛОГА: Перић 8, Ратковић 7, Милошевић 8, Белановић 9, Милин 7, М. Цурковић 8, Радошевић 8, Н. Цурковић 7, Кусић 7, Живановић 9, Кокић 8.

У димамичној и борбеној игри Јазачани су били много бољи ривал. И просто су декласирали ривала још у првом полувремену промашили су још неколико правих шанси. Гости су се пробудили десет минута пре краја када су само ублажили пораз.

П. Михајловић

НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Планинац 1:0, ЈАЗАК: Цар Урош - Слога (М) 6:3, ИРИГ: Раднички  -Слога (К) 3:0 (гости нису дошли), ЈАРКОВЦИ: Борац -  ЧСК 2:2. Фрушкогорац из Крчедина је био слободан.

1. Цар Урош         2      2      0      0      10:4  6

2. Дунав                2      2      0      0      5:1    6

3. Раднички (И)    2      1      1      0      5:2    4

4. Фрушкогорац    1      1      0      0      2:1    3

5. ЧСК                   2      0      2      0      4:4    2

6. Борац (Ј)          1      0      1      0      2:2    1

7. Планинац         2      0      0      2      1:3    0

8. Слога (М)         2      0      0      2      4:10  0