Opštinska liga Inđija – Stara Pazova – Irig: Kizić odbranio penal

12.09.2018. 11:32 11:34

​​​​​​​Dunav - Planinac 1:0 (1:0)

NOVI SLANKAMEN: Stadion Dunava, gledalaca 100, sudija Belić (Irig). Strelac: U. Milešević u 24. minutu. Žuti karton: Popović (Dunav).

DUNAV: Tarbuk, Flanjak, Dudić, U. Milešević, Surdučki, Ninić, Srjemac, Papović, Kitić (Gradić), M. Milešević (Stančić), Radulović (Popović, Jokić, Tošković).

PLANINAC: Kizić, Milošević, Živančević, Cvjetinović, Mitrović, Pantelić, Ilić, Duduković, Putica, Opačić (N. Srećković), Todorović (O. Srećković).

Pobednik je odlučen već u 24. minutu igre kada je U. Milešević, posle izvanredne akcije svojih saigrača loptu ugurao u mrežu golmana gostiju Kizića. Domaćini su mogli povesti u 14. Minutu iz penala. Ali, šut Surdučkog sa bele tačke Kizić je odbranio.

B. Vujaklija

Borac (J) - ČSK 2:2 (1:1)

JARKOVCI: Stadion Borca, gledalaca 50, sudija Radić (Inđija). Strelci: Narandžić u 17.i Nestorović u 57. za Borac, a Dragičević u 45. i Šponja u 68. minutu za ČSK. Žuti kartoni: Varda (Borac), Knežević (ČSK).

BORAC: Vidanović 7, Radulović 7, Dimitrijević 7, Inđić 7, Narandžić 7, Varda 7, Nestorović 7, Penev 7, Trbojević 7, Marčić 7, Šovljanski 7 (Maričić).

ČSK: Vojnović 7, Dušan Dimić 7, Knežević 7, Gajić 7, Šponja 7, P. Subotin 7, Bošnjaković 7, Matoš 7, Dragičević 7, Stamenković 7 (Stefanović), Lapčić 7.

Favorizovani gosti iz Čortanovaca, nisu pokazali šta znaju.Naprotiv igrali su slabo. Tako, igrom nisu ni zaslužili više od boda.

P. Stančev

Car Uroš - Sloga (M) 6:3 (3:1)

JAZAK: Igralište Car Uroša, gledalaca 150, sudija Radić (Irig). Strelci: Opačić u 5, 20. i 74, Rakita u 25, Mladenović u 60. i 90. za Car Uroš, a Živanović u 14, Milošević u 80. i Kusić u 87. (iz penala) za Slogu.

CAR UROŠ: Uzunović 9, Antonijević 7, Vukmirović 9, Grujić 9, Mladenović 9, Šmit 8, Bojić 8, Rakita 8 (Babnik), Jurišić 7 (Ilkić), Opačić 8, Poznan 7.

SLOGA: Perić 8, Ratković 7, Milošević 8, Belanović 9, Milin 7, M. Curković 8, Radošević 8, N. Curković 7, Kusić 7, Živanović 9, Kokić 8.

U dimamičnoj i borbenoj igri Jazačani su bili mnogo bolji rival. I prosto su deklasirali rivala još u prvom poluvremenu promašili su još nekoliko pravih šansi. Gosti su se probudili deset minuta pre kraja kada su samo ublažili poraz.

P. Mihajlović

NOVI SLANKAMEN: Dunav - Planinac 1:0, JAZAK: Car Uroš - Sloga (M) 6:3, IRIG: Radnički  -Sloga (K) 3:0 (gosti nisu došli), JARKOVCI: Borac -  ČSK 2:2. Fruškogorac iz Krčedina je bio slobodan.

1. Car Uroš         2      2      0      0      10:4  6

2. Dunav                2      2      0      0      5:1    6

3. Radnički (I)    2      1      1      0      5:2    4

4. Fruškogorac    1      1      0      0      2:1    3

5. ČSK                   2      0      2      0      4:4    2

6. Borac (J)          1      0      1      0      2:2    1

7. Planinac         2      0      0      2      1:3    0

8. Sloga (M)         2      0      0      2      4:10  0