ОЛ Пећинци: Камени поново лидер

20.04.2022. 11:18 11:19

Камени је славио и поново постао лидер. Виђен је занимљив фудбал пред рекордних 400 гледалаца.

Камени - Купиново 2:1 (1:1)

АШАЊА: Игралиште Каменог, гледалаца 400, судија Мушицки (Рума). Стрелци: Радојчић у 24. и Недовић у 48. за Камени, а Милутиновић у 2. минуту за Купиново. Жути картони: Блануша, Милеуснић, С. Ивановић, Сали, Радојчић (Камени), Стајчић, Вукић, Алексић, Радошевић (Купиново).

КАМЕНИ: Ђ. Ивановић 7, Лабухар 7, Добрић 7, Добриковић 8, Блануша 7, Милеуснић 7 (С. Ивановић 7), Јовановић 8, Недовић 8, Сали 8, Радојчић 8, (Цвејић), Марковић 8.

КУПИНОВО: Ђуричић 7, Михајловић 7, Јефтић 7, Стајчић 7, Вукић 7, Плавшић 6 (Павловић), Будимчић 6 (Зујић), Милутиновић 8, Алексић 6 (Бошковић), Радошевић 8, Савић 6.

Гости су повели већ у 2. минуту. Милутиновић је извео слободан ударац, а лопта ношена ветром за тренутак је променила правац и голман Ивановић је био савладан. Изједначио је Радојчић. На другој стативи је дочекао лопту непокривен и лако је гурнуо у мрежу.

Одмах у наставку после дуплог паса са Јовановићем, Недовић је прецизним шутом довео у вођство домаћине, што је на крају било довољно да се слави у Ашањи.

Ж. Р.

Ловац - Младост (П) 5:2 (3:0)

КАРЛОВЧИЋ: Иглалиште Ловца, гледалаца 100, судија Михајловић (Шимановци). Стрелци: Петковић у 22. и 24, П. Деврња у 42, Вукашиновић у 48.и Борковац у 50. за Ловац, а Ласковић у 57.и 61. минуту за Младост. Жути картони: Будулица, Лешић  (Младост).

ЛОВАЦ: О, Грашанин, В. Радосављевић (Д. Грашанин), Јевђевић, Митровић (Ристивојевић), М. Грашанин, Вукашиновић (Л. Деврња), Гмизић, Бошковић, П. Деврња, Борковац, Петковић (Павић).

МЛАДОСТ: Даниловић, С. Даниловић, Вукмировић, Милић (Крстић), Крњулац, Будулица, Лешић, Пејчић, Вујаклија, Ласковић, Рајић.

М. Степановић

Словен - Витез 1:1 (0:1)

СИБАЧ: Игралиште Словена, гледалаца 80, судија Ћирак (Деч). Стрелци: Чикић у 90. за Словен, а Милош Радаковић у 30. минуту за Витез.

СЛОВЕН: Кардаш 7, Станојевић 7, Алексић 7 (Радаковић 7), Гаковић 7, Гмизић 7, Гаковић 7, Гајић 7, Пувалић 7 (Смиљанић 7), Тојага 7, Чикић 7, Стојаковић 7, Бероња 7.

ВИТЕЗ: Новаковић 7, Д. Матић 7 (С. Матић 7), Д. Kolyić 7, Живић 7, Цуцић 7, Л. Радаковић 7, Милош Радаковић 7, М. Матић 7, Николић 7, Б. Kolyić 7, Јовановић 7.

И поред тога што су домаћини важили за бољег ривала, једва су освојили бод. Били су потпуно надиграни, а у последњим секундама утакмице Чикић је поравнао резултат уз доста среће.

П. Грујић

Резултати:

СИБАЧ: Словен - Витез 1:1, АШАЊА: Камени - Купиново 2:1, КАРЛОВЧИЋ: Ловац - Младост (П) 5:2. Брестач је био слободан.