OL Pećinci: Kameni ponovo lider

20.04.2022. 11:18 11:19

Kameni je slavio i ponovo postao lider. Viđen je zanimljiv fudbal pred rekordnih 400 gledalaca.

Kameni - Kupinovo 2:1 (1:1)

AŠANJA: Igralište Kamenog, gledalaca 400, sudija Mušicki (Ruma). Strelci: Radojčić u 24. i Nedović u 48. za Kameni, a Milutinović u 2. minutu za Kupinovo. Žuti kartoni: Blanuša, Mileusnić, S. Ivanović, Sali, Radojčić (Kameni), Stajčić, Vukić, Aleksić, Radošević (Kupinovo).

KAMENI: Đ. Ivanović 7, Labuhar 7, Dobrić 7, Dobriković 8, Blanuša 7, Mileusnić 7 (S. Ivanović 7), Jovanović 8, Nedović 8, Sali 8, Radojčić 8, (Cvejić), Marković 8.

KUPINOVO: Đuričić 7, Mihajlović 7, Jeftić 7, Stajčić 7, Vukić 7, Plavšić 6 (Pavlović), Budimčić 6 (Zujić), Milutinović 8, Aleksić 6 (Bošković), Radošević 8, Savić 6.

Gosti su poveli već u 2. minutu. Milutinović je izveo slobodan udarac, a lopta nošena vetrom za trenutak je promenila pravac i golman Ivanović je bio savladan. Izjednačio je Radojčić. Na drugoj stativi je dočekao loptu nepokriven i lako je gurnuo u mrežu.

Odmah u nastavku posle duplog pasa sa Jovanovićem, Nedović je preciznim šutom doveo u vođstvo domaćine, što je na kraju bilo dovoljno da se slavi u Ašanji.

Ž. R.

Lovac - Mladost (P) 5:2 (3:0)

KARLOVČIĆ: Iglalište Lovca, gledalaca 100, sudija Mihajlović (Šimanovci). Strelci: Petković u 22. i 24, P. Devrnja u 42, Vukašinović u 48.i Borkovac u 50. za Lovac, a Lasković u 57.i 61. minutu za Mladost. Žuti kartoni: Budulica, Lešić  (Mladost).

LOVAC: O, Grašanin, V. Radosavljević (D. Grašanin), Jevđević, Mitrović (Ristivojević), M. Grašanin, Vukašinović (L. Devrnja), Gmizić, Bošković, P. Devrnja, Borkovac, Petković (Pavić).

MLADOST: Danilović, S. Danilović, Vukmirović, Milić (Krstić), Krnjulac, Budulica, Lešić, Pejčić, Vujaklija, Lasković, Rajić.

M. Stepanović

Sloven - Vitez 1:1 (0:1)

SIBAČ: Igralište Slovena, gledalaca 80, sudija Ćirak (Deč). Strelci: Čikić u 90. za Sloven, a Miloš Radaković u 30. minutu za Vitez.

SLOVEN: Kardaš 7, Stanojević 7, Aleksić 7 (Radaković 7), Gaković 7, Gmizić 7, Gaković 7, Gajić 7, Puvalić 7 (Smiljanić 7), Tojaga 7, Čikić 7, Stojaković 7, Beronja 7.

VITEZ: Novaković 7, D. Matić 7 (S. Matić 7), D. Kolyić 7, Živić 7, Cucić 7, L. Radaković 7, Miloš Radaković 7, M. Matić 7, Nikolić 7, B. Kolyić 7, Jovanović 7.

I pored toga što su domaćini važili za boljeg rivala, jedva su osvojili bod. Bili su potpuno nadigrani, a u poslednjim sekundama utakmice Čikić je poravnao rezultat uz dosta sreće.

P. Grujić

Rezultati:

SIBAČ: Sloven - Vitez 1:1, AŠANJA: Kameni - Kupinovo 2:1, KARLOVČIĆ: Lovac - Mladost (P) 5:2. Brestač je bio slobodan.