117.0614
108.3501

ОЛ Пећинци: Дечани шестицом до првог места

26.09.2018. 15:41 15:42

Домаћини су играли добро, у првом полувремену, када су постигли пет голова. Драган Јуришић је постигао свој други гол из мртвог угла.

Сремац - Витез 6:0 (5:0)

ДЕЧ: Стадион Сремца, гледалаца 80, судија Јаглетвић (Сремски Михаљевци). Стрелци: Јовановић три, Јуришић два и Г. Лудајић.

СРЕМАЦ: М. Даниловић 7, Г. Лудајић 7, С. Даниловић 7, Недељковић 7, Мијатовић 7, Јуришић 7, Дрљача 7, Кресојевић 7, М. Лудајић 7, Ж. Јовановић 7 (М. Јовановић), Бачевац 8.

ВИТЕЗ: Новаковић 7, Петковић 7, Н. Ранковић 7, Милић 7, Ивановић 7, Белић 7, М. Радаковић 7, Цуцић 7, Матић, Николић 7 (Гајић), Лучић 7.

Д. Јуришић

Брестач - Камени 6:2 (2:1)

БРЕСТАЧ: Игралиште Брестача, гледалаца 50, судија Јовановић (Попинци). Стрелци: Инајетовић у 14. и 76, Стевановић у 35. и 80, Лозанчић у 65. и Савић у 85. за Брестач, а К. Марковић у 6. и Радојчић у 53. минуту за Камени. Жути картони: Инајетовић, Свилар, М. Ковачевић (Брестач), Б. Станчић (Камени). Црвени картони: Бошковић, Лабахар (Камени).

БРЕСТАЧ: А. Сретковић 6 Лазаревић 6 (Н. Сретковић), Стевановић 7, Лозанчић 8, Јокић 7, Савић 7, Цветковић 6, Свилар 6, М. Ковачевић 6, Белић 6 (М. Јовичић), Инајатовић 8 (Ј. Јовичић).

КАМЕНИ: Митровић 5, Лабахур 6, А. Станчић 5, Драгаш 6, Б. Станчић 6, Бошковић 8, К. Марковић 7 (Николић, М. Филиповић),  Шорак 6, Радојчић 7, П. Марковић 7, Блануша 7.

Домаћини нису дозволили, никакво изненађење, иако, су гости повели.

Д. Брацановић

Словен - Срем 1:2 (0:1)

СИБАЧ: Игралиште Словена, гледалаца 50, судија.Стрелци: С. Гмизић у 65.(из пенала) за Словен, а Ф. Матић у 10.и Андрић у 70. минуту за Срем.

СЛОВЕН: Ненадов 6, Кардаш 6, Вукин 7, Смиљанић 7, Јовичић 6, Николић 6, Ј. Гмизић 6, Тојага 7, Пантелић 7, С. Гмизић 7, Небригић 6.

СРЕМ: Д. Бантић 7, Накић 7, С. Ранковић 7, З. Драгосавац 7 (Н. Драгосавац), Турудић 7, И. Бантић 7,  Ф. Матић 7, С. Матић 7, Ђилерџић 7, Андрић 7, А. Ранковић 7.

Ж. Јовановић

ШИМАНОВЦИ: Хајдук - Младост (П) 1:5, ДЕЧ: Сремац - Витез 6:0, БРЕСТАЧ: Брестач - Камени 6:2, СИБАЧ: Словен - Срем 1:2. Ловац из Карловчића је био слободан.