OL Pećinci: Dečani šesticom do prvog mesta

26.09.2018. 15:41 15:42

Domaćini su igrali dobro, u prvom poluvremenu, kada su postigli pet golova. Dragan Jurišić je postigao svoj drugi gol iz mrtvog ugla.

Sremac - Vitez 6:0 (5:0)

DEČ: Stadion Sremca, gledalaca 80, sudija Jagletvić (Sremski Mihaljevci). Strelci: Jovanović tri, Jurišić dva i G. Ludajić.

SREMAC: M. Danilović 7, G. Ludajić 7, S. Danilović 7, Nedeljković 7, Mijatović 7, Jurišić 7, Drljača 7, Kresojević 7, M. Ludajić 7, Ž. Jovanović 7 (M. Jovanović), Bačevac 8.

VITEZ: Novaković 7, Petković 7, N. Ranković 7, Milić 7, Ivanović 7, Belić 7, M. Radaković 7, Cucić 7, Matić, Nikolić 7 (Gajić), Lučić 7.

D. Jurišić

Brestač - Kameni 6:2 (2:1)

BRESTAČ: Igralište Brestača, gledalaca 50, sudija Jovanović (Popinci). Strelci: Inajetović u 14. i 76, Stevanović u 35. i 80, Lozančić u 65. i Savić u 85. za Brestač, a K. Marković u 6. i Radojčić u 53. minutu za Kameni. Žuti kartoni: Inajetović, Svilar, M. Kovačević (Brestač), B. Stančić (Kameni). Crveni kartoni: Bošković, Labahar (Kameni).

BRESTAČ: A. Sretković 6 Lazarević 6 (N. Sretković), Stevanović 7, Lozančić 8, Jokić 7, Savić 7, Cvetković 6, Svilar 6, M. Kovačević 6, Belić 6 (M. Jovičić), Inajatović 8 (J. Jovičić).

KAMENI: Mitrović 5, Labahur 6, A. Stančić 5, Dragaš 6, B. Stančić 6, Bošković 8, K. Marković 7 (Nikolić, M. Filipović),  Šorak 6, Radojčić 7, P. Marković 7, Blanuša 7.

Domaćini nisu dozvolili, nikakvo iznenađenje, iako, su gosti poveli.

D. Bracanović

Sloven - Srem 1:2 (0:1)

SIBAČ: Igralište Slovena, gledalaca 50, sudija.Strelci: S. Gmizić u 65.(iz penala) za Sloven, a F. Matić u 10.i Andrić u 70. minutu za Srem.

SLOVEN: Nenadov 6, Kardaš 6, Vukin 7, Smiljanić 7, Jovičić 6, Nikolić 6, J. Gmizić 6, Tojaga 7, Pantelić 7, S. Gmizić 7, Nebrigić 6.

SREM: D. Bantić 7, Nakić 7, S. Ranković 7, Z. Dragosavac 7 (N. Dragosavac), Turudić 7, I. Bantić 7,  F. Matić 7, S. Matić 7, Đilerdžić 7, Andrić 7, A. Ranković 7.

Ž. Jovanović

ŠIMANOVCI: Hajduk - Mladost (P) 1:5, DEČ: Sremac - Vitez 6:0, BRESTAČ: Brestač - Kameni 6:2, SIBAČ: Sloven - Srem 1:2. Lovac iz Karlovčića je bio slobodan.