ОЛ Ириг, Инђија - Стара Пазова: Ревија голова у Крњешевцима

23.03.2022. 11:19 11:19

Стрелци су били убојити, а одбране веома слабе.

Слога (К) - Војводина 5:5 (2:1)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, гледалаца 80, судија Бркић (Инђија). Стрелци: Д. Попадић у 25. и 88, А, Ppadić у 41, Дунчић у 67. и Јовановић у 80. за Слогу, а Н. Еркановић у 35, 49. и 83, Митић у 51. и Дорословачки у 56. минуту за Војводину. Жуту картон: Небојша Ребић (Слога).

СЛОГА: Тарбук, Божић (Небојша Ребић), Ј. Ђорђевић, Лабан, Дунчић, А. Попадић, Д. Попадић, Јовановић, Немања Ребић, Кокотовић, Беадер.

ВОЈВОДИНА: Тодоровић, Лимановић, Ристић, Суботин, Радин, Н. Еркановић, Митић (Ј. Еркановић), Дорословачки (Аврамовић), Бјелац, Грубјешић, Таглиавиа.

Д. Трифуновић

Дунав - Цар Урош 0:1 (0:0)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиште Дунава, гледалаца 100, судија Кавгић (Рума).Стрелац: Јањуш у 85. минуту. Жути картони: Бугарин, Милинковић, Тепшић (Дунав).

ДУНАВ: Тарбук, Кованић (Попадић), Шуковић, Милинковић, Огар (Вученовић), Маринковић (Радуловић), Бугарин, Тепшић, Медић (Прелић), Станчић, Мрђа.

ЦАР УРОШ: Губрански, Љ. Бојић, Гостовић, Поповић, Јуришић, Керавица, Јордановски, Кресојевић (Јањуш), Паповић (Ракита), Младеновић (Бакаи), Грујић.

Неопрезност домаће одбране их је коштала пораза. Јањуш је остао сам, непокривен и лако је из близине матирао Тарбука.

А. Вујаклија

Планинац - Борац (Ј) 3:1 (1:1)

РИВИЦА: Игралиште Планица, гледалаца 100, судија Познан (Рума).Стрелци: Поповићу 34. и 65, и Николић у 68. за Планинац, а Вујачић у 30. минуту за Борац.

ПЛАНИНАЦ: Сабодош, Шарић, Милановић, Илић, Степанов, Петровић (Ђукић), Поповић, Николић  (Живанчевић), Басара (Павићевић), Ћирић, И. Бирињи.

БОРАЦ: Горановић, Јеж, Тучић, Радуловић, Бомештар, Димитријевић, Срјемац, Вујачић, Бобић (Прица), Наранџић, Купрешанин.

Домаћини су имали две изузетне шансе на почетку утакмице, али их нису искористили, па су гости повели. Међутим, само четири минута касније Поповић је изједначио резултат.

У наставку, гости су пали физички, што су домаћини искористили и на крају заслужено славили.

И. Смиљанић

27. октобар - Слога (М) 1:0 (0:0)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27. октобра, гледалаца 100, судија: Спремић (Ириг). Стрелац: Гемери у 52. минуту. Жути картони: Гемери, Д. Радојчић, Сегеди (27.октобар). Црвени картон: Радошевић (Слога).

27. ОКТОБАР: Сабо (Јовичић), К. Бирињи, Георгијевић, В. Радојчић, Сегеди (Божић), Бузаш (Марковић), Вујевић, Д. Радојчић, Гемери, Вишњић, Мадацки.

СЛОГА: Перић, Радошевић, Милинковић, Котоленко, Савић, Лазаревић (Сибинкић), Кусић (Андрић), Вокић, Лончар, Живанчевић (Живановић), Татић (Ковачевић).

Била је то веома занимљива и квалитена утакмица. Гости су се добро бранили све до 52. минута. Онда су домаћини извели течну акцију у којој је учестовало неколико играча. На крају је лопта дошла до Гемерија, који је с 20 метара ефектно савладао голмана Перића. Гемери је био у прилици да постигне гол, али је лопта завршила на пречки.

А. Јухас

Резултати:

КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Војводина 5:5, РИВИЦА: Планинац - Борац (Ј) 3:1, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Цар Урош 0:1, ШАТРИНЦИ: 27.октобар -Слога (М) 1:0.