OL Irig, Inđija - Stara Pazova: Revija golova u Krnješevcima

23.03.2022. 11:19 11:19

Strelci su bili ubojiti, a odbrane veoma slabe.

Sloga (K) - Vojvodina 5:5 (2:1)

KRNJEŠEVCI: Igralište Sloge, gledalaca 80, sudija Brkić (Inđija). Strelci: D. Popadić u 25. i 88, A, Ppadić u 41, Dunčić u 67. i Jovanović u 80. za Slogu, a N. Erkanović u 35, 49. i 83, Mitić u 51. i Doroslovački u 56. minutu za Vojvodinu. Žutu karton: Nebojša Rebić (Sloga).

SLOGA: Tarbuk, Božić (Nebojša Rebić), J. Đorđević, Laban, Dunčić, A. Popadić, D. Popadić, Jovanović, Nemanja Rebić, Kokotović, Beader.

VOJVODINA: Todorović, Limanović, Ristić, Subotin, Radin, N. Erkanović, Mitić (J. Erkanović), Doroslovački (Avramović), Bjelac, Grubješić, Tagliavia.

D. Trifunović

Dunav - Car Uroš 0:1 (0:0)

NOVI SLANKAMEN: Igralište Dunava, gledalaca 100, sudija Kavgić (Ruma).Strelac: Janjuš u 85. minutu. Žuti kartoni: Bugarin, Milinković, Tepšić (Dunav).

DUNAV: Tarbuk, Kovanić (Popadić), Šuković, Milinković, Ogar (Vučenović), Marinković (Radulović), Bugarin, Tepšić, Medić (Prelić), Stančić, Mrđa.

CAR UROŠ: Gubranski, LJ. Bojić, Gostović, Popović, Jurišić, Keravica, Jordanovski, Kresojević (Janjuš), Papović (Rakita), Mladenović (Bakai), Grujić.

Neopreznost domaće odbrane ih je koštala poraza. Janjuš je ostao sam, nepokriven i lako je iz blizine matirao Tarbuka.

A. Vujaklija

Planinac - Borac (J) 3:1 (1:1)

RIVICA: Igralište Planica, gledalaca 100, sudija Poznan (Ruma).Strelci: Popoviću 34. i 65, i Nikolić u 68. za Planinac, a Vujačić u 30. minutu za Borac.

PLANINAC: Sabodoš, Šarić, Milanović, Ilić, Stepanov, Petrović (Đukić), Popović, Nikolić  (Živančević), Basara (Pavićević), Ćirić, I. Birinji.

BORAC: Goranović, Jež, Tučić, Radulović, Bomeštar, Dimitrijević, Srjemac, Vujačić, Bobić (Prica), Narandžić, Kuprešanin.

Domaćini su imali dve izuzetne šanse na početku utakmice, ali ih nisu iskoristili, pa su gosti poveli. Međutim, samo četiri minuta kasnije Popović je izjednačio rezultat.

U nastavku, gosti su pali fizički, što su domaćini iskoristili i na kraju zasluženo slavili.

I. Smiljanić

27. oktobar - Sloga (M) 1:0 (0:0)

ŠATRINCI: Igralište 27. oktobra, gledalaca 100, sudija: Spremić (Irig). Strelac: Gemeri u 52. minutu. Žuti kartoni: Gemeri, D. Radojčić, Segedi (27.oktobar). Crveni karton: Radošević (Sloga).

27. OKTOBAR: Sabo (Jovičić), K. Birinji, Georgijević, V. Radojčić, Segedi (Božić), Buzaš (Marković), Vujević, D. Radojčić, Gemeri, Višnjić, Madacki.

SLOGA: Perić, Radošević, Milinković, Kotolenko, Savić, Lazarević (Sibinkić), Kusić (Andrić), Vokić, Lončar, Živančević (Živanović), Tatić (Kovačević).

Bila je to veoma zanimljiva i kvalitena utakmica. Gosti su se dobro branili sve do 52. minuta. Onda su domaćini izveli tečnu akciju u kojoj je učestovalo nekoliko igrača. Na kraju je lopta došla do Gemerija, koji je s 20 metara efektno savladao golmana Perića. Gemeri je bio u prilici da postigne gol, ali je lopta završila na prečki.

A. Juhas

Rezultati:

KRNJEŠEVCI: Sloga - Vojvodina 5:5, RIVICA: Planinac - Borac (J) 3:1, NOVI SLANKAMEN: Dunav - Car Uroš 0:1, ŠATRINCI: 27.oktobar -Sloga (M) 1:0.