108.3501

ОФС Бачка Паланка: Живановић у обе мреже

28.08.2019. 10:59 11:00

​​​​​​​Борац (В) - Слога 3:1 (1:1)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, гледалаца:150, судија: С.Станишић (Бачка Паланка), стрелац: Живановић у 20., 65. и 88. минуту за Борац, а Живановић (аутогол) у 8. минуту за Слогу.

БОРАЦ (В): Ђурица, Грозница, Н.Арбутовић, Миљевић, Међедовић, Шикман, Шмитран (Покрајац), Требовац (Милаковић), Живановић, Раданов (М. Арбутовић, Пилиповић), Весин.

СЛОГА (П): Новаковић, Лазаревић, Ненад Врањеш , Небојша Врањеш, Грубљешић, Сегеди, Пробојçевић, Д.Николић, Марјановић, Лукић, Јовановић.

Оно, што се догодило на утакмици у Визићу, вероватно, да је раритет на фудбалским теренима у Србији. Првотимац Визићана Влатко Живановић (41) постигао је сва четири гола. Некадашњи голман Живановић матирао је чувара мреже свога тима Угљешу Ђурицу. У даљем току игре, он је чувара мреже Плаванаца Жељка Новаковића савладао у три наврата.

Ђ. Штрбац

ДЕСПОТОВО: Бачка - Наша звезда (Силбаш) 0:1, ГЛОЖАН: Будућност - Бачка (Бачка Паланка) 5:1, ВИЗИЋ: Борац - Слога (Плавна) 3:1, БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки хајдук - Пролетер (Карађорђево) 5:0, СЕЛЕНЧА: Кривањ - Младост (Мали Бач) 3:1, КАРАЂОРЂЕВО: Орлови - Соко (Нова Гајдобра) 3:2. Слободна је била екипа Нештина.