108.3501

ОФЛ Рума - Ириг - Инђија - Стара Пазова: Марковић матирао Ривичане

17.03.2021. 16:36 16:38

Планинац - Полет 0:2 (0:1)

РИВИЦА: Игралиште Планинца, судија Николић (Рума). Стрелац: Марковић у 21. и 49. минуту. Жути картони: Живанчевић, Илић (Планинац), Нешковић (Полет).

ПЛАНИНАЦ: Марковић 6, Петровић 6, Живанчевић 6, Илић 6, Ђукић 6, Жугић 6, Степанов 6, Павићевић 6,  Поповић 6 (Басара 6), Николић 7 (Ловрић 7), Аврамовић 6 (Антонијевић 6).

ПОЛЕТ: Вељовић 7, Б. Ликић 8, Јовић 8 (Лозанчић 7), Марић 7, Нешковић 7, Дамјановић 7 (Н. Петровић), Марковић 9, Живић 8, Видић 7, Милетић 7, Глушац 7.

У доста занимљивој игри ипак, фаворизовани гости су били много бољи ривал. Играчима Планинца је ндостајало мало спортске среће да освоје бод. Имали су неколико добрих шанси. Марковић, је прво лобовао голмана, а други погодак постигао је после центаршута главом.

Д. Смиљанић-Н. Петровић

Војводина - Слога (М) 4:0 (1:0)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, судија Данчуло (Инђија). Стрелци: Радинаревић у 10, Станковић у 55. и 76. и Павловић у 78. минуту. Жути картони: Јовичић, Вујић (Војводина), (Слога).

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Калушевић, Црепуља, Стојшић, Ристић, Радинаревић (Павловић), Ћирић, Николић (Димић), Бјеливук (Митић), Станковић (Вунић).

СЛОГА: Радошевић, Мујић, Котоленко, Новаковић, Кусић, Мишчевић, Вокић, Богуновић, Чавић (Милић), Лазаревић (Симовић), Татић (Зец).

Гости играли чврсто у одбрани, међутим домаћи су лако успели да сруше бедем гостју, повели су већ у 10. минуту.  У наставку меча све је било решено за два минута и Нерадинци су славили убедљиву победу.

В. Стевановић

Борац (Ј) - Фрушкогорац 2:5 (1:3)

ЈАРКОВЦИ: Игралиште Борца, судија Ђурић (Инђија).Стрелци:  Миљуш у 10. и Трбојевић у 59. за Борац,  а Стојковић у 13, 44. и 67, и Павловић у 29. и 56. минуту за Фрушкогорац. Жути картон: Варда (Борац).

БОРАЦ: Горановић, Варда, Тучић, Гаковић, Бомештар, Радуловић, Миљуш (Трбојевић), Новковић, Недић, Дробац, Митровић.

ФРУШКОГОРАЦ: Грубић, Ристиић, Антонић, Малетић, Стојковић, Павловић, Граовац, Бајић, Зец (Гојковић), Миоковић, Самарџија.

Домаћини нису могли пружити достојан отпор далеко бољим гостима из Малих Радинаца. Једноставно, играчи домаћег Борца, нису имали ни кондиције ни снаге, а гости одиграли онолико колико им било потребно за планирану победу.

Р. Миоковић

Доњи Петровци - Граничар (Г) 1:2 (1:1)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Игралиште  Доњих Петроваца, судија Узелац (Рума).Стрелци: Сладоја у 35. за Доње Петровце, а Новаковић у 17. и Митровић у 55. минуту за Граничар. Жути картони: Вујовић, Гарић, В. Опарушић (Доњи Петровци), Вукашиновић (Граничар).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић 6, Диклић 6, Вујовић 6,5, В. Опарушић 5, Сладоја 6, Гарић 7, васић 6, Јовановић 6, Н. Опарушић 5 (Јекић), Станиљевић 6 (Деврња), Танасковић 6 (Шаша).

ГРАНИЧАР: Мијалчић 6, С. Јовановић 6, Ранкић 6,5 (Вукашиновић), М. Самарџић 6, Кардаш 7, Ђорђић 6,5, Таборовић 7, Букорац 7, Ђуро 6, Новаковић 7 (Лазић), Ристивојевић 7 (Митровић7).

Домаћи играчи имали више зрелих прилика, али су успели да реализују само једну. Гости су имали више спортске среће из две шансе постигли и два гола.

К. Јовановић

27. октобар - Јединство (К) 0:2 (0:2)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27.октобра, судија Даљевић (Инђија).Стрелци:  Шевић у 7. и 12. минуту. Жути картони: В. Радојчић, И. Бирињи, Михајлик, Суломар (27.октобар), М. Ј. Лазаревић (Јединство).

27. ОКТОБАР: Сабо, Михајлик, С. Јухас, В. Радојчић, О. Радојчић, Марковић, Митрић, И. Бирињи (Јовић), Д. Радојчић, Греч (Бирињи), Б. Бирињи.

ЈЕДИНСТВО: Башић, М. Ј. Лазаревић, В. Кордолуп, Шевић, Томић (Вилотић), Влајин, М. Н. Лазаревић, Цвитичанин (Васић), Деврња, Поповић, Спасојевић.

Гости су имали прегршт прилика, а погодили су домаћу мрежу два пута. Јесте да су се домаћини много трудили, играли борбено, и на крају, зато, могу бити задовољни што нису доживели и тежи пораз.

Ј. Јухас

Слога (К) - Цар Урош 1:1 (1:0)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште  Слоге, судија Гаврић (Нови Бановци). Стрелци: Несторовић у 9. за Слогу, а Грујић у 65. минуту за Цар Урош.Жути картони: Несторовић, Лабан, Кнежевић, Дунчић (Слога), Вфрховац, Младеновић, (Цар Урош).црвени картон: Лабан (Слога).

СЛОГА: Катић 8, Антонијевић 7, М. Ђорђевић 7, Ј. Ђорђевић 7, Дунчић 6 (Великић), Јанковић 7, Кокотовић 7 (Малбаша), Кнежевић 7 (Бурсаћ), Несторовић 8, Жељко 7, Лабан 6.

ЦАР УРОШ: Грубански 7, Родић 6, Гостовић 7, Бојић 7, Врховац 7, Опачић 8, Паповић 6, Ракита 7, Грујић 7, Познан 6, Младеновић 7.

Играчи Слоге, нису били задовољни многим судијском одлуком у овом мечу. И поред тога у првом полувремену били су бољи тим. У наставку гостујућа екипа била је много агресивнија.

Д. Трифуновић

РИВИЦА: Планинац - Полет 0:2, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Цар Урош 1:1, ШАТРИНЦИ: 27.октобар - Јединство (К) 0:2, НЕРАДИН: Војводина - Слога (М) 4:0, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Граничар (Г) 1:2, ЈАРКОВЦИ: Борац -Фрушкогорац 2:5. Борац из Стејановаца је био слободан.

1. Једин. (К)      13     10     2      1      43:13        32

2. Граничар (Г)  13     10     1      2      38:18        31

3. Полет    13     9      1      3      34:18        28

4. Фрушког.      13     8      1      4      42:27        25

5. Цар Урош      13     7      2      4      43:25        23

6. Војводина     13     6      5      2      36:17        23

7. Доњи Пет.     13     6      3      4      25:17        21

8. Планинац      13     6      0      7      23:25        18