OFL Ruma - Irig - Inđija - Stara Pazova: Marković matirao Rivičane

17.03.2021. 16:36 16:38

Planinac - Polet 0:2 (0:1)

RIVICA: Igralište Planinca, sudija Nikolić (Ruma). Strelac: Marković u 21. i 49. minutu. Žuti kartoni: Živančević, Ilić (Planinac), Nešković (Polet).

PLANINAC: Marković 6, Petrović 6, Živančević 6, Ilić 6, Đukić 6, Žugić 6, Stepanov 6, Pavićević 6,  Popović 6 (Basara 6), Nikolić 7 (Lovrić 7), Avramović 6 (Antonijević 6).

POLET: Veljović 7, B. Likić 8, Jović 8 (Lozančić 7), Marić 7, Nešković 7, Damjanović 7 (N. Petrović), Marković 9, Živić 8, Vidić 7, Miletić 7, Glušac 7.

U dosta zanimljivoj igri ipak, favorizovani gosti su bili mnogo bolji rival. Igračima Planinca je ndostajalo malo sportske sreće da osvoje bod. Imali su nekoliko dobrih šansi. Marković, je prvo lobovao golmana, a drugi pogodak postigao je posle centaršuta glavom.

D. Smiljanić-N. Petrović

Vojvodina - Sloga (M) 4:0 (1:0)

NERADIN: Igralište Vojvodine, sudija Dančulo (Inđija). Strelci: Radinarević u 10, Stanković u 55. i 76. i Pavlović u 78. minutu. Žuti kartoni: Jovičić, Vujić (Vojvodina), (Sloga).

VOJVODINA: Jovičić, Kalušević, Crepulja, Stojšić, Ristić, Radinarević (Pavlović), Ćirić, Nikolić (Dimić), Bjelivuk (Mitić), Stanković (Vunić).

SLOGA: Radošević, Mujić, Kotolenko, Novaković, Kusić, Miščević, Vokić, Bogunović, Čavić (Milić), Lazarević (Simović), Tatić (Zec).

Gosti igrali čvrsto u odbrani, međutim domaći su lako uspeli da sruše bedem gostju, poveli su već u 10. minutu.  U nastavku meča sve je bilo rešeno za dva minuta i Neradinci su slavili ubedljivu pobedu.

V. Stevanović

Borac (J) - Fruškogorac 2:5 (1:3)

JARKOVCI: Igralište Borca, sudija Đurić (Inđija).Strelci:  Miljuš u 10. i Trbojević u 59. za Borac,  a Stojković u 13, 44. i 67, i Pavlović u 29. i 56. minutu za Fruškogorac. Žuti karton: Varda (Borac).

BORAC: Goranović, Varda, Tučić, Gaković, Bomeštar, Radulović, Miljuš (Trbojević), Novković, Nedić, Drobac, Mitrović.

FRUŠKOGORAC: Grubić, Ristiić, Antonić, Maletić, Stojković, Pavlović, Graovac, Bajić, Zec (Gojković), Mioković, Samardžija.

Domaćini nisu mogli pružiti dostojan otpor daleko boljim gostima iz Malih Radinaca. Jednostavno, igrači domaćeg Borca, nisu imali ni kondicije ni snage, a gosti odigrali onoliko koliko im bilo potrebno za planiranu pobedu.

R. Mioković

Donji Petrovci - Graničar (G) 1:2 (1:1)

DONJI PETROVCI: Igralište  Donjih Petrovaca, sudija Uzelac (Ruma).Strelci: Sladoja u 35. za Donje Petrovce, a Novaković u 17. i Mitrović u 55. minutu za Graničar. Žuti kartoni: Vujović, Garić, V. Oparušić (Donji Petrovci), Vukašinović (Graničar).

DONJI PETROVCI: Tomić 6, Diklić 6, Vujović 6,5, V. Oparušić 5, Sladoja 6, Garić 7, vasić 6, Jovanović 6, N. Oparušić 5 (Jekić), Staniljević 6 (Devrnja), Tanasković 6 (Šaša).

GRANIČAR: Mijalčić 6, S. Jovanović 6, Rankić 6,5 (Vukašinović), M. Samardžić 6, Kardaš 7, Đorđić 6,5, Taborović 7, Bukorac 7, Đuro 6, Novaković 7 (Lazić), Ristivojević 7 (Mitrović7).

Domaći igrači imali više zrelih prilika, ali su uspeli da realizuju samo jednu. Gosti su imali više sportske sreće iz dve šanse postigli i dva gola.

K. Jovanović

27. oktobar - Jedinstvo (K) 0:2 (0:2)

ŠATRINCI: Igralište 27.oktobra, sudija Daljević (Inđija).Strelci:  Šević u 7. i 12. minutu. Žuti kartoni: V. Radojčić, I. Birinji, Mihajlik, Sulomar (27.oktobar), M. J. Lazarević (Jedinstvo).

27. OKTOBAR: Sabo, Mihajlik, S. Juhas, V. Radojčić, O. Radojčić, Marković, Mitrić, I. Birinji (Jović), D. Radojčić, Greč (Birinji), B. Birinji.

JEDINSTVO: Bašić, M. J. Lazarević, V. Kordolup, Šević, Tomić (Vilotić), Vlajin, M. N. Lazarević, Cvitičanin (Vasić), Devrnja, Popović, Spasojević.

Gosti su imali pregršt prilika, a pogodili su domaću mrežu dva puta. Jeste da su se domaćini mnogo trudili, igrali borbeno, i na kraju, zato, mogu biti zadovoljni što nisu doživeli i teži poraz.

J. Juhas

Sloga (K) - Car Uroš 1:1 (1:0)

KRNJEŠEVCI: Igralište  Sloge, sudija Gavrić (Novi Banovci). Strelci: Nestorović u 9. za Slogu, a Grujić u 65. minutu za Car Uroš.Žuti kartoni: Nestorović, Laban, Knežević, Dunčić (Sloga), Vfrhovac, Mladenović, (Car Uroš).crveni karton: Laban (Sloga).

SLOGA: Katić 8, Antonijević 7, M. Đorđević 7, J. Đorđević 7, Dunčić 6 (Velikić), Janković 7, Kokotović 7 (Malbaša), Knežević 7 (Bursać), Nestorović 8, Željko 7, Laban 6.

CAR UROŠ: Grubanski 7, Rodić 6, Gostović 7, Bojić 7, Vrhovac 7, Opačić 8, Papović 6, Rakita 7, Grujić 7, Poznan 6, Mladenović 7.

Igrači Sloge, nisu bili zadovoljni mnogim sudijskom odlukom u ovom meču. I pored toga u prvom poluvremenu bili su bolji tim. U nastavku gostujuća ekipa bila je mnogo agresivnija.

D. Trifunović

RIVICA: Planinac - Polet 0:2, KRNJEŠEVCI: Sloga - Car Uroš 1:1, ŠATRINCI: 27.oktobar - Jedinstvo (K) 0:2, NERADIN: Vojvodina - Sloga (M) 4:0, DONJI PETROVCI: Donji Petrovci - Graničar (G) 1:2, JARKOVCI: Borac -Fruškogorac 2:5. Borac iz Stejanovaca je bio slobodan.

1. Jedin. (K)      13     10     2      1      43:13        32

2. Graničar (G)  13     10     1      2      38:18        31

3. Polet    13     9      1      3      34:18        28

4. Fruškog.      13     8      1      4      42:27        25

5. Car Uroš      13     7      2      4      43:25        23

6. Vojvodina     13     6      5      2      36:17        23

7. Donji Pet.     13     6      3      4      25:17        21

8. Planinac      13     6      0      7      23:25        18