104.8191

Напредак у 96. срушио Звезду, реми Партизана и Чукаричког

01.10.2017. 19:17 21:47
Извор: Youtube Printscreen

БЕОГРАД: Фудбалери Напретка нанели су вечерас први пораз Црвеној звезди ове сезоне, пошто су у утакмици 12. кола савладали црвено-беле са 1:0 (0:0), док су у дербију Партизан и Чукарички одиграли 0:0.

Тријумф Крушевљанима, које однедавно са клупе предводи некадасањи Звездин тренер Милорад Косановић, донео је феноменалним голом бивши играч Партизана Митровић у 90+6. минуту.

Звезди се осветио "ротациони систем" тренера Владана Милојевића јер у тиму није било Гелора Канге, а Ричмонд Боаћи и Ненад Крстичић заиграли су тек у наставку.

Звезда није имала ни среће као у Келну, пропуштено је неколико сјајних шанси, а Напредак је до победе дошао одмах након што су Ненада Милијаша из "слободњака" центиметри делили од поготка.

У Хумској скоро да и није било узбуђења. Најбољу шансу имали су гости у 32. минуту када је Огњен Мудрински погодио пречку, па не чуди што су малобројни навијачи после утакмице звиждуцима испратили играче.

На табели и даље води Звезда са 28 бодова, три више од Војводине, док Партизан и Вождовац имају по 24.

Тешка повреда Мудринског после старта Евертона

Фудбалер Чукаричког Огњен Мудрински доживео је лом ноге после старта играча Партизана Бразилца Евертона, изјавио је вечерас је тренер екипе са Бановог брда Ненад Лалатовић.

"Не волим да коментаришем играче другог тима, али Евертон мора да припази на своје понашање. Сломио је ногу момку. Овакав старт са леђа је срамота. То је знак да му недостаје спортска дисциплина", рекао је Лалатовић за ТВ Арена, после утакмице у Хумској која је завршена без победника 0:0.