Napredak u 96. srušio Zvezdu, remi Partizana i Čukaričkog

01.10.2017. 19:17 21:47
Izvor: Youtube Printscreen

BEOGRAD: Fudbaleri Napretka naneli su večeras prvi poraz Crvenoj zvezdi ove sezone, pošto su u utakmici 12. kola savladali crveno-bele sa 1:0 (0:0), dok su u derbiju Partizan i Čukarički odigrali 0:0.

Trijumf Kruševljanima, koje odnedavno sa klupe predvodi nekadasanji Zvezdin trener Milorad Kosanović, doneo je fenomenalnim golom bivši igrač Partizana Mitrović u 90 6. minutu.

Zvezdi se osvetio "rotacioni sistem" trenera Vladana Milojevića jer u timu nije bilo Gelora Kange, a Ričmond Boaći i Nenad Krstičić zaigrali su tek u nastavku.

Zvezda nije imala ni sreće kao u Kelnu, propušteno je nekoliko sjajnih šansi, a Napredak je do pobede došao odmah nakon što su Nenada Milijaša iz "slobodnjaka" centimetri delili od pogotka.

U Humskoj skoro da i nije bilo uzbuđenja. Najbolju šansu imali su gosti u 32. minutu kada je Ognjen Mudrinski pogodio prečku, pa ne čudi što su malobrojni navijači posle utakmice zvižducima ispratili igrače.

Na tabeli i dalje vodi Zvezda sa 28 bodova, tri više od Vojvodine, dok Partizan i Voždovac imaju po 24.

Teška povreda Mudrinskog posle starta Evertona

Fudbaler Čukaričkog Ognjen Mudrinski doživeo je lom noge posle starta igrača Partizana Brazilca Evertona, izjavio je večeras je trener ekipe sa Banovog brda Nenad Lalatović.

"Ne volim da komentarišem igrače drugog tima, ali Everton mora da pripazi na svoje ponašanje. Slomio je nogu momku. Ovakav start sa leđa je sramota. To je znak da mu nedostaje sportska disciplina", rekao je Lalatović za TV Arena, posle utakmice u Humskoj koja je završena bez pobednika 0:0.