108.1722

Међуопштинска сремска лига – Запад: Бикићанима бод с деветорицом

28.10.2020. 09:57 09:59

Сремац (Б) - Бикић 1:1 (1:1)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, судија Неговановић (Сремска Митровица). Стрелци: Папуга у 17. за Сремац, а Добрић у 45. минуту за Бикић. Жути картон: З. Смајић (Сремац). Црвени картони: Г. Момчиловић, Д. Момчиловић (Бикић).

СРЕМАЦ: Коларевић 7, Шумарина 7, Вранов 7, Чавић 7, Субић 7, Н. Смајић 8, З. Смајић 7, М. Мијатовић 7, С. Мијатовић 7, Бибић 7 (Леваја), Папуга 7 (Ђорђевић).

БИКИЋ: Стојадиновић 7, Кљајић 8, Васић 7, Г. Момчиловић 7, Девић 8 (Басрак), Баштић 7 (Милутиновић), Д. Момчиловић 7, ЈовичИлић 7, Босанац 7, Бајрами 7, Добрић 7.

У комшијском окршају, све се завршило мирољубиво - сваком по бод. Гости су свој бод исчупали са девет играча, јер су поцрвенели Г. Момчиловић и Д. Момчиловић.

Б. Басрак

Трговачки - Граничар (А) 1:3 (0:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште  Срема, судија Цвјетић (Чалма). Стрелци: С. Николић у 89. (из  пенала) за Трговачки, а В. Мијановић у 13, А. Нешковић у 51. и Вујић у 86. минуту за Граничар. Жути картони: Стојаковић (Трговачки), Васиљевић, Скакавац, Андришка (Граничар).

ТРГОВАЧКИ: Манојловић, Вученовић, Алић, Н. Николић (Станић), Ерак (Стојаковић), Јаковљевић, Аћимовић, Матаруга (Мијатовић), А. Ђокић (Крнетић), С. Николић, Дрча (Тот).

ГРАНИЧАР: Гледић, Трлајић, Васиљевић, Скакавац, Вујић, Андришка (Малешевић), Старчевић, В. Мијановић (Миличић), Шибалић (Кукољ), А. Нешковић, Шипка (Н. Нешковић).

Ривали су одиграли одличну утакмицу. Адашевчани су изненадили са чврстом одбраном и брзим контрама. Тако су и постигли последња два гола. Трговци су нападали како би преокренули резултат, а гости су из две контре дошли до 3:0. С. Николић је само са пенала ублажио пораз. С. Војновић

Фрушка гора - Слобода 3:0 (1:0)

РУМА: Игралиште  Фрушке горе, судија Мијановић (Адашевци). Стрелци: Тешић у 31, Бирињи у 88. и Цвијановић у 90. минуту. Жути картони: Ђурђевић, Бежановић (Фрушка гора), Змијанац, Томић (Слобода).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Обреновић (Ђапић), Ђурђевић, Тешић, Цвјетићанин, Бирињи, Миловановић, Коларевић, Цвијановић, Бежановић, Видаковић (Копуновић).

СЛОБОДА: Ивановић (Милановић), Станојевић, Антонић, Милутиновић, Вукмановић (Жегарац), Змијанац (Мијатовић), Б. Ристановић, Познан, Недељковић, А. Томић, Јовичић.

Утакмица у којој су и Шашинчани имали неколико лепих шанси, посебно у првом полувремену, после вођства обућара, али их нису искористили. Тешић је постигао погодак после центаршута.

У самом такмице, домаћи су још два пута погодили мрежу гостију. Цвијановић је снажно шутирао  из слободног ударца, голман гостију је одбио лопту, Бирињи је покупио одбитак и спровео лопту у мрежу. У другом покушају, Цвијановић је из слободног ударца постигао сјајан гол.         Д. Чучин

Фрушкогорац - Ердевик 5:0 (3:0)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, судија Билић (Моровић). Стрелци: Ж. Ђорић у 5. и 11, Мачкић у 42. и Лужајић у 60. и 75. минуту.

ФРУШКОГОРАЦ: Милић 7,  Н. Гајић 7, Н. Трнић 7, М. Трнић 7, Лужајић 8, И. Ђорић 7 (Вукојевић), Јошић 7,  Ж. Ђорић 8 (Драгољуб Грабић), Мачкић 7 (Р. Крстић), Жижић 7 (Лукић), Ђукић 7 (Недић).

ЕРДЕВИК: Панић 6, Цветковић 6, Вукадиновић 6, Јелчић 6, Тргић 6, Заблаћански 6, Штрбац 6 (Пап), Стамболија 6 (Рајић), Марчок 6, Радић 6, Шолаја 6.

Манђелошани су заслужено славили, а било је још шанси за домаћине. Ердевичани у току целе утакмице су само два пута шутирали према голману домаћих Милићу.

В. Цвјетић

Граничар (К) - Слога (Ч) 3:0 (1:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, судија Петровић (Шид).Стрелци: Миражић у 23, Дарко Печеница у 47. и Белић у 55. минуту. .Жути картон: Тимотијевић (Слога).

ГРАНИЧАР: Јовић (Христов), Зечевић, Владисављевић, Петрић, Симић, Митровић (Макитановић), Дејан Печеница (Недимовић), Стефановић, Дарко Печеница (Белић), Вукадиновић (Каролић), Миражић.

СЛОГА: Зељковић, Славко Кекић, Цвјетић, Тимотијевић, Малић, Арамбашић, Маричић, Драгановић, Зец, Слободан Кекић (Благојевић), Савић (Петковић).

Играчи Граничара из Кузмина нису искористили безброј прилика. Али, ипак су успели да постигну три лепа гола.Миражић је сам себи направио шансу, ушао у казнени простор гостију и прецизним шутем савладао голмана Зељковића. Дарко Печеница, после три - четри кратка паса са својим саиграчима, завршио је акцију голом из близине, а после акције Митровића и повратне лопте, Белић је натрчао и лако је закуцао у противничку мрежу.

Б. Цветичанин

Зека Буљубаша - Јединство (Р) 3:1 (1:0)

РАВЊЕ: Игралиште  Зеке Буљубаше, судија Бошковић (Салаш Ноћајски). Стрелци: Ђонлић у 15, Беловуковић у 59. и Драгић у 93. за Зеку Буљубашу, а Радојчић у 76.минуту за Јединство. Жути картони: Белић, Беговић, Ђонлић (Зека Буљубаша), Мирић, Радојчић, Илић (Јединство).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић, Д. Мартиновић, Н. Павловић, Белић, Кукић, Беговић, Беловуковић (Драгић), Ђонлић, Крстић, М. Мартиновић, Турудић (Влајнић).

ЈЕДИНСТВО: Кухар, Мађешић (Рек), Ерор, Мирић, Д. Вуковић, Паунковић, Маџарац, Мудрић, Греч (Милић), Радојчић, Илић (Недић).

Права првенствена утакмица. По игри и шансама домаћин је заслужио и убедљивију победу. Гости неборбени, играли су неповезано и нису личили на тим који жели да се бори за сам врх табеле.

М. Станковић

Сремац (Ј) - Обилић 2:4 (2:2)

ЈАРАК: Игралиште Сремца, судија Филиповић (Сремска Митровица). Стрелци: Петровић у 5. и Цукић у 34. (из пенала) за Сремац, а А. Зец у 10. и 48, Р. Микић у 16. и Д. Јанковић у 65. минуту за Обилић. Жути картони: Миленко Гвока, Михајло Гвока, Цукић, Јовановић (Сремац), Р. Микић (Обилић).

СРЕМАЦ: Михајло Гвока 6, Јовановић 5 (Крчић 6), Гвозденовић 6, Миленко Гвока 6, Урошевић 6, Грујић 6, Симовљевић 6, Цукић 8, Петровић 7 (Бранислав Даничић), Васиљевић 6 (Ристић), Благојевић 6.

ОБИЛИЋ: Станковић 7, Шућак 7, Илибашић 7, Медић 7, Поважан 7, Дробњак 7, Болић 7, Бертић 7 (Субић), Д. Јанковић 8 (Милосављевић), А. Зец 8 (Р. Микић 7), М. Зец 7 (Р. Јанковић).

Нису гости из Кукујеваца наступили у стандардном саставу, изостала су чак петорица најбољих играча, али  и то је било довољно заљ убедљиву победу.

Б. Гвока

Змај - Једнота 6:1 (1:0)

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: М. Пармаковић 20, Зацкалицки у 47, Витас у 50. и 60. и Илић у 68. и 84. за Змај, а Милетић у 75. минуту за Једноту. Жути картон: Даниловић (Једнота).

ЗМАЈ: Кљајић-, Јесретић 7 (А. Сретеновић 7), Тојић 7 (Р. Пармаковић), В. Симуновић 7, Јовановић 8, Божјаковић 7, М. Пармаковић 8, Зацкалицки 7, Витас 8, Ђуричић 7 (Н. Савић 7), Илић 7.

ЈЕДНОТА: Мајхер 6, Р. Котарлић 6, Даниловић 6, Милетић 7, Грујић 6, Јовановић 6, Никола Јакшић 6, Небојша Јакшић 6, Миљеновић 6, Сшепановић 6, Дрљача 6.

Домаћини су играли добар фудбал,  нејаки гости то нису могли испратити. Ипак, у првом полувремену некао су успели да сачувају своју мрежу.У наставку то није било могуће. Домаћин је кренуо ангажованије, а и стрелци су се распуцали.

Б. Богдановић

МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Ердевик 5:0, БЕРКАСОВО: Сремац - Бикић 1:1, ЈАРАК: Сремац - Обилић 2:4, КУЗМИН: Граничар - Слога (Ч) 3:0, РУМА: Фрушка гора - Слобода 3:0, НОЋАЈ: Змај - Једнота 6:1, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Јединство (Р) 3:1, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки - Граничар 1:3.

1. Фрушкогорац 11     8      2      1      29:6  26

2. Обилић  11     7      3      1      28:14        24

3. Бикић    11     6      5      0      23:4  23

4. Јединство (Р) 11     7      1      3      19:10        22

5. Фрушка гора  11     6      3      2      26:9  21

6. Сремац (Б)     11     6      3      2      24:9  21

7. Граничар (К)  11     6      3      2      19:10        21

8. Граничар (А)  11     5      2      4      18:17        17