Međuopštinska liga Srem – Zapad: Manđelošani ubedljivi na startu

19.08.2020. 10:33 10:34

Trgovački - Fruškogorac 1:3 (0:2)

SREMSKA MITROVICA: Stadion Radničkog, sudija Mitrović (Ruma). Strelci: Bošković u 55. za Trgovački, Mačkić u 25. i  88. i Lužajić u 34. za Fruškogorac. Žuti kartoni: Jakovljević (Trgovački), Đuričić (Fruškogorac).

TRGOVAČKI: Vuković (Lazić), Nikolić (Erak), Stojković (Plavšić), Trifunović (Jakovljević), Stanić (Mataruga), Đokić, Aćimović, Bošković, Bajrić, Mijatović, Drča.

FRUŠKOGORAC: Uglješić, N. Gajić, Dragoljub Grabić, M. Trnić, I. Đorić, Vukojević, R. Krstić (Bojanić), Ž. Đorić (Đukić), Mačkić (Dušan Grabić), Panić (Đuričić), Lužajić (Tešanović).

Gosti su došli sa namerom da osvoje samo bod ali, su ostvarili pobedu jer su domaćini igraili traljavo. Manđelošani su mogli da slave veoma ubedljivim rezultatom.

S. Vojnović

Erdevik - Graničar (A) 2:3 (1:1)

ERDEVIK: Sadion Sloge, sudija Ranisavić (Sremska Mitrovica). Strelci: Pap u 36. i Stambolija u 73. za Erdevik, a Starčević u 34, Mijanović u 78. i Vurdelja u 90. minutu za Graničar. Žuti kartoni: Vezirović (Erdevik), Vasiljević (Graničar).

ERDEVIK: Panić, Cvetković, Vukadinović, Jelčić, Marinović, Štrbac, Pap, Farkaš (Vezirović), Zablaćanski (Trgić), Gospojević (Marčetić), Šolaja (Stambolija).

GRANIČAR: Gledić, Vasiljević, Trlajić, Šipka, Vujić, Bojanić, Grbatinić (Vurdelja), Čavić (Mijanović), Šibalić (Radmanović), Nešković.

Rivali su odigrali odličnu utakmicu, a gosti imali više sreće. Mijanović i Vurdelja su sa 20 metara postigli izvanredne golove.

M. Stanivuković

Bikić - Jednota 7:0 (3:0)

BIKIĆ DO: Igralište Bikića, sudija Petrović (Sremska Mitrovica). Strelci: Dobrić u 11. i  65, Miletić u 36, Nedić u 44, Đurđevioć u 79. i Radmanoivac u 82. i 87. minutu. Žuti kartoni: Hrček, Poluga, N. Kotarlić (Jednota).

BIKIĆ: Stojadinović, Đurđević, Vasić, G. Momčilović, Baštić, D. Momčilović (Kljajić), Bajrami (D. Bosanac), Nedić (Ostojić), M. Bosanac (Menđan), Miletić (Radmanovac), Dobrić.

JEDNOTA: Janković, Poluga, N. Kotarlić, R. Kotarlić, Radeka (Milutinović), Dušan Medić, Jovanović, Kološnjaj (Miljanović), Hrček, Dragan Medić, Drča (Petrović, Jakšić).

Fudbaleri Bikića su ubedljivo slavili, a sa malo sreće mogli su postići još nekoliko pogodaka. Mora se istaći vrlo lep pogodak Igora Đurđevića.

B. Basrak

Obilić - Jedinstvo (R) 3:1 (0:0)

KUKUJEVCI: Igralište Obilića, sudija:Ranković (Jarak). Strelci: Drobnjak u 56. i  Janković u 76. i  81. za Obilić, a Nedić u 79. minutu za Jedinstvo. Žuti karton: Mudrić (Jedinstvo). Crveni karton: Ognjenović (Obilić).

OBILIĆ: Medaković, Šućak, Nedić, Mikić (Popović), Bolić, Považan (Ognjenović), A. Zec (Milosavljević), Janković (Bertić), Subić, M. Zec, Drobnjak.

JEDINSTVO: Sekulić, Mađešić, Zec, Vuković, Marinković, Aračić, Mudrić (Milić), Paunković (Mađarac), Marković (Greč), Ilić (Nedić), Radojčić (Mirić).

U veoma dobroj utakmici Kukujevčani su zasluženo osvojili sva tri boda.

Posle slabog prvog poluvremena, u nastavku su dodali gas i gosti nisu izdržali stalne napade Obilića.

S. Marić

Graničar (K) - Sremac (J) 2:0 (2:0)

KUZMIN: Igralište Graničara, sudija Jovanović (Ruma). Strelci: Vukadinović u 12. i Stefanović u 45. minutu. Žuti kartoni: Darko Pečenica (Graničar), Cukić (Sremac).Crveni karton: Milenko Gvoka (Sremac).

GRANIČAR: Hrisov, Zečević, Vladisavljević, Petrić, Mitrović, Dejan Pečenica, Karolić (Savić), Vukadinović (Belić), Stefanović (Nedić), Darko Pečenica (Simić), Kovačević.

SREMAC: M. Gvoka, Kočić, Gvozdenović (Petrović), Milenko Gvoka, Blagojević, Tešić (Mijatović), Urošević, N. Gvoka, N. Daničić, B. Daničić, Cukić.

Prava prvenstvena utakmica, gosti su se uglavnom branili. Domaći su postigli sjajne golove, retko viđene na fudbalskim terenima. U nastavku, očekivalo se da će gosti igrati otvorenije, ali Kuzminci ni jednog trenutka nisu dozvolili fudbalerima Sremca da preuzmu incijativu.

B. Cvetičanin

Sloga (Č) - Zeka Buljubaša 0:2 (0:2)

ČALMA: Igralište  Sloge, sudija Blažon (Ruma).Strelci: Begović u 14. i Đonlić u 45. minutu. Žuti kartoni: Sekulić, Slobodamn, Kekić (Sloga), Đonlić, Vuga (Zeka Buljubaša).

SLOGA: Vasiljević, Mrđen, Arambašić, Malić, Slavko Kekić (Trebovac), V. Kekić (Pejaković), Zec (Draganović), Slobodan, Kekić (Topić), Savić (Miljenović), Sekulić.

ZEKA BULJUBAŠA: Jeftić, Belovuković, Pavlović (Pavlović), Belić, Krstić, Begović, D. Martinović, Đonlić, Kukić, Turudić (Konjević), M. Martinović (Vuga).

Ravnjanci su posle borbene igre došli do zaslužene pobede. Mada su i domaćini u nastavku igre bili dobar tim, ali nisu uspeli iz nekoliko šansi da makar postignu počasni pogodak.        S. Kekić

Fruška gora - Sremac (B) 0:1 (0:1)

RUMA: Igralište Fruške gore, sudija: Filipović (Sremska Mitrovica). Strelac: S. Mijatović u 28. minutu. Žuti kartoni: Kopunović, Cvijanović (Fruška gora), Poluga, Eror, M. Mijatović, Šumaruna, Vranov, Čavić, S. Mijatović (Sremac).

FRUŠKA GORA: Mandić, Knežević, Karanfilović (Kolarović), Milovanović, Cvijanović, Roksa, Tešić, Grubješić (Vojčanin), Cvjetićanin (Birinji), Kopunović, Samaryija (Gojković).

SREMAC: Milanović, Šumaruna, Vranov, Čavić, Subić, M. Smajić, N. Smajić, M. Mijatović (Kukolj), S. Mijatović (Levaja),Bibić, Eror (Đorđević), Papuga.

I pored toga što su domaćini igrali dosta dobro, napravili su jednu grešku u odbrani što je iskoristio Slobodan Mijatović, i izblizine savladao golmana Mandića. Imali su posle toga gosti još dve velike šanse, ali je golman Mandić bio na mestu.

D. Čučin

Sloboda - Zmaj 2:0 (0:0)

ŠAŠINCI: Igralište Slobode, sudija Nikolina Stanivuković (Erdevik). Strelci: Dragičević u 77. i Zmijanac u 90. minutu. Žuti kartoni: Žegarac (Sloboda), A. Sretenović (Zmaj).

SLOBODA: Ivanović 8, Milanović 7, Poznan 7, Nedeljković 7, Antonić 8, Šulaja 7, A. Tomić 7, Topić 7 (Zmijanac 8), Žegarac 7 (Malenković 7), Dragičević 8, B. Ristanović 8.

ZMAJ: Kljajić 7, A. Sretenović 7, Đurić 7, Jesretić 7, Božjaković 7, Jovanović 7, Čupić 7, Đukić 7, Simeunović 7, Jelikić 7 (Tojić), Parmaković 7 (N. Savić).

Gosti iz Noćaja nisu uspeli da sačuvaju svoju mrežu, prvo je Dragičević iskrostio šansu posle kornera, a u samom finišu i Zmijanac, koji je nadvisio odbranu gostiju posle centaršuta Ristanovića i glavom loptu smestio iza leđa dosta dobrog golmana Kljajića.

D. Zmijanac

Rezultati

ERDEVIK: Erdevik - Graničar (A) 2:3,BIKIĆ DO: Bikić - Jednota 7:0, ČALMA: Sloga - Zeka Buljubaša 0:2, ŠAŠINCI: Sloboda - Zmaj 2:0, SREMSKA MITROVICA:Trgovački - Fruškogorac 1:3, RUMA: Fruška gora - Sremac (B) 0:1, KUZMIN: Graničar - Sremac (J) 2:0, KUKUJEVCI: Obilić - Jedinstvo (R) 3:1.