МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА КИКИНДА – ЖИТИШТЕ: Куманчани победом засладили крај

08.06.2022. 16:39 16:41
Извор: Tiker

Пролетер -2. октобар 3 :5 (1:3)

МЕЂА: Игралиште Пролетера, гледалаца 150, Судија: Ранков (Кикинда). Стрелци: Г. Живков у 12. и М. Становић у 68. и 76. за Пролетер, а С. Симоновић у 22. И. Виоглавин у 31. (из пенала), С. Јанковић у 38. Носоњин у 72. И У. Живанов у 90. минуту за 2. октобар .Жути картон: О. Становић (Пролетер).

ПРОЛЕТЕР: Танасић 7, Н. Попадић 6, Грујичић 6,5, Радиновић 7, О. Становић 7, Р. Вујовић 7,5, Климовић 5,5, С. Станковић 6 (Њергеш 5), Г. Живков 7,5, Сарваш 7 (Мршић 7), М. Становић 8.

2. ОКТОБАР: Б. Радосављев 8,5, Г. Радосављев 7,5 (Ђорђевић 7), Симоновић 7, Љеваја 8, С. Јанковић 8 (Жарин 7,5), Лазић 7,5, Бериша 7,5, Вијоглавин 7,5 (Милосављев 7,5) ,Oyić 7,5, Расими 7,5 (Носоњин 8), М. Прапорски 7,5 (У. Живанов 9).

Екипа Пролетера повела је поготком Горана Живкова. То је покренуло госте из Кумана који су врло брзо зједначили. После тога Куманчани су преузели инцијативу  И до краја првог дела постигли су још два поготка. У другом полувремену Милош Станковић се истакао са два ефектна поготка, али ни то није било двољно за славље Међана, јер су Куманчани постигли такође два гола. Врло леп погодак постигао је млади Урош Живанов.

Јединство - Омладинац (РТ) 8:0 (3:0)

НОВИ БЕЧЕЈ: Градски Стадион Јединства, гледалаца 250, Судија :Стојадинов (Кикинда), Стрелци: Докман у 10. и 33. Еремић у 16. Стојанов у 49. Малеш у 53. и 63. Н. Пецарски у 70. и Станковић у 78. минуту.

ЈЕДИНСТВО: Марић 8, Фаркаш 7,5 (Латиновић 7,5), М. Пецарски 7, Еремић 7,5, Докман 8,5 (Станковић 7,5), Малеш 9, Веселиновић 7,5, Н. Пецарски 7,5, Стојанов 7,5, Вребалов 7, Коледин 6,5 (Максимовић 7,5).

ОМЛАДИНАЦ: Максимчев 5,5, Зекировић 5, З. Капур 6,5, Надаждин 5, Карагић 5, И. Салма 6,5, Ћировски 5,5, Борикић 5, Дамјановић 5, В. Салма 5,5, Вукмировић 6,5.

Играчи Јединства из Новога Бечеја до врха су напунили мрежу гостију из Равнога Тополовца.

Подгрмеч -1. октобар  2:3 (1:1)

ЖИТИШТЕ: Стадион „Драган Вучуревић Вучко „, гледалаца 100, Судија: Божић (Житиште), стрелци: Љ. Сивчевић у 80. за Подгрмеч, а Ј. Борош у 3. (аутогол), М. Матић у 38. И. Поповић у 55. и 66. минуту за 1. октобар. Жути картони: Кочалка (Подгрмеч), а М. Вираг (1.октобар). Црвени картони: Милан Балабан и Ђорђе Живковић (Подгрмеч).

ПОДГРМЕЧ: Шијан 6 (А. Ђурђевић 6,5), Манојловић 6, Спајић 7, Бабић 7, Мирчић 6 (Томаш 5,5), Балабан 5, И. Ђурђевић 6 (Кочалка 6 , Ђ. Живковић 5,5, Д. Ђурић 5, Вукадин 6 ,5, Р. Живковић 7(Љ. Сивчевић 8).

1. ОКТОБАР: Кашлик 8,5, М. Николин 7, И. Поповић 9, Борош 6 (Д. Русимовић 7), Марковић 7,5, Ковач 7, Данијел  Вираг 7,5, Матић 8, Далибор Вираг 7,5, И. Цирок 7,5, М. Вираг 8 ,5.

Гости из Српскога Итебеја су били бољи, а после искључења Милана Балабана и Ђорђета Живковића  нису имали проблема да дођу до победе.

Рохам - Напредак 4: 6  (2:3)

НОВА ЦРЊА: Игралиште Рохама, гледалаца 200, Судија: Никитовић (Торак). Стрелци:М. Вукобрат у 45. (из пенала) и Китановић у 45.  и у 58 . и Шаму у 60. минуту за Рохам, а Д. Голушин у 4. и 33. Ач у 5. Е. Каналаш у 68. и 87. и Б.Шврака у 72. (из пенала) И Шврака у 72. минуту за Напредак. Жути картони: Лајош, А. Живковић, Сакал (Рохам), а Зец ,Д. Голушин (Напредак).

РОХАМ: М. Вукобрат 8, Лајош 7 (Будаи 6,5), Тодор 7 (Раду 6), Чеке 7, Ходи 7,5 (Ујвари 7), А. Живковић 7, М. Ољача 6 (Апро 7,5), Балог 7,5, Китановић 8, Шаму 7,.5, Шибул 7(Сакал 7,5).

НАПРЕДАК: Грбић 8,5, Зец 7,5, Шврака 8, Тинтор 7,5, Ач 7,5, Вујин 7,5, Челекетић 7,5, М. Станковић 7, Д. Голушин 8,5, Е. Каналаш 9 ,Миладинов 8.

Играчи Напретка из Банатске Тополе одиграли су најбољи меч ове сезоне .

Припремио: П. Станић

Јединство (НБ) - Омладинац 8:0, Подгрмеч - 1. октобар 2:3, Рохам - Напредак 4:6, Пролетер - 2. октобар 3:5. Слободан је био: Тереквеш.

1. 2. октобар     16     15     0      1      58:17        45

2. Једин. (НБ)    16     13     1      2      58:14        40

3. Тереквеш      16     12     1      3      45:22        37

4. 1. октобар     16     7      2      7      34:34        23

5. Напредак (-1)        16     7      0      9      38:39        20

6. Рохам    16     5      0      11     27:46        15

7. Пролетер       16     4      2      10     30:49        14

8. Омладинац    16     3      1      12     29:64        10