MEĐUOPŠTINSKA LIGA KIKINDA – ŽITIŠTE: Kumančani pobedom zasladili kraj

08.06.2022. 16:39 16:41
Izvor: Tiker

Proleter -2. oktobar 3 :5 (1:3)

MEĐA: Igralište Proletera, gledalaca 150, Sudija: Rankov (Kikinda). Strelci: G. Živkov u 12. i M. Stanović u 68. i 76. za Proleter, a S. Simonović u 22. I. Vioglavin u 31. (iz penala), S. Janković u 38. Nosonjin u 72. I U. Živanov u 90. minutu za 2. oktobar .Žuti karton: O. Stanović (Proleter).

PROLETER: Tanasić 7, N. Popadić 6, Grujičić 6,5, Radinović 7, O. Stanović 7, R. Vujović 7,5, Klimović 5,5, S. Stanković 6 (Njergeš 5), G. Živkov 7,5, Sarvaš 7 (Mršić 7), M. Stanović 8.

2. OKTOBAR: B. Radosavljev 8,5, G. Radosavljev 7,5 (Đorđević 7), Simonović 7, Ljevaja 8, S. Janković 8 (Žarin 7,5), Lazić 7,5, Beriša 7,5, Vijoglavin 7,5 (Milosavljev 7,5) ,Oyić 7,5, Rasimi 7,5 (Nosonjin 8), M. Praporski 7,5 (U. Živanov 9).

Ekipa Proletera povela je pogotkom Gorana Živkova. To je pokrenulo goste iz Kumana koji su vrlo brzo zjednačili. Posle toga Kumančani su preuzeli incijativu  I do kraja prvog dela postigli su još dva pogotka. U drugom poluvremenu Miloš Stanković se istakao sa dva efektna pogotka, ali ni to nije bilo dvoljno za slavlje Međana, jer su Kumančani postigli takođe dva gola. Vrlo lep pogodak postigao je mladi Uroš Živanov.

Jedinstvo - Omladinac (RT) 8:0 (3:0)

NOVI BEČEJ: Gradski Stadion Jedinstva, gledalaca 250, Sudija :Stojadinov (Kikinda), Strelci: Dokman u 10. i 33. Eremić u 16. Stojanov u 49. Maleš u 53. i 63. N. Pecarski u 70. i Stanković u 78. minutu.

JEDINSTVO: Marić 8, Farkaš 7,5 (Latinović 7,5), M. Pecarski 7, Eremić 7,5, Dokman 8,5 (Stanković 7,5), Maleš 9, Veselinović 7,5, N. Pecarski 7,5, Stojanov 7,5, Vrebalov 7, Koledin 6,5 (Maksimović 7,5).

OMLADINAC: Maksimčev 5,5, Zekirović 5, Z. Kapur 6,5, Nadaždin 5, Karagić 5, I. Salma 6,5, Ćirovski 5,5, Borikić 5, Damjanović 5, V. Salma 5,5, Vukmirović 6,5.

Igrači Jedinstva iz Novoga Bečeja do vrha su napunili mrežu gostiju iz Ravnoga Topolovca.

Podgrmeč -1. oktobar  2:3 (1:1)

ŽITIŠTE: Stadion „Dragan Vučurević Vučko „, gledalaca 100, Sudija: Božić (Žitište), strelci: LJ. Sivčević u 80. za Podgrmeč, a J. Boroš u 3. (autogol), M. Matić u 38. I. Popović u 55. i 66. minutu za 1. oktobar. Žuti kartoni: Kočalka (Podgrmeč), a M. Virag (1.oktobar). Crveni kartoni: Milan Balaban i Đorđe Živković (Podgrmeč).

PODGRMEČ: Šijan 6 (A. Đurđević 6,5), Manojlović 6, Spajić 7, Babić 7, Mirčić 6 (Tomaš 5,5), Balaban 5, I. Đurđević 6 (Kočalka 6 , Đ. Živković 5,5, D. Đurić 5, Vukadin 6 ,5, R. Živković 7(LJ. Sivčević 8).

1. OKTOBAR: Kašlik 8,5, M. Nikolin 7, I. Popović 9, Boroš 6 (D. Rusimović 7), Marković 7,5, Kovač 7, Danijel  Virag 7,5, Matić 8, Dalibor Virag 7,5, I. Cirok 7,5, M. Virag 8 ,5.

Gosti iz Srpskoga Itebeja su bili bolji, a posle isključenja Milana Balabana i Đorđeta Živkovića  nisu imali problema da dođu do pobede.

Roham - Napredak 4: 6  (2:3)

NOVA CRNJA: Igralište Rohama, gledalaca 200, Sudija: Nikitović (Torak). Strelci:M. Vukobrat u 45. (iz penala) i Kitanović u 45.  i u 58 . i Šamu u 60. minutu za Roham, a D. Golušin u 4. i 33. Ač u 5. E. Kanalaš u 68. i 87. i B.Švraka u 72. (iz penala) I Švraka u 72. minutu za Napredak. Žuti kartoni: Lajoš, A. Živković, Sakal (Roham), a Zec ,D. Golušin (Napredak).

ROHAM: M. Vukobrat 8, Lajoš 7 (Budai 6,5), Todor 7 (Radu 6), Čeke 7, Hodi 7,5 (Ujvari 7), A. Živković 7, M. Oljača 6 (Apro 7,5), Balog 7,5, Kitanović 8, Šamu 7,.5, Šibul 7(Sakal 7,5).

NAPREDAK: Grbić 8,5, Zec 7,5, Švraka 8, Tintor 7,5, Ač 7,5, Vujin 7,5, Čeleketić 7,5, M. Stanković 7, D. Golušin 8,5, E. Kanalaš 9 ,Miladinov 8.

Igrači Napretka iz Banatske Topole odigrali su najbolji meč ove sezone .

Pripremio: P. Stanić

Jedinstvo (NB) - Omladinac 8:0, Podgrmeč - 1. oktobar 2:3, Roham - Napredak 4:6, Proleter - 2. oktobar 3:5. Slobodan je bio: Terekveš.

1. 2. oktobar     16     15     0      1      58:17        45

2. Jedin. (NB)    16     13     1      2      58:14        40

3. Terekveš      16     12     1      3      45:22        37

4. 1. oktobar     16     7      2      7      34:34        23

5. Napredak (-1)        16     7      0      9      38:39        20

6. Roham    16     5      0      11     27:46        15

7. Proleter       16     4      2      10     30:49        14

8. Omladinac    16     3      1      12     29:64        10