5°C
22.10.2024.
117.0275
107.7403

ЛИГА ШАМПИОНА Фудбалери Реала, Интера и Реал Сосиједада изборили пласман у осмину финала КОПЕНХАГЕН РАЗНЕО МАНЧЕСТЕР

08.11.2023. 23:03 23:28

Фудбалери Реала обезбедили су пласман у осмину финала Лиге шампиона, пошто су вечерас у Мадриду победили Брагу резултатом 3:0 у мечу четвртог кола групе Ц Лиге шампиона.

Голове за Реал постигли су Брахим Дијаз у 27, Винисијус Жуниор у 58. и Родриго у 61. минуту. Брага је имала велику шансу да поведе у шестом минуту, али је Андриј Луњин одбранио пенал Алвару Ђалоу. Украјинац је у стартној поставио заменио првог голмана мадридског клуба Кепу Аризабалагу, који се повредио на загрејавању.

Наполи и Унион Берлин су раније вечерас одиграли 1:1. Прво место на табели држи Реал са 12 бодова, док је Наполи други са седам.

Брага је трећа са три бода, а Унион је последњи са једним бодом.

У наредном колу састаће се: Реал - Наполи и Брага - Унион.

Фудбалери Интера и Реал Сосиједада изборили су пласман у осмину финала ЛШ из групе Д.

Интер је вечерас у гостима победио Салцбург 1:0 голом Лаутара Мартинеза из пенала у 86. минуту. За домаћи тим цео меч је одиграо српски репрезентативац Страхиња Павловић, док је Петар Ратков ушао у игру у 79. минуту.

Алекса Терзић није био у саставу Салцбурга због повреде. Реал Сосиједад је раније вечерас на свом терену победио Бенфику 3:1.

Сосиједад и Интер имају по 10 бодова, а ова два клуба су два кола пре краја групне фазе изборили пласман у осмину финала ЛШ.

Салцбург је трећи на табели са три бода, док је Бенфика последња без бодова. У наредном колу групе Д састаће се: Сосиједад - Салцбург и Бенфика - Интер.

Бајерн - Галатасарај 2:1 (0:0)

Копенхаген - Манчестер јунајтед 4:3 (2:2)

Арсенал - Севиља 2:0 (1:0)

ПСВ - Ленс 1:0 (1:0)

Реал Мадрид - Брага 3:0 (1:0)

Салзбуг - Интер 0:1 (0:0)

ЛИГА ШАМПИОНА Лудило у Копенхагену, падају голови као крушке!

08.11.2023. 21:36 22:11