LIGA ŠAMPIONA Fudbaleri Reala, Intera i Real Sosijedada izborili plasman u osminu finala KOPENHAGEN RAZNEO MANČESTER

08.11.2023. 23:03 23:28

Fudbaleri Reala obezbedili su plasman u osminu finala Lige šampiona, pošto su večeras u Madridu pobedili Bragu rezultatom 3:0 u meču četvrtog kola grupe C Lige šampiona.

Golove za Real postigli su Brahim Dijaz u 27, Vinisijus Žunior u 58. i Rodrigo u 61. minutu. Braga je imala veliku šansu da povede u šestom minutu, ali je Andrij Lunjin odbranio penal Alvaru Đalou. Ukrajinac je u startnoj postavio zamenio prvog golmana madridskog kluba Kepu Arizabalagu, koji se povredio na zagrejavanju.

Napoli i Union Berlin su ranije večeras odigrali 1:1. Prvo mesto na tabeli drži Real sa 12 bodova, dok je Napoli drugi sa sedam.

Braga je treća sa tri boda, a Union je poslednji sa jednim bodom.

U narednom kolu sastaće se: Real - Napoli i Braga - Union.

Fudbaleri Intera i Real Sosijedada izborili su plasman u osminu finala LŠ iz grupe D.

Inter je večeras u gostima pobedio Salcburg 1:0 golom Lautara Martineza iz penala u 86. minutu. Za domaći tim ceo meč je odigrao srpski reprezentativac Strahinja Pavlović, dok je Petar Ratkov ušao u igru u 79. minutu.

Aleksa Terzić nije bio u sastavu Salcburga zbog povrede. Real Sosijedad je ranije večeras na svom terenu pobedio Benfiku 3:1.

Sosijedad i Inter imaju po 10 bodova, a ova dva kluba su dva kola pre kraja grupne faze izborili plasman u osminu finala LŠ.

Salcburg je treći na tabeli sa tri boda, dok je Benfika poslednja bez bodova. U narednom kolu grupe D sastaće se: Sosijedad - Salcburg i Benfika - Inter.

Bajern - Galatasaraj 2:1 (0:0)

Kopenhagen - Mančester junajted 4:3 (2:2)

Arsenal - Sevilja 2:0 (1:0)

PSV - Lens 1:0 (1:0)

Real Madrid - Braga 3:0 (1:0)

Salzbug - Inter 0:1 (0:0)

LIGA ŠAMPIONA Ludilo u Kopenhagenu, padaju golovi kao kruške!

08.11.2023. 21:36 22:11