105.2585

ИВАНИЋ ЗА "МИНИМАЛАЦ" ФУДБАЛЕРА ЗВЕЗДЕ Бахар: Ово није добро срце

30.09.2023. 20:35 20:36
Извор: ФК Црвена звезда

БЕОГРАД: Фудбалери Црвене звезде савладали су вечерас Раднички из Ниша 1:0 (1:0) у утакмици 10. кола Суперлиге Србије.

Једини гол постигао је Мирко Иванић у 13. минуту.

Звезда је контролисала меч, могла и убедљивије да слави, али општи утисак је да није направљена најбоља увертира пред веома важан меч против Јанг Бојса у Лиги шампиона.

Иванић је сем гола погодио и пречку, док је Шериф Ендиаје два пута лоше шутирао из добрих прилика, чак је добио и звиждуке са трибина.

Раднички је умало казнио промашаје у 89. минуту када је сјајну шансу имао Филип Фрај, али је његов шут зауставио Омри Глазер.

Звезда сада има 18 бодова и на трећој је позицији, док су Нишлије на 14. месту са седам бодова.

Црвена звезда - Раднички 1:0 (1:0)

БЕОГРАД Стадион: "Рајко Митић", Гледалаца: 9.152, Судија: Павле Илић, Стрелац: Иванић у 13. минуту. Жути картони: Ендиаје (Црвена звезда), Јамкам, Ендиаје, Влајковић (Раднички).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Глазер, Ђига, Мијаиловић, Драговић, Букари (од 46. Родић), Стаменић, Хванг (од 87. Кангва), Митровић (од 46. Олањинка), Иванић, Красо (од 46. Лучић), Ендиаје.

РАДНИЧКИ: Росић, Јамкам, Војновић, Петровић (од 64. Ендиаје), Јовановић (од 46. Влајковић), Стајић, Пејовић, Фреи, Илић (од 58. Бабовић), Месаровић (од 46. Цветковић), Петров (од 58. Ивеља).

Бахар: Мора једноставније, ово није добро срце, очекујем спектакл у среду

„Морамо да на једноставнији начин завршавамо утакмице, јер ово није добро за срце. Могли смо још голова да постигнемо, али победе су најбитније. Сада је фокус  на среди и утакмици са Јанг Бојсом, рекао је тренер фудбалера Црвене звезде Барак Бахар после победе против Радничког из Ниша (1:0) у Суперлиги.

"Биће другачије у среду свакако, то је Лига шампиона. Очекујем пун стадион и прави спектакл. Свесни смо да морамо да будемо на нивоу", поручио је Бахар.