IVANIĆ ZA "MINIMALAC" FUDBALERA ZVEZDE Bahar: Ovo nije dobro srce

30.09.2023. 20:35 20:36
Izvor: FK Crvena zvezda

BEOGRAD: Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras Radnički iz Niša 1:0 (1:0) u utakmici 10. kola Superlige Srbije.

Jedini gol postigao je Mirko Ivanić u 13. minutu.

Zvezda je kontrolisala meč, mogla i ubedljivije da slavi, ali opšti utisak je da nije napravljena najbolja uvertira pred veoma važan meč protiv Jang Bojsa u Ligi šampiona.

Ivanić je sem gola pogodio i prečku, dok je Šerif Endiaje dva puta loše šutirao iz dobrih prilika, čak je dobio i zvižduke sa tribina.

Radnički je umalo kaznio promašaje u 89. minutu kada je sjajnu šansu imao Filip Fraj, ali je njegov šut zaustavio Omri Glazer.

Zvezda sada ima 18 bodova i na trećoj je poziciji, dok su Nišlije na 14. mestu sa sedam bodova.

Crvena zvezda - Radnički 1:0 (1:0)

BEOGRAD Stadion: "Rajko Mitić", Gledalaca: 9.152, Sudija: Pavle Ilić, Strelac: Ivanić u 13. minutu. Žuti kartoni: Endiaje (Crvena zvezda), Jamkam, Endiaje, Vlajković (Radnički).

CRVENA ZVEZDA: Glazer, Điga, Mijailović, Dragović, Bukari (od 46. Rodić), Stamenić, Hvang (od 87. Kangva), Mitrović (od 46. Olanjinka), Ivanić, Kraso (od 46. Lučić), Endiaje.

RADNIČKI: Rosić, Jamkam, Vojnović, Petrović (od 64. Endiaje), Jovanović (od 46. Vlajković), Stajić, Pejović, Frei, Ilić (od 58. Babović), Mesarović (od 46. Cvetković), Petrov (od 58. Ivelja).

Bahar: Mora jednostavnije, ovo nije dobro srce, očekujem spektakl u sredu

„Moramo da na jednostavniji način završavamo utakmice, jer ovo nije dobro za srce. Mogli smo još golova da postignemo, ali pobede su najbitnije. Sada je fokus  na sredi i utakmici sa Jang Bojsom, rekao je trener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar posle pobede protiv Radničkog iz Niša (1:0) u Superligi.

"Biće drugačije u sredu svakako, to je Liga šampiona. Očekujem pun stadion i pravi spektakl. Svesni smo da moramo da budemo na nivou", poručio je Bahar.