108.3501

Градска лига Сремска Митровица: Дуел имењака Радинчанима

30.09.2020. 09:00 09:02

Борац (ВР) - Борац (Р) 2:0 (2:0)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелци: Мелентић у 6. и Селаковић у 12. минуту. Жути картони: Мелентић, Граовац, Ђурић (домаћи), Јеликић (гости).

БОРАЦ (ВР): М. Николић, Мелентић (Тодоровић, Томашевић), Ковачевић, Граовац, Шпановић, Ерић, Плавшић, Селаковић (Свилокос), Н. Николић, Тешановић (Д. Јелић, Б. Јелић), Ђурић.

БОРАЦ (Р): И. Станић, С. Владисављевић, Шуман, Јездић (Милош Д. Владисављевић), Рудић, Богдановић, Јеликић, Милош Владисављевић (М. Митровић), Величковић (М. Станић), П. Митровић, Огњеновић.

У Великим Радинцима је виђена борбена игра ривала.

Б. Лаћарац

Срем (СР) - Полетарац 2:0 (1:0)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, судија Стојановић (Сремска Митровица). Стрелци: Седларовић у 41. и Радосављевић у 72. минуту.

СРЕМ: Томашевић, Копрић, Младеновић, Војисављевић, Васиљевић, Маријановић, Јовић, Седларовић, Радосављевић, Зарић, Лешић. Играли су још М. Зарић, Вићентић, Ковачевић.

ПОЛЕТАРАЦ: Станков, Б. Илић, Ивин, И. Илић, Несторовић, Кузминац, Поповић (Гавриловић), Самарџија (Г. Владисављевић), Предојевић, Ђ. Владисављевић, З. Петровић.

Оба гола постигнута су после изванредних акција. Седларовићу и Радосављевићу је било довољнио само да ћушну лопту у противничку мрежу.

С. Васиљевић

Слога (З) - Срем (СМ) 0:3 (0:0)

ЗАСАВИЦА: Игралиште Слоге, судија Новаковић (Сремска Митровица). Стрелци: Прокић у 76. и 80. и Пајић у 84. минуту.Жути картон: Новаковић (Срем).

СЛОГА: А. Веселиновић, Вукојевић, Галонић, Урошевић, Беламарковић, Н. Иванковић, Саватић, Д. Иванковић (М. Урошевић, Павловић), Аничић, Илић (Бишчић), Б. Веселиновић (Милованчевић).

СРЕМ: Пурић, Колибар, Вуковић, Петровић, Јовановић, Новаковић, Одић (Радојевић), Митровић (Грбић), Шивољицки, Прокић, Николић (Пајић).

Тек у наставку утакмице када су домаћини потпуно посустали брзоноги Прокић два пута и Пајић су погодили мрежу и тако донели свом тиму убедљиву и заслужену победу.

М. Добрић

ЗАСАВИЦА: Слога - Срем (СМ) 0:3, БОСУТ: Босут - Планинац 3:0, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Полетарац 2:0, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац - Борац (Р) 2:0.

1. Срем (СР)       4      3      1      0      9:3    10

2. Борац (ВР      4      3      0      1      14:3  9

3. Босут    4      3      0      1      6:4    9

4. Срем (СМ)      4      2      1      1      9:6    7

5. Планинац       4      2      1      1      5:4    7

6. Полетарац     3      0      1      2      3:10  1

7. Борац (Р)       3      0      0      3      0:4    0

8. Слога (З)       4      0      0      4      1:13  0