Gradska liga Sremska Mitrovica: Duel imenjaka Radinčanima

30.09.2020. 09:00 09:02

Borac (VR) - Borac (R) 2:0 (2:0)

VELIKI RADINCI: Igralište Borca, sudija Dujić (Sremska Mitrovica). Strelci: Melentić u 6. i Selaković u 12. minutu. Žuti kartoni: Melentić, Graovac, Đurić (domaći), Jelikić (gosti).

BORAC (VR): M. Nikolić, Melentić (Todorović, Tomašević), Kovačević, Graovac, Španović, Erić, Plavšić, Selaković (Svilokos), N. Nikolić, Tešanović (D. Jelić, B. Jelić), Đurić.

BORAC (R): I. Stanić, S. Vladisavljević, Šuman, Jezdić (Miloš D. Vladisavljević), Rudić, Bogdanović, Jelikić, Miloš Vladisavljević (M. Mitrović), Veličković (M. Stanić), P. Mitrović, Ognjenović.

U Velikim Radincima je viđena borbena igra rivala.

B. Laćarac

Srem (SR) - Poletarac 2:0 (1:0)

SREMSKA RAČA: Igralište Srema, sudija Stojanović (Sremska Mitrovica). Strelci: Sedlarović u 41. i Radosavljević u 72. minutu.

SREM: Tomašević, Koprić, Mladenović, Vojisavljević, Vasiljević, Marijanović, Jović, Sedlarović, Radosavljević, Zarić, Lešić. Igrali su još M. Zarić, Vićentić, Kovačević.

POLETARAC: Stankov, B. Ilić, Ivin, I. Ilić, Nestorović, Kuzminac, Popović (Gavrilović), Samardžija (G. Vladisavljević), Predojević, Đ. Vladisavljević, Z. Petrović.

Oba gola postignuta su posle izvanrednih akcija. Sedlaroviću i Radosavljeviću je bilo dovoljnio samo da ćušnu loptu u protivničku mrežu.

S. Vasiljević

Sloga (Z) - Srem (SM) 0:3 (0:0)

ZASAVICA: Igralište Sloge, sudija Novaković (Sremska Mitrovica). Strelci: Prokić u 76. i 80. i Pajić u 84. minutu.Žuti karton: Novaković (Srem).

SLOGA: A. Veselinović, Vukojević, Galonić, Urošević, Belamarković, N. Ivanković, Savatić, D. Ivanković (M. Urošević, Pavlović), Aničić, Ilić (Biščić), B. Veselinović (Milovančević).

SREM: Purić, Kolibar, Vuković, Petrović, Jovanović, Novaković, Odić (Radojević), Mitrović (Grbić), Šivoljicki, Prokić, Nikolić (Pajić).

Tek u nastavku utakmice kada su domaćini potpuno posustali brzonogi Prokić dva puta i Pajić su pogodili mrežu i tako doneli svom timu ubedljivu i zasluženu pobedu.

M. Dobrić

ZASAVICA: Sloga - Srem (SM) 0:3, BOSUT: Bosut - Planinac 3:0, SREMSKA RAČA: Srem - Poletarac 2:0, VELIKI RADINCI: Borac - Borac (R) 2:0.

1. Srem (SR)       4      3      1      0      9:3    10

2. Borac (VR      4      3      0      1      14:3  9

3. Bosut    4      3      0      1      6:4    9

4. Srem (SM)      4      2      1      1      9:6    7

5. Planinac       4      2      1      1      5:4    7

6. Poletarac     3      0      1      2      3:10  1

7. Borac (R)       3      0      0      3      0:4    0

8. Sloga (Z)       4      0      0      4      1:13  0