Градска лига Новог Сада: Лединчанима комшијски дерби

22.10.2019. 13:27 13:30
Извор: Dnevnik.rs

Сусрет старих ривала био је занимљив, квалитетан и неизвестан свих 90. минута.

Виноградар - Борац 2:1 (2:1)

ЛЕДИНЦИ: Игралиште Виноградара, гледалаца 100, судија: Калијев (Нови Сад), стрелци: Ћелић у 9. Кукурузовић у 40. минуту (аутогол) за Виноградар, Шевић у 32. минуту за Борац. Жути картони: Ћелић, Милосављевић, Предојевић, Арсенијевић (Виноградар). Иванишевић, Перић, Бакош (Борац). Црвени картон: Карин (Борац).

ВИНОГРАДАР: Елез 8, Поповић 7, Арсенијевић 7, Спасић 7, Драгитиновић 7, Предојевић 6 (Газивода 6), Јовановић 8, Милосављевић 7, Сладић 6, Ћелић 8 (Милиновћ 6), Драгојевић 7.

БОРАЦ: Иванишевић 7, Новаковић 7 (Карин 6), Бакош 7, Миљковић 6 (Хаџић 6), Маричић 7, Кукурузовић 7, Шевић 6, Томић 7, Крњић 6 (Берић 6), Јовановић 7, Војновић 7.

Резултат је остао из првог полувремена мада у финишу су Раковчани имали своје шансе.

Б. Старчевић

Ченеј - Железничар 1:1 (0:1)

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченеја, гледалаца 50, судија: Станић (Будисава), стрелци: Божић у 61. за Ченеј, а Балинца у 26. минуту за Железничар.

ЧЕНЕЈ: Костић, Ћурчић, Човић, Проле, Вилотијевић (Кубурић), У. Лукић, Божић, Крстевски (Паулињи), Васић, Д. Драгин.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Пелегрин, Цвијић, Мићић, Бајић, Ћетковић, Лаловић, Ђорђијевски (Павловић), Продановић, Балинца, Дендић (Кременовић), Блажић. У првом делу меча екипа Железничара дошла је до предности. Искоса са ивице казненог простора на ударац се одлучио Балинца и погодио је право место, па су на одмор отишло са голом предности. Готово на истоветан начин у наставку је Божић је  савладао Пелегрина, а према приказаној игри резултат је реалан.

М. По.

Јединство (Г) - Сланобарац 8:2 (4:0)

ГОСПОЂИНЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија: Полић (Ченеј), стелци: Бубњевић у 29. Драгољевић у 23. (из пенала), Ковачевић у 36. Зукић у 41. Зорић у 47. (из пенала), Медић у 57. Тепић у 82. и Кезија у 85. минуту за Јединство, а Син. Мацакања у 64. и 80. минуту за Сланобарац. Жути картони: Зукић (Јединство), Пенов (Сланобарац).

ЈЕДИНСТВО: Ђуређевић, Кезија, Медић (Ђорђевић), Зорић, Драогљевић, Самарџић (Р. Тепић), Ковачевић (Ваљић), Малиновић, Бубњевић, М. Тепић, Зукић.

СЛАНОБАРАЦ: Вељић, Мурсели, Ј. Аземи, Пенов, Ковач (Мишковић), Греку, С. Мацакања, З. Мацакања, С. Аземи, Греку (Салиху), А. Аземи (Козарев).

Дуел са Сланобарцем био је лакши тренинг за момке тренера Лолића, јер су домаћи на одмор отишли са четири гола предности.

М. По.

Пролетер - Динамо 5:3 (3:1)

БАНОШТОР: Игралиште Павлиш, гледалца 100, судија: М. Елесин (Нови Сад), стрелци: Вукотић у 2. Кирти у 4. и 10. Лечић у 72. (аутогол), М. Аџић у 75. за Пролетер, а Дубравац у 60. Лојанац у 62. и Сабо у 77. минуту за Динамо. Жути картони: Бабић (Пролетер), Сабо (Динамо).

ПРОЛЕТЕР: Симић 7, Малешевић 8, Вукотић 7, Јеремић 8, Кирти 8, Миладиновић 7, Н. Крстић 7 (Бабић 6), С. Крстић 7 (Андрин 6), Св. Крстић 8, Пролић 7, Човић 7.

ДИНАМО: Савић 5, Лојанац 7 (Петровић 6), Бикицки 6, Сабо 6, Лечић 6 (Кнежевић 6), Илић 7, Мишковић 6 (Летић 6), Учур 6, Д. Мишкић 6, Дубравац 6, Николић 6.

Лако су до победе стигли разиграни играчи Пролетера. Већ првих 10 минута имали су предност од 3:0. У другом делу дошло је до кратког опуштања што је искористила екипа из Будисава и смањила резултат. У самом финшу утакмице домаћи су кренули агресивније па је било питање са колико голова у мрежи ће гости напустити Баноштор.

Д. Об. - Б. Ст.

Москва - Тител 5:2 (4:1)

НОВИ САД:  Игралиште Црвене звезде, гледалаца 100, судија: Гатало (Ветерник), стрелци: Томић у 15. и 70. Лековић у 29. Микан у 34. и 36. за Москву, а Куља у 19. и 59. минуту за Тител. Жути картони: Микан, Ј. Тепић, Милић (Москва), Јованов, Фодор (Тител).

МОСКВА: Халини, Миљовић, Бериша (Ивков), Греку, Мичко, Микан, Лончар, Томић,. Лековић (Ковач), Митровчан (Миљић), Тот.

ТИТЕЛ: Мајор, Паунић, Тркуља, Ранђеловић (Ружин), Бабић, Хуцки, Фодор, Јованов, Куља, Милојковић, Караташевски.

Већ у првом полувремену Томић је донео предност за  домаћина која није дуго трајала, јер је Куља успео да поравна резултат. Међутим, разиграли су се домаћини који су до полувремена головима Лековића и два пута Микана дошли до убељивог вођства. У наставку је Куља другим голом смањио предност домаћина, да би му се Томић реванширао и постигао гол за коначан епилог.

М. По.

Хајдук - Слога 7: 0 (3:0)

ГАРДИНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 150, судија: Вучић (Будисава), стрелци: С. Џамбас  у 6. (аутогол), Миленковић у 15, Тошић у 30, Цветковић у 52.  М. Илић у 76.  Стојановић у 88. и Б. Илић у 90.  минуту. Жути картон: Гајић (Слога).

ХАЈДУК: Јосимов -, Дистл 7, Смиљанић 7 (Стојановић), Б. Илић 8, Ракић 7, Миленковић 7, Цветковић 7, Јовановић 8, Тошић 8, М. Илић 8, Јовчић 7 (Врцељ).

СЛОГА: Беновић 5, Радић 5, Шереш 5, С. Џамбас 5, Аникић 5, Гајић 5, Љ. Џамбас 5, Савић 5, Видић 5.

Домаћи су већ у  5 минуту аутоголом С. Џамбаса повели. У наставку голови су падали као на траци и тешко је било издвојити који је био најбољи и најефектнији. Гости из Лока на ову утакмицу су допутовали са 9 играча.

Ж. М.

Милетић - Сусек 1:1 (1.0)

МОШОРИН: Игралиште Милетића, гледалаца 200. Судија Шарић (Нови Сад). Стрелци: Суботин 28. за Милетић, а Месарош у 66. минуту за Сусек. Жути картони: Т. Тривуновић и Тешић (Милетић), Михајловић (Сусек).

МИЛЕТИЋ: Славнић 7, Тешић 7, Голић 7, Павловић 7 (М. Тривуновић), Р. Тривуновић 6 (Лишић), Н. Тривуновић 6 (Павловић), Јанковић 6, Т. Тривуновић 6, Калаковић 6, Павков 6, Суботин 8.

СУСЕК: Драгић 7, Дражић 7, Стојановић 6 (Поднар), Марковић 7, Михајловић 7, Шодић 7, Месарош 8, Вукмировић 7, Шовљански 7, Старчевић 7, Драмаку 7.

Домаћи су у 28 минуту преко свог најбољег играча Милана Суботина дошли до  вођства од 1:0, а гости су у 66 минуту преко Месароша изједначили резултат.

Ж. М.

Резултат:

Хајдук - Слога 7:0, Виноградар - Борац 2:1, Ченеј - Железничар 1:1, Москва - Тител 5:2, Пролетер - Динамо 5:3, Милетић - Сусек 1:1, Јединство (Г) - Сланобарац 8:2. Слободан је  био Обилић.