104.8191

ГЛ Новог Сада: Умало изненађење у Лединцима

25.09.2018. 17:56 17:58
Извор: Dnevnik.rs

Екипа Виноградара изненадила је квалитетном игром једног од кандидата за највиши пласман.

Виноградар - Сусек 1:1 (1:0)

ЛЕДИНЦИ: Игралиште Виноградара, гледалаца 100, судија: Штумпф (Нови Сад), стрелци: Поповић у 12. за Виноградар, Пргонић у 87. минуту за Сусек.

ВИНОГРАДАР: Елез, Поповић, Гаврић, Веселица (Крстић, Алимпијевић), Ербез, Предојевић, Јовановић, Брљак, Сладић, Топаловић, Ћелић).

СУСЕК: Симић, Шовљански, Дражић, Старчевић, Ничетић, Шодић, Месарош, Војновић, Пргоњић, Миладиновић (Боднар), Марковић.

Делио је момке тренера Предрага Елеза три минута до великог изненађење, јер су још у првом полувремену голом Николе Поповића имали предност. Да домаћи не освоје цео плен потрудио се голом Горан Пргонић за реми.

М. По.

Центар - Обилић 0:12 (0:5)

КИСАЧ: Игралиште Татре, гледалца 50, судија: Трнинић (Футог), стрелци: Милутинов у 1. 10. 56. 60. и 75. В. Панић у 12. Тошић у 28. 35. и 80. Радаковић у 69. и 84. и А. Панић у 76. минуту.

ЦЕНТАР: Почек, Белић, Цупарић, Милешевић, Марков, Вучуревић, Суботић, Томић, Козарски, Бањанин, Шашић.

ОБИЛИЋ: Младеновић, Добрић, Миланковић (Вукотић), Радаковић, Миладиновћ, И. Панић, В. Панић (Ћурчић), С. Панић (Ј. Панић), Тошић, А. Панић, Милутинов.

И поред најубедљивијег пораза у досадашњем делу првенства играчима Центра мора се одати признање што  и даље такмиче.

Већ у 1. минуту Милутинов је начео мрежу Почека. До полувремена се још четири пута затресла мрежа домаћина. У наставку су малобројни гледаоци видели још седам голова у мрежи Почека.

М. По.

Тител - Динамо 9:1 (4:0)

ТИТЕЛ: Спортски центар, гледалаца 50, судија Рикић (Шајкаш), стрелци: Ранђеловић у 9. и  24. Куља у 19. 61. 63. и 87. Стојановић у 7. и 41.  и Ђорђевић у 76. за Тител, а Кузмановић у 66. минуту за Динамо. Жути картони: Пинтек и Милошевић (Динамо).

ТИТЕЛ: Мајор 7, Кукрић 7, Вуков 7, Анђелковић 7, Паунић 7, Ј. Караташевски 7, Ранђеловић 8, Бабић - (Ђорђевић 6), Куља 9, Хуцки 7,  Стојановић 7.

ДИНАМО: Капур 5, Савић 5, Пинтек 5, Милошевић 6, Перић 5 (Кузмановић), Јањетовић 5, Вукша 5 (Пантић), Илић 5, Митрић 5, Г. Миловац 5 и М. Миловац 5.

У дербију зачеља малобројни љубитељи фудбала видели су десет голова. Титељани су  већ у 9. минуту преко Ранђеловића повели,а до краја првог дела још три пута су савладали голмана Капура. У наставку серију голова наставио је најбољи играч на терену Давор Куља, који је за само два минута постигао два гола.

Ж. М.

Хајдук - Јединство 1:4, Москва - Ченеј 4:0, Центар - Обилић 0:12, Борац - Бачка 0:2, Тител - Динамо 9:1, Виноградар - Сусек 1:1, Железничар - Футог 4:2. Слободан је тим: Ветерник.