GL Novog Sada: Umalo iznenađenje u Ledincima

25.09.2018. 17:56 17:58
Izvor: Dnevnik.rs

Ekipa Vinogradara iznenadila je kvalitetnom igrom jednog od kandidata za najviši plasman.

Vinogradar - Susek 1:1 (1:0)

LEDINCI: Igralište Vinogradara, gledalaca 100, sudija: Štumpf (Novi Sad), strelci: Popović u 12. za Vinogradar, Prgonić u 87. minutu za Susek.

VINOGRADAR: Elez, Popović, Gavrić, Veselica (Krstić, Alimpijević), Erbez, Predojević, Jovanović, Brljak, Sladić, Topalović, Ćelić).

SUSEK: Simić, Šovljanski, Dražić, Starčević, Ničetić, Šodić, Mesaroš, Vojnović, Prgonjić, Miladinović (Bodnar), Marković.

Delio je momke trenera Predraga Eleza tri minuta do velikog iznenađenje, jer su još u prvom poluvremenu golom Nikole Popovića imali prednost. Da domaći ne osvoje ceo plen potrudio se golom Goran Prgonić za remi.

M. Po.

Centar - Obilić 0:12 (0:5)

KISAČ: Igralište Tatre, gledalca 50, sudija: Trninić (Futog), strelci: Milutinov u 1. 10. 56. 60. i 75. V. Panić u 12. Tošić u 28. 35. i 80. Radaković u 69. i 84. i A. Panić u 76. minutu.

CENTAR: Poček, Belić, Cuparić, Milešević, Markov, Vučurević, Subotić, Tomić, Kozarski, Banjanin, Šašić.

OBILIĆ: Mladenović, Dobrić, Milanković (Vukotić), Radaković, Miladinovć, I. Panić, V. Panić (Ćurčić), S. Panić (J. Panić), Tošić, A. Panić, Milutinov.

I pored najubedljivijeg poraza u dosadašnjem delu prvenstva igračima Centra mora se odati priznanje što  i dalje takmiče.

Već u 1. minutu Milutinov je načeo mrežu Počeka. Do poluvremena se još četiri puta zatresla mreža domaćina. U nastavku su malobrojni gledaoci videli još sedam golova u mreži Počeka.

M. Po.

Titel - Dinamo 9:1 (4:0)

TITEL: Sportski centar, gledalaca 50, sudija Rikić (Šajkaš), strelci: Ranđelović u 9. i  24. Kulja u 19. 61. 63. i 87. Stojanović u 7. i 41.  i Đorđević u 76. za Titel, a Kuzmanović u 66. minutu za Dinamo. Žuti kartoni: Pintek i Milošević (Dinamo).

TITEL: Major 7, Kukrić 7, Vukov 7, Anđelković 7, Paunić 7, J. Karataševski 7, Ranđelović 8, Babić - (Đorđević 6), Kulja 9, Hucki 7,  Stojanović 7.

DINAMO: Kapur 5, Savić 5, Pintek 5, Milošević 6, Perić 5 (Kuzmanović), Janjetović 5, Vukša 5 (Pantić), Ilić 5, Mitrić 5, G. Milovac 5 i M. Milovac 5.

U derbiju začelja malobrojni ljubitelji fudbala videli su deset golova. Titeljani su  već u 9. minutu preko Ranđelovića poveli,a do kraja prvog dela još tri puta su savladali golmana Kapura. U nastavku seriju golova nastavio je najbolji igrač na terenu Davor Kulja, koji je za samo dva minuta postigao dva gola.

Ž. M.

Hajduk - Jedinstvo 1:4, Moskva - Čenej 4:0, Centar - Obilić 0:12, Borac - Bačka 0:2, Titel - Dinamo 9:1, Vinogradar - Susek 1:1, Železničar - Futog 4:2. Slobodan je tim: Veternik.