117.0199
107.9121

Фудбалери Црвене звезде победили Борац с 2:0 у пријатељском мечу

29.06.2023. 20:17 20:18

УЖИЦЕ: Фудбалери Црвене звезде победили су данас Борац из Бањалуке 2:0 (1:0), у пријатељском мечу који је одигран у Ужицу, у склопу припрема оба клуба за предстојећу сезону.

Звезда је на стадиону "Радомир Антић" повела већ у осмом минуту. После велике гужве у шеснаестерцу Бањалучана, лопта је стигла до Стефана Митровића који је постигао леп гол.

Коначан резултат постављен је у 69. минуту, а гол су креирали резервисти. Шљивић је центрирао. а Лучић главом са петерца послао лопту у мрежу.

Деби у црвено-белом дресу уписали су Питер Олањинка и Жан Филип Красо, који су заиграли у другом полувремену.

Црвена звезда: Глазер (од 61. Васиљевић), Недељковић (од 61. Виго), Ераковић (од 46. Лековић), Драговић (од 46. Милуновић), Родић (од 61. Николић), Стаменић (од 61. Мијаиловић), Канга (од 61. Адо), Иванић (од 46. Шљивић), Пруцев (од 39. Лучић), Митровић (од 74. Олањинка), Мијатовић (од 74. Красо).