ФСГ Нови Сад/ Екипа Обилића из Вилова
Извор: ФСГ Нови Сад/ Екипа Обилића из Вилова

Заслужена победа Титела за прво место на табели.

Тител - Милетић 5:0  (3:0)

ТИТЕЛ: Спортски центар, гледалца 250, судија: Морача (Сремска Каменица), Стрелци: Стојановић У 23. 45. И 79. и Јосиповић у 28. и 72. минуту.

ТИТЕЛ: Ћурувија  7(Јовић), М. Карас 8, Дистл (Смедеревац 7), Б. Стојановић 7 (Пешти 7), Савичић 8, Мијић 7 (Танески 6), Д. Карас 8, Јосиповић 8, Л. Стојановић 8, Ружин 7 ( С. Јованов 6), Петровић 8

МИЛЕТИЋ: Б. Лишић 6, Славнић 6 , Симић 6, Јанковић 6, Бањац 7, Гелић 7, Павловић 6, Голић 7 , Малетин 6, М. Лишић 6,  Н. Лишиић 6 ( Лазарев 6)

Истакли су се троструки стрелац Лука Стојановић и двоструки стрелац Борко Јосиповић.

Ж. Марковић

Хајдук (Г)  - Борац 4:2 (2:2)

ГАРДИНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија: Милановић  (Сремски Карловци). Стрелаци: П. Стојановић 34. и 72. Тошић у 17. ( из једанаестерца) и 46. за Хајдук а Миљковић у 4. и 43. минуту за Борац. Жути картони: Карановић, Трифунов ( Борац).

ХАЈДУК: Јосимов 8 ( од 89. Поћура -), Смиљанић 8 ( од 79. Ћирић 8), Гојков  8, Ракић 8. Шегуљски 8. Тошић 9, Галић 8, ( од 73. Мучи 8), П. Стојановић 9,  Радаковић 8, Л. Стојановић 8, Цветковић 8.

БОРАЦ: Димитријевић 7, Карановић 7, Трифунов 7, Маричић 7, Благојевић 7, Мишић 7 (од 53. Марковић 7), Божовић 7, Миљковић 8, Делибашић 7 ( од 77. Лукић 7), Лабовић 7, ( од 80. Бурсаћ 7), Предојевић 7.

Успели су играчи Хајдука да забележе вредну победу,  двоструки стрелци су били Богољуб Тошић и Петар Стојановић код домаћина, а оба гола код гостију постигао је Миљковић.

Сл. Симић

Ченеј - Виноградар 3:2 (0:1)

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченаја, гледалаца 60, судија. Веселиновић (Нови Сад), стрелци: Стојковић у 79. Проле у 81. и Вилотијевић у 85. за Ченеј, а С. Елез у 32. и 89. минуту за Виноградар. Жути картони: Рогић, Драгин (Ченеј), Шуњка, Н. Елез (Виноградар), Црвени картони: Ћурчић (Ченеј), Аникић (Виноградар).

ЧЕНЕЈ: С. Пајић, Ћурчић, Рогић (Б. Пајић), Драгин (Васиљевић), Малетић, Стојковић, Мијавец (Вилотијевић), Проле, Сербак (Драгин), Брзак (Крстић), Човић.

ВИНОГРАДАР: Вујовић, Митровић, Сучевић, Н. Елез, Пап (Шушњар), Станковић, Спиридоновић, Лаловић, С. Елез, Шуњка, Стојановић.

У финишу утакмице Ченејци су стигли до победе, а интересантно је да је трећи погодак постигао шездесетпетогодишњак Небојша Вилотијевић.

Ђ. Л.

Центар - Обилић 3:1 (1:0)

НОВИ САД: Игралиште Пролетера на Сланој бари, гледалаца 150, судија: Максимовић (Нови Сад), стрелци: Далмација у 13. Бањац у 52. и Бесермењи у 88. за Центар, а Р. Панић у 50. (из пенала) минуту за Обилић. Жути картони: Вулин, Бањац, Бесермењи, Арсић (Центар), Љ. Панић, Добрић (Обилић).

ЦЕНТАР: Вулин, Белић (Вукојевић), Вучуревић, Гатарић, Цакић, Далмација (Бесермењи), Спасојевић, Бечелић, Бањац, Почек, Лаковић (Арсић).

ОБИЛИЋ: Ћелић, Ћурчић, Д. Панић, Добрић, Р. Панић, Барашин, Ђурковић, Скелеџић (В. Панић), Ћуковић (Ђукић), Миланковић, Јовановић (Д. Панић).

Млади састав Центра игра све боље. После добре партије победили су госте из Вилова.

С. Ж.

Пролетер - Динамо 6:2 (1:1)

НОВИ САД: Игралиште Пролетера на Сланој бари, гледалаца 100, судија: Милинковић (Нови Сад), стрелци: Поповић у 28. Миловац у 60. Бошковић у 64. Вукеља у 69. Петковић у 78. и Барашин у 88. за Пролетер, а Колаковић у 7. и Китановић у 84. минуту за Динамо. Жути картони: Витановић (Пролетер), Грујић, Бикицки (Динамо).

ПРОЛЕТЕР: Глигоријевић, Путник, Поповић, Ђокић, Вуковић, Петковић, Сувајџић, Грубовић (Омаљев), Витановић (Бучо), Вукела (Мутић), Бошковић (Барашин), Миловац.

ДИНАМО: Савић, Вулин (Вранић), Цветковић (Калапати), Лимановић, Пејаковић, Черњак, Грујић, Бикицки (Китановић), Колаковић, Радовић, Кираљ.

Сланобарци су се појачали и играју све боље. Без проблема су савладали екипу Динама.

С. Ж.

Слога - Црвена звезда 1:6 (0:5)

ЛОК: Игралиште Слоге, гледалаца 60, судија: Штрбац (Сремска Каменица), стрелци: Керац у 87. за Слогу, а Добрин у 2. 24. Играчев у 22. Станковић у 26. Марцикић у 45. и Павков у 63. минуту (из пенала) за Црвену звезду. Жути картони: Јојарт, Томов (Слога).

СЛОГА: Јојарт, Стјепановић (Н. Видић), Андреј Томов, Крстић (А. Видић), А. Томов (Маџар), Чавић (С. Видић), Караћ (Керац), Бајић, Гајић, Раковац.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Петковић, М. Станковић (В. Станковић), Зећири, Папрић, Трифуновић, Мил. Станковић, Павков, Марцикић, Играчев (Муратовић), Добрин (Срдановић), Роксандић.

Екипа Црвене звезде је све решила у првом делу сусрета.

Д. В.

Железничар - Бачка (Б)1:1 (1:0)

НОВИ САД: Игралиште Железничара у Индустријској зони, гледалаца 100, судија: Мијатовић (Нови Сад), стрелци: Милосављевић у 22. за Железничар, а Павлов у 50. минуту за Бачку. Жути картони: Спајић (Железничар), Павлов, Церић (Бачка).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Кокановић, Видаковић (Микан), Спајић, Курешевић (Недић), Буквић (Луковић), Баљинца (Лаврек), Периновић, Милосављевић (Лончар), Видаковић, Јовановић, Сладић.

БАЧКА: Блашћанин, Булатовић, Косановић, М.Марковић, Д. Марковић, Цалић (М. Денић), Павлов (Тојагић), Папић (Д. Денић), Куриш (Сиришки), Павлов, Јоксимовић (Виши).

Играчи Железничара у првом делу су били бољи и преко Милосављевића стигли до вођства. у Другом делу преко Николе Павлова су изједначили резултат.

М. Т.

Петроварадин - Татра 3:1 (2:0)

ПЕТРОВАРАДИН: Игралиште Петроварадина, гледалаца 100, судија: Шендер (Нови Сад), стрелци: Прлина у 11. и 36. и Б. Гардиновачки у 77. за Петроварадин, Кончаревић у 69. минуту за Татру. Жути картони: Новаковић, Поповић, Б. Гардиновачки (Петроварадин), а Муњаш, Фабијан (Татра). Црвени картони: Буквић (Петроварадин), Ј. Ожват (Татра).

ПЕТРОВАРАДИН: Страјнић, Буквић, Папуга, Гавришић, Новаковић (Радвањи), Поповић (Б. Гардиновачки), Прлина, Шпановић (Лучић), Багић (Ерцег), Боснић, Мудрић.

ТАТРА: Муњаш, Гужвица, А. Ожват, Костић (Кончаревић), Радишић, Багоња, Васић, Муха, Ковач (Јурас), Колар, Фабијан,Николић (Крајчик).

Лако су Петроварадинци дошли до бодова у сусрету са Татром Зравко Прлина је у првом делу два пута погодио мрежу гостију, а у наставку мечак, иако су Кисачани покушавали да изједначе само су успели преко Николе Кончаревића да постигну један погодак.

Г. К.

Резултати и табела:

Центар - Обилић 3:1, Ченеј - Виноградар 3:2, Тител - Милетић 5:0, Пролетер - Динамо 6:2, Слога - Црвена звезда 1:6, Железничар - Бачка 1:1, Петроварадин - Татра 3:1, Хајдук - Борац 4:2.

24.09.2024. 13:15 13:17
ФУДБАЛЕРИ ВОЈВОДИНЕ ВЕЗАЛИ ДВЕ ПОБЕДЕ – Тренер Немања Кртолица: Ово је знак да се враћамо у врх табеле
fudbal

23.09.2024. 16:16 16:24
СРПСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА - ВОЈВОДИНА Врбас чува место лидера
Панчево

22.09.2024. 16:27 16:30
Тужна вест за војвођански фудбал УМРО ДЕЈАН КОСТУРАНОВ Одлазак некадашњег фудбалера, а потом УСПЕШНОГ ТРЕНЕРА ФК РАДНИЧКИ 1918 ИЗ РАТКОВА

Тренер голмана у стручном штабу аматерске репрезентације и шеф стручног штаба ФК Раднички 1918 из Раткова Дејан Костуранов, преминуо је у својој 38. години.
22.09.2024. 12:53 12:57