ДРУГА НОВОСАДСКА ЛИГА Кисачани до победе у надокнади

10.09.2024. 12:33 12:36
Извор: pixabay.com

Слога - Татра 1:2 (0:0)

ЛОК: Игралиште Слоге, гедалаца 100, судија. Вучковић (Сремска Каменица), стрелци: А. Видић у 73. за Слогу, а Муха у 75. и Кончаревић у 91. минуту за Татру. Жути картони: Јојард, Гајић, А. Видић (Слога), Д. Ожват (Татра).

СЛОГА: Јојард, С. Видић, Стјепановић (Керац), Грлица, Крстић, Вулић (Берар), Раковац, Бајић, Луковић (А. Видић), Гајић, Степановић.

ТАТРА: Муњаш, Колар, Костић, Николић, Багоња, Фабријан (Фунчик), Хрћан (Станић), Ковач (Кончаревић), Јоковић (Васић), Д. Ожват, Муха (Гужвица).

Лочани нису успели да наставе серију и доста несрећно су изгубили од Кисачана и то голом који је постигао Никола Кончаревић у првом минуту надокнаде.

Ж. М.

Центар - Виноградар 1:1 (1:0)

НОВИ САД: Игралиште Пролетера на Сланој бари, гледалаца 100, судија: Шандер (Нови Сад), стрелци: Спасојевић у 41. за Центар, а Лаковић у 83. минуту (аутогол) за Виноградар. Жути картони: Милић, Арсић (Центар), Н. Елез, Стојановић, Петровић, Шуњка (Виноградар). Црвени картон: Н. Елез (Виноградар).

ЦЕНТАР: Вулин, Милић (Ћуљић), Суботић (Арсић), Лаковић, Цакић, Спасојевић, Мушицки (Гатарић), Ладишић (Вучуревић), Бечелић, Стојшин, Почек (Чађевски).

ВИНОГРАДАР: Б. Вујовић, Митровић, Д. Вујовић (Аникић), Шуњка, Лукић (Газивода), С. Елез, Спиридоновић, Станковић, Н. Елез, Стојановић, Алавања.

Фудбалери Центра освојили су први бод од постојања. Играли су нерешено са Лединчанима, а са мало среће могли су и до победе.

С. Ж.

Обилић - Милетић 6:1 (2:0)

ВИЛОВО: Игралиште Обилића, гледалаца 50, судија: Лукић (Нови Сад), стрелци: Ђурковић у 21. 51. и 57. Миланковић у 39. и Ћурчић у 60. и 82. за Обиић, а Павловић у 80. минуту (из пенала) за Милетић. Жути картони: Љ. Панић, Живанчев (Обилић), Лишић (Милетић).

ОБИЛИЋ: Челић, Ћурчић, Ђурић, Љ. Панић, Добрић, Р. Панић (В. Панић), Ђурковић (Д. Панић), Скелеџић, Ћуковић (Џамбас), Миланковић (Баришин), Живанчев (Јовановић).

МИЛЕТИЋ: Б. Багић, Лазаревић, Рогић, Славнић, Симић, Јанквоић, Гелић, Павловић, М. Лишић, Н. Лишић, Малетин.

Мошоринци у Вилово стигли са свега 11 фудбалера, и наравно, доживели пораз и то праву катастрофу.

Ж. М.

Ченеј - Динамо 3:2 (1:2)

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченеја, гледалаца 80, судија: Мијатовић (Нови Сад), стрелци: Стојковић у 45. Салонски у 47. и Драгин у 74. за Ченеј, а Кираљ у 2. и Лаковић у 44. минуту за Динамо. Жути картони: Кираљ, Прерадовић (Динамо).

ЧЕНЕЈ: Бајић, Ћурчић, Рогић (Драгин), Малетић (Крстић), Брзак, Стојковић, Сербак (Вилотијевић), Милошев (Проле), Радић, Салонски (Пешић),

ДИНАМО: Савић, Гавриловић, Пејаковић, Прерадовић, Грујић (Калапати), Голубовић (Вучковић), Колаковић, Сабо (Бабић), Кираљ, Тубић (Черњак), Цветковић (Ковач).

Будисавчани су кренули добро, водили са 2:0, међутим, у последим секундама првог дела Никола Стојаковић је смањио резултат. У наставку су домаћи фудбалери успели са преокрену резултат.

Д. В.

Пролетер - Бачка (Б) 1:0  (0:0)

НОВИ САД:  Игралиште Пролетера на Сланој бари, гледалаца 80, судија: Штрбац (Сремска Каменица), стрелац: Бош-

ковић у 87. минуту. Жути картони: Бучо, Бошковић, Окиљевић на клупи (Пролетер), Виши, Панић (Бачка).

ПРОЛЕТЕР: Глигоријевић, Бучо (Јефтић), Поповић, Ђокић, Вуковић, Сувајџић, Петковић, Ждеро, Бошковић (Јовић), Барашин, Омаљев.

БАЧКА: Блашћанин, Јоксимовић (Д. Дендић), М. Марковић, М. Дендић, Павлов, Д. Марковић, Виши, Панић, Папић (Амановић), Куриш (Тољагић), Косановић (Береш).

Тешком муком фудбалери Пролетера успели су да савладају борбене Бегечане. Једини гол је постигао Огњен Бошковић пред сам крај меча.

Л. З.

Железничар - Борац (Р) 2:0 (1:0)

НОВИ САД: Игралиште Железничара у Индустријској зони, гледалаца 60, судија: Штрумф (Нови Сад), стрелци: Видаковић у 20. и Баљинца у 88. минуту. Жути картони: Краснићи, Јовановић, Мрђе-

новић (Железничар), Новаковић (Борац).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Кокановић, Видаковић, Лончар, Буквић (Лаловић), Луковић (Милосављевић), Бајинца, Периновић, Видаковић (Мрђеновић), Јовановић, Недић, Краснићи (Курешевић).

БОРАЦ: Срдановић, Вукотић, Трифунов, Маричић, Карадеглић, Марковић (Спасојевић), Миљковић, Делибашић, Лабовић (Лукић), Новаковић (Крњић), Предојевић.

Доста лако фудбалери Железничара су савладали екипу Борца из Раковца.

С. Ј.

Петроварадин - Хајдук 1:0 (0:0)

ПЕТРОВАРАДИН: Игралиште Петроварадина, гледалаца 100, судија: Паштар (Ветерник), стрелац: Плина у 73. минуту. Жути картони: Гаврић, Спасић, Новаковић, Гардиновачки (Петроварадин).

ПЕТРОВАРАДИН: Страјнић, Буквић, Папуга, Гавришић, Спасић, Новаковић (М. Гардиновачки), Поповић (Радвањи), Плина (Ерцег), Бабић (Спасојевић), Лучић (Гардиновачки), Мудрић.

ХАЈДУК: Јосимов, Смиљанић, Илић (Стајић), Пешић, Мићин, Малешевић, Тошић (Мучи), Галић, Радаковић, Шегуљски, Цветковић (Стојановић).

После велике борбе фудбалери Петроварадина успели су да савладају Гардиновчане и да задрже прву позицију на табели.

Г. К.

Тител - Црвена звезда 2:0 (1:0)

ТИТЕЛ: Спорски центар, гледалаца 250, судија: Мачкић (Нови Сад), стрелци : Мијић у 18. и Савичић у 68. минуту.

ТИТЕЛ: Ћурувија 8, Ђаковић 8, Дистл 8, Карас 8, Мрачајац 7, Мијић 8, Стојановић 7, Ружин 7 (Савичић 8), Јованов 7 (Радин 7, Јосиповић 7,  Петровић 7 (Јованов 6)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Петковић 8, Зећири 7, Станковић 7, Папрић 8, Дорословачки 8, Роксандић 7, Станковић 7, Добрин 8 (Мастиловић) Мацакања 7 (Стојаковић), Тривуновић 8, Ђорђјијевски 7

У дербију кола потпуно заслужена победа Титељана. Од првог минута су домаћи нападали и стварали шансе, а гости претили из контри преко Дорословачког и Добрина.

Мијић је довео Тител у вођство после слободног ударца са 25 метара у саме рашље.  У другом полувремену гости су напали што су домаћи играчи искористили и имали неколико прилика. Коначан резултат поставио је Савичић на асистенцију Ђаковића.