БАРАЖИ ЗА ФУДБАЛСКУ ПРВУ НОВОСАДСКУ ЛИГУ Карловчани у вишем рангу

21.06.2024. 09:18 09:19
Извор: pixabay.com

Стражилово – Тител 3:1 (1:1)

СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Стражилова, гледалаца: 600. Судија:  Дувњак (Нови Сад). Стрелци: Кнежић у 30, Вуковић у 54, Маливук у 63. за Стражилово, а Дубравац (из пенала) у 42. минуту за Тител. Жути картони: Маливук, Димић, Коста (Стражилово), тренер Кубик, Ружин, Ђаковић, Радин (Тител). Црвени картон: Мрачајац (Тител) у 52. минуту.

СТРАЖИЛОВО: Б. Смиљанић, Димић (од 84. Станковић), Вунић, Кнежић, Недић, Пуношевац, Пејичић, Коста (од 84. Мецинг), Радонић, Вуковић, Маливук (од 77. З. Смиљанић).

ТИТЕЛ: Мајор, Стојановић, Ружин, Ђаковић, Анђелковић, Дубравац, Радин, Петровић, Поповић (од 56. Фодор), Мрачајац, Цетењи.

Фудбалери Стражилова успели су у реванш утакмици баража за попуну Прве новосадске лиге да савладају екипу Титела и да се пласирају у виши ранг (први меч 1:1). По великој врућини, боље су се снашли домаћи фудбалери и у другом полувремену успели су да преломе утакмицу.

Софекс – Железничар (НС) 3:1 (3:1)

ФУТОГ: Стадион Софекса, гледалаца: 300, судија: Мачкић (Каћ). Стрелци: Бубуљ у 7, Н. Кутањац у 13. и Маринковић у 18. за Софекс, а Видаковић у 21. минуту за Железничар. Жути картони: Штрбац,

Токин (Софекс), Здимировић, Луковић (Железничар).

СОФЕКС: Ивић (од 66. Јањић), Попадић, Токин, Шумар (од 66. Ђорђевић), Н. Кутањац (од 85. Глигорић), Маринковић, Милић, Бубуљ (од 66. У. Кутањац), Софранин, Ђерић, Штрбац.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Лужајић, М. Видаковић, Драгин (од 75. Заварко), Курешевић, Лончар, Предојевић (од 46. Луковић), Савин, Д. Видаковић, Јовановић, Недић, Здимировић.

Фудбалери Софекса ни у реванш утакмици нису имали проблема са новосадским Железничаром.

Већ после двадесетак минута имали су предност од три гола, па су у даљем току утакмице само одрађивали посао јер су и у првом окршају славили са 4:1.