BARAŽI ZA FUDBALSKU PRVU NOVOSADSKU LIGU Karlovčani u višem rangu

21.06.2024. 09:18 09:19
Izvor: pixabay.com

Stražilovo – Titel 3:1 (1:1)

SREMSKI KARLOVCI: Igralište Stražilova, gledalaca: 600. Sudija:  Duvnjak (Novi Sad). Strelci: Knežić u 30, Vuković u 54, Malivuk u 63. za Stražilovo, a Dubravac (iz penala) u 42. minutu za Titel. Žuti kartoni: Malivuk, Dimić, Kosta (Stražilovo), trener Kubik, Ružin, Đaković, Radin (Titel). Crveni karton: Mračajac (Titel) u 52. minutu.

STRAŽILOVO: B. Smiljanić, Dimić (od 84. Stanković), Vunić, Knežić, Nedić, Punoševac, Pejičić, Kosta (od 84. Mecing), Radonić, Vuković, Malivuk (od 77. Z. Smiljanić).

TITEL: Major, Stojanović, Ružin, Đaković, Anđelković, Dubravac, Radin, Petrović, Popović (od 56. Fodor), Mračajac, Cetenji.

Fudbaleri Stražilova uspeli su u revanš utakmici baraža za popunu Prve novosadske lige da savladaju ekipu Titela i da se plasiraju u viši rang (prvi meč 1:1). Po velikoj vrućini, bolje su se snašli domaći fudbaleri i u drugom poluvremenu uspeli su da prelome utakmicu.

Sofeks – Železničar (NS) 3:1 (3:1)

FUTOG: Stadion Sofeksa, gledalaca: 300, sudija: Mačkić (Kać). Strelci: Bubulj u 7, N. Kutanjac u 13. i Marinković u 18. za Sofeks, a Vidaković u 21. minutu za Železničar. Žuti kartoni: Štrbac,

Tokin (Sofeks), Zdimirović, Luković (Železničar).

SOFEKS: Ivić (od 66. Janjić), Popadić, Tokin, Šumar (od 66. Đorđević), N. Kutanjac (od 85. Gligorić), Marinković, Milić, Bubulj (od 66. U. Kutanjac), Sofranin, Đerić, Štrbac.

ŽELEZNIČAR: Lužajić, M. Vidaković, Dragin (od 75. Zavarko), Kurešević, Lončar, Predojević (od 46. Luković), Savin, D. Vidaković, Jovanović, Nedić, Zdimirović.

Fudbaleri Sofeksa ni u revanš utakmici nisu imali problema sa novosadskim Železničarom.

Već posle dvadesetak minuta imali su prednost od tri gola, pa su u daljem toku utakmice samo odrađivali posao jer su i u prvom okršaju slavili sa 4:1.