clear sky
8°C
04.03.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

ВАЊА АПОСТОЛОВСКИ ЏОКЕР ЗРЕЊАНИНАЦА: На нама је да се изборимо за клупске боје и сопствене каријере

04.03.2025. 15:05 15:07
Пише:
Извор:
Дневник/Ж. Балабан
спорт
Фото: Дневник/Ж. Балабан

Везиста Вања Апостоловски, један од најталентованијих играча у погону Фудбалског клуба Раднички, који је у првом делу првенства Српске лиге Војводина израстао у џокера Зрењанинаца, одлучио је да до лета остане у црвено-црном дресу.

Провео је на терену свих 15 мечева и одрадио 800 минута, а са четири постигнута гола и исто толико асистенција имао је најбољи учинак у редовима Радничког.

– Први део сезоне обележило је доста потреса у клубу, пуно незадовољних играча нас је напустило, променили смо и председника и тренера. Сада имамо никад млађи тим и на нама је да се изборимо и за клупске боје и за сопствене каријере. Постигао сам договор са новим председником Предрагом Татићем да останем и помогнем екипи – каже за „Дневник“ Вања Апостоловски, који игра на позицији предњег везног.

Момак из Ловћенца рођен је 10. јула 2004. године. Живи у Новом Саду и имао је професионални уговор са Војводином, из које је дошао на позајмицу у град на Бегеју.

– Уговор са Војводином ми је у међувремену истекао и одлучио сам да завршим ових шест месеци у дресу Радничког. Требало би све да иде како треба и надамо се успеху. У првом делу шампионата сам уписао четири гола и четири асистенције, све ми је деловало океј, па очекујем да ћу истим темпом наставити и у другом делу сезоне – наглашава Апостоловски.

Овог викенда следи наставак српсколигашког каравана, а Раднички на свом терену дочекује Борац из Шајкаша. 

– Припреме теку одлично. Одиграли смо неколико пријатељских утакмица које резултатски нису биле баш најбоље, али што каже шеф Милан Перић, резултат је у овом тренутку у другом плану. Битно је да смо се физички спремили. Верујем да можемо да парирамо свим екипама и очекујем да ћемо изборити опстанак у Српској лиги – истиче Вања Апостоловски.

Извор:
Дневник/Ж. Балабан
Пише:
Пошаљите коментар