106.997

РУКОМЕТАШИ ВОЈВОДИНЕ ЛАКО САВЛАДАЛИ ОБИЛИЋ: Одлична генерална проба пред Кил

11.10.2024. 18:33 20:28
2

Рукометаши Војводине савладали су Обилић са 36:16  у петом колу Суперлиге Србије.

Силовито је стартовала Војводина, ређали су се поготци Ђорђића, Пушице и Воркапића са серију 5:0. Први гол гости су постигли на у осмом минуту сусрета. Побудили су се Београђани, али је било јасно да је питање победника решено већ у првом полувремену. Све је функционисало веома добро код домаћих и поново су били разноврсни у нападу.

У наставку сусрета чета Бориса Ројевића је постепено увећавала предност. Као и против Рудара ово је била прилика да младе снаге црвено-белих стичу искуство, па су се тако на терену нашли Марко Драшко, Ђорђе Драшко, Андрија Станков, као и нешто старији Милан Милић који се опоравио од повреде и полако се враћа у форму.

Војводина – Обилић 36:16 (18:8)

НОВИ САД: СЦ Слана бара, гледалаца: 200. Судије: Црњански и Бубања. Седмерци: Војводина 2 (2), Обилић 1 (0). Искључења: Војводина 4, Обилић 2 минута.

ВОЈВОДИНА: М. Драшко (4 одбране), Лучин (9 одбрана, 1 седмерац), Воркапић 4, Милета 3, Милић 1, Вуковљак, Станков 4, Да Силва 3, Ђ. Драшко 3 (2), Пушица 1, Рађеновић 6, Николић, Предовић, Ђорђић 5, Сеса 2, Пуховски.

ОБИЛИЋ: Гугољ (1 одбрана), Тасић (4 одбране), Перић 1, Милинчић 1, И. Поповић 1, Драшкић 2, Денић 2, Иванић 3, Милутиновић, М. Поповић 4, Стојановић, Мандић, Турудић, Дурацовић 1, Станисављевић 1, Бандука.