18.09.2024. 12:01 12:03
Извор: Dnevnik.rs

Домаћини ни у трећем мечу пред својим навијачима нису успели да победе.

Раднички (К) - Спартак 0:0

КОВИН: Игралиште Радничког, гледалаца 100, судија: Д. Милановић (Панчево). Црвени картон: Живу (Спартак).

РАДНИЧКИ: Полић, Живковић 6,5 (Секулић 6,5), Мићић 7, Бицуљевић 7, П. Ћирић 7, Митковски 7, Целин 7, Бабић7,5, Поткоњак 6,5, Чолић 6,5, Вукајловић 7.

СПАРТАК: Загорац 7, Вукшић 6,5, Живу 6, Бартош7, Ђукић 7, Живковић 6,5 (Ђурђев 6), Станисављевић 7 (Коложвари), Корењ 7, Нитрај 6,5 (Пниш 6,5), Николић 6,5 (Залокар 6,5), Јавор 7.

Караш (К) - Црвена звезда (П) 1:2 (1:1)

КУСИЋ: Игралиште Караша, гледалаца 80, судија: М. Миљушевић (Вршац), стрелци: Борка у 37. за Караш, а Јовановић у 7. Крачуњел у 59. (из пенала) за Црвену звезду. Црвени картон: Керкез (Црвена звезда).

КАРАШ: Вину 6,5, Степан 6 (Ален Тисменар), Коложоаре 6,5, Качаревић 7, Бобић 6,5 (Вучковић 6), Божана 6 (Вуковић 6), Божин 6, Ранков 7 (Иримија), Адриан Тисменар 6,5 (Фамилић 6), Ђорђевић 6,5, Борка 7.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Кикош 6,5, Керкез 6, Пуцар 7, Самарџија 7,5, Фолћан 7, Јовановић7,5, Жула 6,5 (Ердеји), Трњанац 7, Вукомановић 7 (Ћирић), Станимиров 6,5 (Радак 6,5), Крачуњел 7,5.

После лепе акције Павлишана Самарџија је центрирао, а капитен Јовановић је погодио мрежу за вођство. После грешке колмана Кикоша, Борка је изједначио, а Крачуњел са беле тачке био прецизан за победу.

Темпо - Будућност (ББ) 0:2 (0:0)

СЕФКЕРИН: Игралиште Темпа, гледалаца 50, судија: И. Јајић (Панчево), стрелци: М. Стојковић у 77. и Ускоковић у 82. минуту.

ТЕМПО: Матић 6,5, Тасковић 6 (Дечић 6,5), Илић7, Војиновић 6,5, Костадиновић 6,5, Дуњић 6,5, Јањић 6 (Станисављевић 6), Милић 7, Џемајљи 6 (Јаковљевић 6), Тошић 6 (Миланков 6), Недић 6,5.

БУДУЋНОСТ: Тагасовић 7, Станишић 7, Живановић 7,5, Н. Ста-

нојковић 7, М. Станојковић 7,5, Брајковић 6,5 (Ускоковић 7), Јовановић 6,5, Стефановић 6,5, Иванишевић7, Радивојев 7, Рамовић 6,5 (Марковић 6,5).

У првом полувремену гости из Банатског Брестовца били су опаснији, али мреже су мировале. Марко Ста-

нојковић је са 25 метара шутирао по земљи и погодио угао иза немоћног голмана Матића. Пет минута касније резервиста Ускоковић био је прецизан, а у последњих неколико минута победа гостију могла је да буде и убедљивија да се Ускоковић и Марко Станојковић били прецизнији.

Б. Ст.

Резултати и табела:

Раднички (К) - Спартак 0:0, Банатул - Слога (П) 3:1, Караш - Црвена звезда 1:2, Униреа - Хајдучица 3:0, Вултурул - Долина 0:0, Шевац - Глогоњ 0:0, Потпорањ - Слога (БНС) 4:1, Темпо - Будућност 0:2.