18.09.2024. 12:01 12:03
Izvor: Dnevnik.rs

Domaćini ni u trećem meču pred svojim navijačima nisu uspeli da pobede.

Radnički (K) - Spartak 0:0

KOVIN: Igralište Radničkog, gledalaca 100, sudija: D. Milanović (Pančevo). Crveni karton: Živu (Spartak).

RADNIČKI: Polić, Živković 6,5 (Sekulić 6,5), Mićić 7, Biculjević 7, P. Ćirić 7, Mitkovski 7, Celin 7, Babić7,5, Potkonjak 6,5, Čolić 6,5, Vukajlović 7.

SPARTAK: Zagorac 7, Vukšić 6,5, Živu 6, Bartoš7, Đukić 7, Živković 6,5 (Đurđev 6), Stanisavljević 7 (Koložvari), Korenj 7, Nitraj 6,5 (Pniš 6,5), Nikolić 6,5 (Zalokar 6,5), Javor 7.

Karaš (K) - Crvena zvezda (P) 1:2 (1:1)

KUSIĆ: Igralište Karaša, gledalaca 80, sudija: M. Miljušević (Vršac), strelci: Borka u 37. za Karaš, a Jovanović u 7. Kračunjel u 59. (iz penala) za Crvenu zvezdu. Crveni karton: Kerkez (Crvena zvezda).

KARAŠ: Vinu 6,5, Stepan 6 (Alen Tismenar), Koložoare 6,5, Kačarević 7, Bobić 6,5 (Vučković 6), Božana 6 (Vuković 6), Božin 6, Rankov 7 (Irimija), Adrian Tismenar 6,5 (Familić 6), Đorđević 6,5, Borka 7.

CRVENA ZVEZDA: Kikoš 6,5, Kerkez 6, Pucar 7, Samardžija 7,5, Folćan 7, Jovanović7,5, Žula 6,5 (Erdeji), Trnjanac 7, Vukomanović 7 (Ćirić), Stanimirov 6,5 (Radak 6,5), Kračunjel 7,5.

Posle lepe akcije Pavlišana Samardžija je centrirao, a kapiten Jovanović je pogodio mrežu za vođstvo. Posle greške kolmana Kikoša, Borka je izjednačio, a Kračunjel sa bele tačke bio precizan za pobedu.

Tempo - Budućnost (BB) 0:2 (0:0)

SEFKERIN: Igralište Tempa, gledalaca 50, sudija: I. Jajić (Pančevo), strelci: M. Stojković u 77. i Uskoković u 82. minutu.

TEMPO: Matić 6,5, Tasković 6 (Dečić 6,5), Ilić7, Vojinović 6,5, Kostadinović 6,5, Dunjić 6,5, Janjić 6 (Stanisavljević 6), Milić 7, Džemajlji 6 (Jakovljević 6), Tošić 6 (Milankov 6), Nedić 6,5.

BUDUĆNOST: Tagasović 7, Stanišić 7, Živanović 7,5, N. Sta-

nojković 7, M. Stanojković 7,5, Brajković 6,5 (Uskoković 7), Jovanović 6,5, Stefanović 6,5, Ivanišević7, Radivojev 7, Ramović 6,5 (Marković 6,5).

U prvom poluvremenu gosti iz Banatskog Brestovca bili su opasniji, ali mreže su mirovale. Marko Sta-

nojković je sa 25 metara šutirao po zemlji i pogodio ugao iza nemoćnog golmana Matića. Pet minuta kasnije rezervista Uskoković bio je precizan, a u poslednjih nekoliko minuta pobeda gostiju mogla je da bude i ubedljivija da se Uskoković i Marko Stanojković bili precizniji.

B. St.

Rezultati i tabela:

Radnički (K) - Spartak 0:0, Banatul - Sloga (P) 3:1, Karaš - Crvena zvezda 1:2, Unirea - Hajdučica 3:0, Vulturul - Dolina 0:0, Ševac - Glogonj 0:0, Potporanj - Sloga (BNS) 4:1, Tempo - Budućnost 0:2.