ДРУГА НОВОСАДСКА ЛИГА Ревија голова у Раковцу

17.09.2024. 11:50 13:49
ФК Тител
Извор: ФК Тител/ Екипа Титела слави погодак

Боље припремљена екипа Петроварадина лако је стигла до победе у сусрету са Раковчанима.

Борац - Петроварадин 2:7 (1:5)

РАКОВАЦ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија: Вучковић(Сремска Каменица), стрелци: Миљковић у 27. и 65. за Борац, а Прлина у 9. 11. и 40. Мудрић у 45. Бабић у 45. Гардиновачки у 88. и Ерцег у 90. минуту за Петроварадин. Жути картони: Димитријевић (Борац), Букић, Папуга, Јеленчић (Петроварадин).

БОРАЦ: Лукић, Карановић, Димитријевић, Маричић, Новаковић, Допуђа, Карадеглић, Миљковић, Божовић (Војновић), Трифунов, Предојевић(Марковић).

ПЕТРОВАРАДИН: Страјнић,  Папуга, Мудрић, Буквић (М. Гардиновачки), Поповић (Јелечанин), Бабић (Ерцег), Тривунов, Новаковић, Прлина (Б. Гардиновачки), Боснић, Лучић.

А. П.

Татра - Железничар 0:1 (0:0)

КИСАЧ: Игралиште Татре, гледалаца 150, судија: Струхарик (Нови Сад), стрелац: Видаковић у 75. минуту. Жути картони: Фабијан, Муњаш(Татра).

ТАТРА: Муњаш, Колар, Костић, Радишић, Јамбрих (Јурас), Фабијан, Муха (Васић), Ковач (Кончаревић), Ј. Ожват, Багоња, Станић (Николић).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Кизић, Видаковић (Ербез), Спајић, Лончар, Баљинца, Периновић, Милосављевић (Луковић), Видаковић, Јовановић, Недић (Курешевић), Сладић (Лаловић).

Кисачани су очигледно у кризи, поражени су од Железнбичара. После лепе акције гол је постигао Данило Видаковић.

П. П.

Бачка - Слога 3:1 (0:0)

БЕГЕЧ: Игралиште Бачке, гледалаца 70, судија: Зарић (Нови Сад), стрелци: М. Марковић у 58. Јуриш у 63. и Папић у 81. за Бачку, а Раковац у 69. минуту за Слогу. Жути картони: Р. Павлов (Бачка), Раковац, Грлица (Слога).

БАЧКА: Блашчанин, Береш (Нађ), Булатовић, В. Марковић, Д. Марковић, Панић, Н. Павлов (Поправак), Р. Павлов, Куриш (Тојагић), Паповић, Виши (Јоксимовић).

СЛОГА: Јојард, Чавић (Радуловић), Стјепановић (Грујић), Грлица, Крстић, Вулић, Раковац (Вуковић), Бајић, Томов (Караћ), Гајић, Н. Стефановић (Н. Видић).

По тешком терену фудбалери Бачке су у наставку меча сломили отпор Лоћана.

С. Ј.

Динамо - Тител 0:3 (0:0)

БУДИСАВА: Игралиште Мала Грбавица, гледалаца 80, судија: Милановић (Сремски Карловци), стрелци: Јованов у 75. и Јосиповић у 81. и 84. минуту. Жути картони: Грујић, Прерадовић, Черњак (Динамо), Карас, Јованов (Тител). Црвени картон: Тубић (Динамо).

ДИНАМО: Савић, Миловац (Ковач), Гавриловић (Вранић), Тубић, Пејаковић, Черњак, Грујић, Колаковић (Калапати), Голубовић, Прерадовић (Вулин), Бикицки (Петковић).

ТИТЕЛ: Ћурувија, Петровић (Радин), Мрачајац (Д. Карас, Танески)), М. Карас, Стојановић, Мијић, Јованов, Ружин (Пешти), Савичић, Дистл, Јосиповић (Смедеревац).

У Будисави све до пред крај меча утакмица је била изједначењна, а онда је после грубог старта судија искључио Тубића. То су гости искористили и преко Борка Јосиповића постигли два гола.

М. Г.

Црвена звезда - Пролетер 2:2 (2:1)

НОВИ САД: Игралиште Црвене звезде на Видовданском насељу, гледалаца 100, судија: Чобанов (Руменка), стрелци: Играчев у 18. и Марцикић у 37. за Црвену звезду, а Зећири у 31. (аутогол) и Вукеља у 63. минуту за Пролетер. Жути картони: Играчев, Добрин, Роксандић (Црвена звезда), Вуковић, Сувајџић, Петковић, Омаљев (Пролетер).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Петковић, Станковић, Зећири, Папрић, Д. Тривуновић, Дорословачки (М. Тривуновић), Павков, Марцикић, Играчев, Добрин (Станчић), Роксандић (Станковић).

ПРОЛЕТЕР: Глигоријевић, Ждеро (Омаљев), Поповић, Ђокић, Вуковић, Сувајџић, Петровић (Мутић), Витановић, Грубовић, Вукеља, Барашанин.

У комшијском дербију није било победника. Додуше, екипа Звезде су били бољи а екипа са Сланог бода су успели да се одбране и на крају освоје важан бод.

Милетић - Ченеј 4:3 (2:1)

МОШОРИН: Игралиште Милетића, гледалаца 50, судија: Максимовић (Нови Сад), стрелци: Н. Лишић у 6. и 67. Гелић у 37. Багић у 90. за Милетић, а Милошев у 44. (из пенала) и Малетић у 59. и 68. минуту за Ченеј. Жути картон: Ћурчић (Ченеј).

МИЛЕТИЋ: Б. Лишић, Рогић, Славнић, Симић, Јанковић, Гелић, Голић (Багић), Малетин, Лазарев, М. Лишић, Н. Лишић.

ЧЕНЕЈ: Пајић,Ћурчић, Рогић (Б. Пајић), Малетић, Драгин, Салонски (Вилотијевић), Сербак, Пешић (Васиљевић), Мијавец, Милошев, Радић.

У Мошорину је одигран добар меч, а одлука је пала у последњем минсуту када је петар Багић из гужве успео да савлада голмана гостију Страхиљу Пајића.

Ж. М.

Виноградар - Обилић 2:3 (1:0)

ЛЕДИНЦИ: Игралиште Виноградара, гледалаца 50, судија: Паштар (Ветерник), стрелци: Вебер у 40. и С. Елез у 61. за Виноградар, а Д. Панић у 47. и 87. и Барашин у 88. минуту за Обилић. Жути картони:  Ћурчичћ, Љ. Панић, Добрић, Д. Панић (Обилић). Црвени картон: Лукић (Виноградар), Ђурић (Обилић).

ВИНОГРАДАР: Вујовић, Вебер, Митровић, Шуњка, Шушњар (Сучевић), Лукић, С. Елез, Спиридоновић, Алавања, Станковић (Газивода), Стојановић.

ОБИЛИЋ: Ћелић, Ћурчић, Ђурић, Љ. Панић, Добрић, Д. Панић, Барашин, Скелеџија, Ћуковић, Јовановић (Ђукић), Живанчев (Џамбас).

Лединчани су водили, имали су у рукама победу, међутим у последњих десетак минута понестало им снаге и Виловчани су стигли до вредне победе.

Ђ. Л.

Хајдук - Центар 0:4 (0:2)

ГАРДИНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 50. Судија: Дејановић (Нови Сад), стрелци: Милешевић у 3. Спасојевић у 11.  и 87. и  Јанковић 75. минуту.  Жути картони: Шегуљски, Илић (Хајдук), Јанковић, Чадевски (Центар).

ХАЈДУК: Јосимов 6, Смиљанић 6, Гојков 6, Миндић 6, Малешевић 6, Тошић 6 (од 38. Ракић 7), Галић 6 ( од 38. Илић 6), Радаковић 6, Шегуљски 6, Цветковић 6, Асанов 6 (од 38 Стојановић 6).

ЦЕНТАР; Чудић 8, Стојковић 8 ( од 55. Симић 8 ), Гатарић 8, Чавић 8, Милешевић 8. Спасојевић 8, Стојшић 8, Далмација 8 ( од 64. Вучуревић 8), Јанковић 9, Чадевски 8, Почек 8 ( од 68. Кораћ 8).

Сл. Симић

Резултати и табела:

Хајдук - Центар 0:4, Борац - Петроварадин 2:7, Татра - Железничар 0:1, Бачка - Слога 3:1, Црвена звезда - Пролетер 2:2, Динамо - Тител 0:3, Милетић - Ченеј 4:3, Виноградар - Обилић 2:3.