105.2585

(УЖИВО) ПЛЕЈ-ОФ СУПЕРЛИГЕ СРБИЈЕ: Војводина - Напредак 5:0

12.05.2024. 19:30 21:21
Извор: Ф. Бакић

Фудбалери Војводине победили Напредак на "Карађорђу" са 5:0 у оквиру 35. кола Суперлиге Србије

Крај утакмице.

83. минут: Шанса за Напредак, Шутирао је Маријановић, али је Царевић био на месту.

57. минут: Војводина води са 5:0, а стрелац је Зукић.

50. минут: Прва шанса за Напредак, шутирао је Маринковић, али је Царевић био на месту. Минут касније поново је Царевић реаговао, а шутирао је Бастајић.

47. минут: Војводини поништен гол због офсајда. Ивановић је био у офсајду, асистирао је Серију овај је дао гол, али га је судија поништио.

Крај првог полувремена

45+1:минут: Вукан Савићевић је повећао на 4:0. Тиме је завршено прво полувреме. Војводина је доминирала током целог првог полувремена, стварала шансе и постизала голове, док Напредак није успое да нарави ниједну прилику.

38. минут: Воша води са 3:0, стрелац је Кораћ на асистенцију Петровића.

30. минут: Војводина је повела са 2:0, а стрелац је био Андрија Радуловић.

29. минут: Његош Петровић је био у шанси да повећа предност Војводине, али је његов шут некако успео да ухвати голман Напретка.

18. минут: Сада је Радуловић био у шанси, али је био непрецизан.

14. минут: Сада је Михаило Ивановић био прецизан и на додавање Лазаревића сместио лопту у мрежу Напретка за вођство Воше од 1:0.

11. минут: Још једна прилика за Војводину. Шутирао је Ивановић, али је његов шут изблокирала одбрана Напретка.

2. минут: У изгледној шанси је био Сери, али је лопта за мало прешла преко гола.

Почела је утакмица.

Клуб је одлучио да улаз на овај меч буде бесплатан како би омогућили што бољи амбијент својим играчима у коме би заједно са навијачима стигли до циља у врло важној утакмици за коначан пласман на табели.

ФУДБАЛЕРИ ВОЈВОДИНЕ У НЕДЕЉУ ДОЧЕКУЈУ НАПРЕДАК У 25. КОЛУ СУПЕРЛИГЕ: Рачуница је „девет од девет“

10.05.2024. 16:39 16:42