(UŽIVO) PLEJ-OF SUPERLIGE SRBIJE: Vojvodina - Napredak 5:0

12.05.2024. 19:30 21:21
Izvor: F. Bakić

Fudbaleri Vojvodine pobedili Napredak na "Karađorđu" sa 5:0 u okviru 35. kola Superlige Srbije

Kraj utakmice.

83. minut: Šansa za Napredak, Šutirao je Marijanović, ali je Carević bio na mestu.

57. minut: Vojvodina vodi sa 5:0, a strelac je Zukić.

50. minut: Prva šansa za Napredak, šutirao je Marinković, ali je Carević bio na mestu. Minut kasnije ponovo je Carević reagovao, a šutirao je Bastajić.

47. minut: Vojvodini poništen gol zbog ofsajda. Ivanović je bio u ofsajdu, asistirao je Seriju ovaj je dao gol, ali ga je sudija poništio.

Kraj prvog poluvremena

45 1:minut: Vukan Savićević je povećao na 4:0. Time je završeno prvo poluvreme. Vojvodina je dominirala tokom celog prvog poluvremena, stvarala šanse i postizala golove, dok Napredak nije uspoe da naravi nijednu priliku.

38. minut: Voša vodi sa 3:0, strelac je Korać na asistenciju Petrovića.

30. minut: Vojvodina je povela sa 2:0, a strelac je bio Andrija Radulović.

29. minut: Njegoš Petrović je bio u šansi da poveća prednost Vojvodine, ali je njegov šut nekako uspeo da uhvati golman Napretka.

18. minut: Sada je Radulović bio u šansi, ali je bio neprecizan.

14. minut: Sada je Mihailo Ivanović bio precizan i na dodavanje Lazarevića smestio loptu u mrežu Napretka za vođstvo Voše od 1:0.

11. minut: Još jedna prilika za Vojvodinu. Šutirao je Ivanović, ali je njegov šut izblokirala odbrana Napretka.

2. minut: U izglednoj šansi je bio Seri, ali je lopta za malo prešla preko gola.

Počela je utakmica.

Klub je odlučio da ulaz na ovaj meč bude besplatan kako bi omogućili što bolji ambijent svojim igračima u kome bi zajedno sa navijačima stigli do cilja u vrlo važnoj utakmici za konačan plasman na tabeli.

FUDBALERI VOJVODINE U NEDELJU DOČEKUJU NAPREDAK U 25. KOLU SUPERLIGE: Računica je „devet od devet“

10.05.2024. 16:39 16:42