117.0531
108.1722

ДЕЈАН ЈОВЕЉИЋ СТРЕЛАЦ за ЛА Галакси у ремију са Сент Луисом

17.03.2024. 17:31 17:34

Фудбалери Лос Анђелес Галаксија и Сент Луиса одиграли су без победника, 3:3 у мечу МЛС лиге.

Голове за ЛА Галакси постигли су српски фудбалер Дејан Јовељић у трећем, Џозеф Пентсил у 51. и Маја Јошида у петом минуту надокнаде времена.

Стрелци за госте били су Томас Острак у 27, Јоаким Нилсон у 60. и Џон Мекарти (аутогол) у 88. минуту.

Домаћи фудбалери су меч завршили са фудбалером мање, пошто је у деветом минуту надокнаде времена искључен Мартин Касерес.

Јовељић је замењен у 69. минуту. Он дели прво место на листи стрелаца МЛС лиге са нападачем Интера из Мајамија Луисом Суарезом. Оба фудбалера су постигла по четири гола.

ЛА Галакси се налази на четвртом месту на табели Западне конференције МЛС лиге са шест бодова из четири утакмице, док је Сент Луис пети са такође шест бодова.

СРБИН ДОМИНИРА У САД Гол и асистенција Дејана Јовељића у победи ЛА Галаксија против Сан Хозеа

03.03.2024. 12:27 12:31