СРЕМСКА ЛИГА Ирижани прикочили „шумаре”

06.03.2024. 10:56 10:58

Мало је недостајало да Ирижани савладају јесењег првака.

Раднички (И) - Шумар 1:1 (1:0)

ИРИГ: Игралиште Радничког, гледалаца 200, судија: Чекичевић (Моровић), стрелаци: Дробац у 4. за Раднички, а Петронијевић у 47. минуту за Шумар. Жути картони: Ћирић (Раднички), Нинић, Ђорђевић (Шумар).

РАДНИЧКИ:  Марковић, Добрић, Мрђеновић, Леђанац, Дробац, Пузић (Ћирић), Грујић (Адамовић), Вукмановић, Ераковић, Маслић (Митровић), Крстић.

ШУМАР: С. Младеновић, Петковић, Рудан, Матовић (Рагастовац), Нинић, Радовановић (Петронијевић), Стојадиновић (Кордолуп), Н. Младеновић (Ђорђевић), Љубојевић, Ракић, Врачевић (Милићевић).

Одиграли су домаћи сјајан меч, повели у 4. минуту преко Срђана Дропца. Додуше, екипа Шумара је изједначила резултат, међутим, у финишу Раднички је пропустио да са беле тачке осигура победу. Ударац Крстића, голман гостију Младеновић је одбранио.

Напредак - Сремац (В) 1:1 (0:0)

ПОПИНЦИ: Игралиште Напретка, гледалаца 150, судија: Пантовић (Сремска Митровица), стрелци: Пољак у 90. за Напредак, а Коларов у 60. минуту за Сремац. Жути картони: Марковић, Дамјановић, Драгишић (Напредак), а Цвијановић, Фахризи (Сремац).

НАПРЕДАК: Травица, Опачић, Јањичијевић (Спишић), Антић, Пољак, Рудић, Јакшић, Калабура, Тодоровић (Драгишић), Марковић (Дамјановић).

СРЕМАЦ: Лајић, Мирић, Марић, Скопљак, Цвијановић, Грујин (Ђокић), Стевановић (Валент), Хајризи, Павковић (Лекић), Коларов (Аврамовић)Станковић.

Водили су Војчани све до последњег минута меча у Попинцима, А, онда су домаћи после силних напада успели да погоде мрежу. Било је то одличана утакмица где су бољи били домаћи фудбалери.

Будућност - Подриње 3:0 (1:0)

САЛАШ НОЋАЈСКИ: Игралиште Будућности, гледалаца 200, судија: Граовац (Рума), стрелци: Станивуковић у 33. Мијајиловић у 47. и Кршић у 91. минуту. Жути картони: Туцаковић, Павловић, Рого, Драгановић, Жилић (Будућност), Масларић, Делић, Јанковић (Подриње).

БУДУЋНОСТ: Копрић, Туцаковић, Ивановић, Станивуковић, Јевтић, Павловић (Пршић), Симољевић, Рого (Драгановић), Милошевић, Мијајиловић, Максимовић (Жилић).

ПОДРИЊЕ: Релић, Стојановић, Вукобратовић, Милошевић, Масларић (Маријановић), Грујић, Делић, Денић, Панић (Маџаровски), Јанковић (Брчић), Петровић.

Фудбалери Будућности кренули су силовито и лако савладали комшије. Дилеме није било ни једног тренутка. Додуше, гости су се добро бранили, али у наставку меча понестало им је снаге.

Срем - Сремац 2:2 (1:1)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, гледалаца 200, судија: петровић (Шид), стрелци: Јеличић у 47. и Штетић у 66. за Срем, а Радојчић у 15. и Мирковић у 70. минуту за Сремац.  Жути картони: Богдан, Комазец, Гмизић, Којић (Срем), а В. Радојчић, Ј. Радојчић, Јанковић (Сремац).

СРЕМ: Кнежевић, Гамбирожа (Јаворац), Богојевић, Матић, Богдан (Стефановић), Комазец, Јеличић (Штетић), Гмизић, Ђилас, Којић (Ранковић), Новић.

СРЕМАЦ: Јовановић, В. Радојчић, Закић (Ковачевић), Денковић, Симуновић, Мирковић, Мркела, Марчета, Петровић (Станић), Ј. Радојчић.

Припремио: Г. Ковач

Табела и резултати:

Раднички (И) - Шумар 1:1, Полет (НК) - Граничар (К) 3:0, Напредак - Сремац (В) 1:1, Срем - Сремац (Д) 2:2, Партизан - Слога (В) 1:1, Будућност - Подриње 3:0, Фрушкогорац - Крушедол 1:1, Хајдук (В) - ЛСК 2:0.